• Sor
  • Bence

İlişkide şehirler arası mesafe ne kadar önemli?

Ben Antalya'da yaşıyorum, sevgilim ise Bursa'da... İlişkimiz 11 gün önce başladı. Şimdilik her şey yolunda, çok seviyoruz birbirimizi ama ilerleyen zamanda bu mesafenin sorun olacağını düşünüyorum ben onun açısından. Geçen akşam ufak bi tartışma yaşadık ve hafta sonunda yanına gidicektim. Fakat bazı sebeplerden dolayı bu gerçekleşmedi. O da biliyor ne zaman isterse yanında olacağımı. Daha önce böyle bir ilişki yaşayan ya da mantıklı bir önerisi olan var mı ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• mesafeler degil guvendir onemli olan yoksa alti ustu bir bilet bu nedirki? ama insanoglu zayiftir sen delice severken guvenirken bi bakmissin baskasinin koynuna gitmis sen yoksun yapmaz deme belki yapmaz ama yapan cok bu ihtimalide goz onunde bulundurmak lazim seninde basina gelir sende vazgecersin mesafe aska engel degil ama cok yipratir hirpalar sarilmak isteyeceksin yok basina bir is gelecek yoksun ozleyeceksin uzaktasin zor is ama imkansiz degil mesafe cok olunca sureyi kisa tut yillarca surduremezsin kisa zamanda kavusursaniz askiniz alevlenmisken sonmez karar senin...

Kızlar Ne Diyor 12

• link ama istedikten sonra olur

• ahaha yaratıcı bi cevap, teşekkür ederim :)

• evt boyle bi iliski yasayan var benn :D ama takma bence birbirinizi sevdiginiz surece mesafenin hic bi zarari yoktur,yeterki siz hic sevmekten vaz gecmeyin ...

• peki, teşekkür ederim :)

• Bu durumu yaşamış bitirmiş biri olarak, iğrenç bir durum bir ilişki için...Kısa vadede evlilik düşünmüyorsanız sürecek şey değil.

• daha yaşımız 18.

• Gözüme takıldı niye sitedeki ilişki durumun bekar? :/ Uzakta olunca bekar mı oluyor insanlar?

• 2-3 hafta sonra girdim değiştirmeyi unutmuşum. teşekkür ederim hatırlattığın için :)

• Çok zor yürüyor ama yıkılmadığı her an daha da güçleniyor..

• teşekkür ederim :)

• ben boyle bir iliski yasadim, hatta ben yurt disinda yasiyorum o ise turkiyede yasiyor, birbirimizi gercekten cok severdik her 2 aya bir yanina giderdim bulusmak icin, ama her gelisimde biraz daha baglaniyorduk birbirimize ve her gidiste canimiz daha cok yaniyordu, 1 ay once mesafe yuzunden ayrildik, daha halla konusyoruz ama arkadas gibi, gercekten cok zor bisey, insallah siz dayanirsiniz mesafe yuzunden bitirmeyin sonra cok pisman olursunuz ...

• gerçekten can yakıcı bi ayrılık olmuş. çok teşekkür ederim öneriniz için.

• Bu sizin bribirnize olan güvenle alakalıdır ve seviyorsanız gerçekten uzak olmak zor gelmemeli şuan daha çok yeni bir ilişki o yüzden birbinize uyum sağlayasa böyle sorunlar yaşamanız normal ilerledikçe alışkanlıklarınız beklentileriniz aynı olacak ve bir gün mutlaka birlikte olcaksınızdır

• peki, çok teşekkür ederim :)

• =) ne demek mutlu olun

• Sizin yol farkı çok var..Hele ki ilerleyen zamanlarda birbirinizle görüştükçe daha çekilmez hale gelecektir. Bende uzak mesafe ilişkisi yaşıyorum ama bizim iller yakın. Bende Bursa'dayım, sevgilim İstanbul'da.

• sömestr tatilinde görüşebilicez en yakın. ondan sonraki süreç daha mı zor geçecek ? belki de uzaktan yapamıyorum diye ilişkiyi bitirmek isteyecek...

• Öncekileri Göster
    • sömestrda orda kalıcam. annem de bursada yaşıyor çünkü

• Peki bakalım.

• kac defa gordunuz birbirinizi veya goruyosunuz ?:/

• 1 kez gördük, ne olduysa o görüşte oldu

• Öncekileri Göster
    • Ilerde o kiz mesafe yuzunden seni aldatip birakirsa '' ne gelirse ondan gelsin'' dedigine pisman olursun.. şu anda sirf asik oldugun icin boyle konusuosun.. O mesafe yuzunden daha cok kavga edeceksiniz tartisacaksiniz.

• aldatacağını sanmıyorum. ama ayrılıp başka biriyle birlikte olursa yıkılırım.çünkü seneye üniversiteye gidicez daha doğrusu ben gidemicem.

• sen niye gidemiyosun üniversiteye?

• çünkü temelim çok zayıf ve kafam çok yoğun olduğu için kendimi hazır hissetmiyorum. seneye köpek gibi çalışıp iyi bi yere gidicem.

• temelin o kadar zayıfsa şimdiden başla o köpek gibi çalışmalara.

• bu yaz başlayacağım işte.

• mesafeler aşka engel değildir sadece dokunamyıorsun özlüyorsun o mesafelerin arasına ayşe fatma ali veli girmezse sorunda yoktur yaşadım uzakta olan biriyle aşkı yaşadım daha kokusunu bile bilmiyorum bir keere sarılmadım bile bitti bazı nedenlerden dolayı ve hala yeri dolmuyor o başkaydı

• peki sizin yeniden birlikte olmanız mümkün olmadı mı ?

• Öncekileri Göster
    • ararmı 1 seneden sonra dönermiki birgün ?

• bak çok seviyorsan gurur yapma. madem ki çok uzakta, ne düşünüyorsun ? rezil olucam diye mi korkuyorsun ? ucunda mutluluk var.

• var yaşadım yaşıyorum hiiç takma mesafe dediğin ne ki bi biLet:)

• bana hiç sorun değil ama o sorun ederse diye düşünüyorum

• Öncekileri Göster
    • peki, teşekkür ederim vakit ayırdığın için :)

• rica

Erkekler Ne Diyor 4

• gözden ırak olan gönüldende ırak oluyor. (sadece soruyu okudum içeriği değil)

• zamanınız varsa lütfen içeriği de okuyun.

• Valla size bağlı ama 11 gün daha yeni zor işiniz yok dersenizki biz zoru sever zoru başarırız onu bilemeyiz

• Benım sevdıgım kız istanbulda uçakla 1 saat .. Hıc sorun degıl gercekten sevıyorsan sorun yapmazsın. Ben onu cok sevıyorum be ıstedıgım zamanda görürüm yeterkı karsılıklı sevın bırbırınızı

• benim için bu mesafe hiç sorun değil. o istediği zaman oradayım. o da biliyor. ama ''ya dayanamazsa?'' diye düşünmek alıkoyamıyorum kendimi.

• mesafeler lanet bir durumdur , özlüyor mu yoksa unutuyor mu asla bilemiyorsun !

• ilerde böyle bir şey olacak diye çok korkuyorum ben de.

• ben yaşadım ,ondan dolayı söyledim zaten

• tamam, teşekkür ederim.

Yükleniyor...