Farzet o şimdi burayı okuyor ne yazardın?

aşkın burayı okuyo olsa ne yazmak isteerdin oonaa ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 29

• Aşkım değilde okuyan zaten okuyor;)

• senin amk derdimm... neden bana cevap vermedin ve böyle bir şey yaptın derdim...

• kendimden nefret ediyorum seni görünce hayattan soğuyorum.seni görmek bana tüm zayıflıklarımı hatırlatıyor sanki tüm zayıflıklarımı yansıtan bir aynasın.eğer seni küçük düşürme gibi bir duruma neden olduysam bilki bilincinde değildim yeteri kadar.keşke senle öıkmaya başlamadan önce senden hoşlanmadan önce şuursuzluklarımı bütün boyutlarıyla ele alabilme fırsatı olsaydı şimdiki gibi

• link Her zaman canımsın biliyorsun..

• Terbiyesiz.

:))

• go to hell slut

• elbet bir gün buluşacağız...

• Eğer bir gün ağlamaklı olursan,Beni ara...Seni güldüreceğime söz veremem,Fakat seninle birlikte ağlayabilirim......Eğer bir gün uzaklara kaçmak istersen,Beni aramaktan korkma...Seni durduramayacağıma söz veremem,Fakat seninle birlikte kaçabilirim... Eğer birgün kimseyle konuşmak istemezsen,Beni ara...Sessiz olacığıma söz veririm,Fakat bir gün arar...

• Keşke gözlerine baktığımda da rahat rahat konuşabilsem.

• aa askım sendemi burdasın ne tesadüf sana diorum tabi bunu

• hmm takıldım ya ciddiye aldıysan özür dilerim yanlıs yaptıysak özr dilemeyide bilenlerdenizdir

• bana yazdığın yorum ..

• yanlıs olan nedir aneksenamun

• Öncekileri Göster
  • beni de kendin gibi ilişki özürlü yaptın eski sevgili. sen harem kurdun ben futbol takımı. ikimiz de mutsuz birer sen olduk. hayatımın içine ettin demiştim ya sana gerçekten de etmişsin. yeni eski sevgililerim haklılar...sevgisiz, kalpsiz, duygusuzum ben artık.

• Edirne'den Kars'a ! Jüpiter'den Mars'a !Ne kadar fenerli varsa...İçimdeki holigan uyandı gene!

• İnşallah birgün sende birisini benim seni sevdiğim kadar seversin

• ördek sezonu başlamııış :D

• farzet sen bu rayı okuyon ne yazmamı ıstersin :)))

• surda kaldi 3 hafta canimmm

• go home yankee

• aksam kuru fasulye yapma somon baligi alicam gelirken

• Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Seni seviyorum İREM <3

• bırak lan soydun bıraktın beni :S benden çok paramı sen yiyon

• Senin kadar özel biri hayatımda hiç olmadı hep rüyalarımda seni görüyorum seni çok seviyorum sevdiğimi belli etmeye çalışıyorum fakat bir adım ileriye gitmiyorsun geriyede gitmiyorsun ne garip bir insansın :P

• link al sana

• o kadar kız gezdim sonunda buldum :) seni çok seviyorum aşkım.

• zombi olayım avla beni

• tesekkur ederim. derdim.

• hiç birşey ben kendisine söylerim

• bundan sonra beni nah bulursun!

• onu çok sevdiğimi ve uzun zamandır kendisini izlediğini söylemek isterdim

• sana verdiğim çakmağı geri ver lan maneviyatı vardı

• Küfür yasak değil desinler :((

Kızlar Ne Diyor 21

• beni biraz daha sevseydin ve belli etseydin şuan ikimiz de farklı hayatlar yaşamak zorunda kalmayacaktır.

• seni çok seviyorum sevgilim.

• karların içinde kaybolasın emiiiiii

• gerçek şu ki o burayı okumuyor çünkü o yok

• Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin

• O da kim? Tanışıyor muyuz?

• yakişiyür mü sana böyle şeyler yakişiyür mu atesle oynamakbu da diğer aşkoşum içindi :( 3<

• Ağzımı yoracak değilimbende sana gülecek yer çok...kikikiki:P

• Selam naber :(

• bugün yediğin hurmalar yarın ötünü tırmalar aşkoş :( 3<

• seni çok özledim dön artık be özlemekten beklemekten yoruldum yerin dolmuyor döööön !

• sen benim seni sevdiğimi bilmesen de ben yüzünü zihnime aşkımı kalbime kazıdım...

• Ara beni...

• Burda ne isin var?

• Akşam çok geç kalma bide bana kazandibi getir ... rir misin :))

• canın kazandibimi cekti ahh canım tamam :)

• no man no cry

• her zerresini seve seve içine işlediğin kadını,her gece şevişerek unutamazsın sevgili.

• :)

• ne zamandır bu şarkıyı arıyordum :)

• susmak bazen en iyi cevaptır :))

• Nerdesin uleeeeyn =(((

• Onu görünce mala bağladığım için yine mala bağlardım

Yükleniyor...