• Sor
  • Bence

Seviyor muyum? Sevmiyor muyum?

ayrıldık ve 1 haftadır ona yazmadan dura biliyorum. eskisi kadar acı çekmiyorum. eskiden 1 gün bile dayanamazken şimdi 1 hafta dayandım ve yine... Daha Fazla

En İyi Görüş

• sen arafta kalmışsın.. Bi kurtulsan rahat edeceksin de kurtulamıyor insan be.. He ona mesaj atmadan 1 hafta durabilmişsin. Çocukta yazmıyorsa daha fazla dayanacaksın çünkü soğumuştur iki tarafta.. Hayırlısı demek gerek..

• ama icimde kucuk tarifsiz bir aci da var. ve ben onun bana yazmasini istiyorum. ben barismasamda o aci ceksin istiyorum

• Öncekileri Göster
    • anlamıyorsa kendine acı çektirmekten başka bir şey yapmazsın. Yol yakınken kendine çeki düzen ver

• tek sorun ne biliyormusun ben şu an onun rahat oldugunu dusunuyorum ya? o benim ne kadar aci cektigimi biliyor buna emin hatta 1 hafta nasil onsuz dayandigmada saskindir bence ama bundan sonnra zaman onu sasirtma zamani gunler gectikce dahada sasiracak taki benim onu tamamen bitirdigim ana kadar. iste o zaman benim en mutlu gunlerim baslayacak

Erkekler Ne Diyor 7

• unutmaya baslıyorsun arkadasım

• bezmişsin iyice ama seviyorsunnn kararınnn ayrılıktan yana 1 hafta durdursannnn 1 haftan kalmışşş bu vakitten sonra dönme bitirmelisinn artıkkk

• alışıyorsun yokluğuna bir yanın da alışamıyor. böyle kalırsın zaman zaman zaman hepsini silip atacak. merak etme.

• peki ne kkadar surer bu? tamamen ne zaman cikara bilirim hayatimdan?

• Öncekileri Göster
    • zaman zaman zaman..

• evet zamann

• sen aslında ona alışmışsın ama başka biride onun yerini alabilir gibi geldi bana,bence biten ilişkinin ardından bakıp kalmamalısın

• ya ama ben baska birisiyle iliski yasamakta istemiyorum ancak ilk o yaparsa ola bilir. iliski bitti ama icimdeki yangin bitmiyor bilmeyi istedigim tek sey oda şu an aci cekiyormu

• psikolog tavsiye ediyorum kafan karışık gibi.

• psikologa gitmem bazi sebeplerden imkansiz. baska caresi yokmu?

• Öncekileri Göster
    • acı çekiyor olsa inan ki bir şekilde sana ulaşırdı,eğer bunu yapmıyorsa inan ki o yaşamına devam ediyordur başkalarıyla.Sen de öyle yapmalısın,ilk o yaparsa olur vs gibi şeyler yanlış düşünceler,ondan daha fazla sevebileceğin insanlar çıkacaktır karşına inan bana.

• inshAllah cikarda biran once unuturum bu boslukla sadece daha oyle bisey yapamam cunki daha cok aci cekmeme neden ola bilir hem ben gucluyum 3 senelik iliskinin ardindan 1 hafta yazamadiysam onu unutmak icin illa bi erkege ihtiyacim yok kendimde bas ede bilirim bununla

• Aşk değil bu sevgi ve şöyle düşün bakımsız bir ateş zamanla söner, kor olur seninki de o misal soğumuşsun sevdiğinden. Birşeyler olur da ateşin yine harlanırsa yine eskisi gibi olursunuz merak etme.

• peki onu unutmak icin ne yapa bilirim? yada beni sevip sevmedigni anlamak icin? 1 haftadir oda bana yazmiyorsa oda sevmiyormu demektir?

• bunu anlayacak olsan sensin gözlerini bağlayıp ölümüne saldırma çocuğa bir kez olsun anlamayı, dinlemeyi dene

• hep kavgada arayan ben oldum beklemedim o arasin diye herseyi gozardi etmeye calistim ama bu sefer edemem o yuzden aramiyorum zaten. bazen an geliyor telefonu elimde buluyorum ama kendime geliyorum ve aramiyorum. zaten konusmak isteseydi gelmezmiydi?

Kızlar Ne Diyor 7

• takındı.giitiikçe.sevmedııgnı.anlıyosun:)

• takındı nedir ya simple brazzers tense konuşuyorsunuz

• Öncekileri Göster
    • :D..benimde.aram.hep.bozuk.ayrılık.görünüyo.ama.bakalm.anlamadm.bende

• hayirlisi

• Ona hissettiğin şey sadece alışkanlıktan ibaret ve kesinlikle karşılaşmamaya çalış eğer karşılaşırsan tekrar eskiye döner acı çekersin

• peki ya unutamazda daha cok aci cekersem?

• yok be aynı şeyi yaşıyorum bnde görmediğim zaman senin gibiyim ama görünce eskiye dönüyorum hep oyüzden görmemen yeterlii

• oda aramadimi?

• Alıştın alıştın aferin yazma .

• bunu biz bilemeyiz ki yüreğine sor

• alışmaya başlıyorsun onsuzluğa, zamanla herşeyi unutmuş olacaksın m.etme ..

• evet ama gecmiyor zaman iiste keske filmlerdeki gibi hemencecik gecse zaman

• Keşkee :) .. gececek ya merak etme öyle yada böyle .

• Onsuzluğa alışıyorsun bence

• evet alisiyorum yavas yavas galiba, ama yinede tamamen alismadim henuz (

• biraz daha zaman geçtikçe daha az umarsamaya başlarsın bu kadar etkilenmezsin ..

• inshallah)

• Alismaya basliyosun yokluguna. Sevmemissin sadece bagimlilik yapmis sana.

Yükleniyor...