• Sor
  • Bence

Farzet o şimdi burayı okuyor ne yazardın?

aşkın burayı okuyo olsa ne yazmak isteerdin oonaa ?

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 30

• Keşke gözlerine baktığımda da rahat rahat konuşabilsem.

• İnşallah birgün sende birisini benim seni sevdiğim kadar seversin

• tesekkur ederim. derdim.

• aksam kuru fasulye yapma somon baligi alicam gelirken

• link al sana

• beni de kendin gibi ilişki özürlü yaptın eski sevgili. sen harem kurdun ben futbol takımı. ikimiz de mutsuz birer sen olduk. hayatımın içine ettin demiştim ya sana gerçekten de etmişsin. yeni eski sevgililerim haklılar...sevgisiz, kalpsiz, duygusuzum ben artık.

• go to hell slut

• Senin kadar özel biri hayatımda hiç olmadı hep rüyalarımda seni görüyorum seni çok seviyorum sevdiğimi belli etmeye çalışıyorum fakat bir adım ileriye gitmiyorsun geriyede gitmiyorsun ne garip bir insansın :P

• o kadar kız gezdim sonunda buldum :) seni çok seviyorum aşkım.

• Aşkım değilde okuyan zaten okuyor;)

• kendimden nefret ediyorum seni görünce hayattan soğuyorum.seni görmek bana tüm zayıflıklarımı hatırlatıyor sanki tüm zayıflıklarımı yansıtan bir aynasın.eğer seni küçük düşürme gibi bir duruma neden olduysam bilki bilincinde değildim yeteri kadar.keşke senle öıkmaya başlamadan önce senden hoşlanmadan önce şuursuzluklarımı bütün boyutlarıyla ele alabilme fırsatı olsaydı şimdiki gibi

• link Her zaman canımsın biliyorsun..

• Terbiyesiz.

:))

• elbet bir gün buluşacağız...

• Eğer bir gün ağlamaklı olursan,Beni ara...Seni güldüreceğime söz veremem,Fakat seninle birlikte ağlayabilirim......Eğer bir gün uzaklara kaçmak istersen,Beni aramaktan korkma...Seni durduramayacağıma söz veremem,Fakat seninle birlikte kaçabilirim... Eğer birgün kimseyle konuşmak istemezsen,Beni ara...Sessiz olacığıma söz veririm,Fakat bir gün arar...

• aa askım sendemi burdasın ne tesadüf sana diorum tabi bunu

• yaptığın yanlış ...

• Öncekileri Göster
    • bana yazdığın yorum ..

• hmm takıldım ya ciddiye aldıysan özür dilerim yanlıs yaptıysak özr dilemeyide bilenlerdenizdir

• Edirne'den Kars'a ! Jüpiter'den Mars'a !Ne kadar fenerli varsa...İçimdeki holigan uyandı gene!

• ördek sezonu başlamııış :D

• farzet sen bu rayı okuyon ne yazmamı ıstersin :)))

• surda kaldi 3 hafta canimmm

• go home yankee

• Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Seni seviyorum İREM <3

• zombi olayım avla beni

• hiç birşey ben kendisine söylerim

• bundan sonra beni nah bulursun!

• sana verdiğim çakmağı geri ver lan maneviyatı vardı

• Küfür yasak değil desinler :((

• senin amk derdimm... neden bana cevap vermedin ve böyle bir şey yaptın derdim...

• onu çok sevdiğimi ve uzun zamandır kendisini izlediğini söylemek isterdim

• bırak lan soydun bıraktın beni :S benden çok paramı sen yiyon

Kızlar Ne Diyor 21

Yükleniyor...