Seviyor muyum? Sevmiyor muyum?

ayrıldık ve 1 haftadır ona yazmadan dura biliyorum. eskisi kadar acı çekmiyorum. eskiden 1 gün bile dayanamazken şimdi 1 hafta dayandım ve yine dayana bilirim. Ama çok özlediğimi hiss ediyorum kokusunu sarılmayı çok özledim ve en ufak bi aşkla ilgili birşey görsem gözlerim doluyor içim acıyor. onu başkkasıyla görsem ne hiss ederim bilmiyorum şu an eğlence mekanında ola bilir ve bunu düşünmek beni çıldırtmıyor. ne hiss etdığımı bilmiyorum artık. seviyormuyum onu hala? yoksa artık sevmiyormuyum? sadece bağlılık yada alışkanlıkmı?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• sen arafta kalmışsın.. Bi kurtulsan rahat edeceksin de kurtulamıyor insan be.. He ona mesaj atmadan 1 hafta durabilmişsin. Çocukta yazmıyorsa daha fazla dayanacaksın çünkü soğumuştur iki tarafta.. Hayırlısı demek gerek..

0|0
    • Şikayet

ama icimde kucuk tarifsiz bir aci da var. ve ben onun bana yazmasini istiyorum. ben barismasamda o aci ceksin istiyorum

• Şikayet

anlamıyorsa kendine acı çektirmekten başka bir şey yapmazsın. Yol yakınken kendine çeki düzen ver

• Şikayet

tek sorun ne biliyormusun ben şu an onun rahat oldugunu dusunuyorum ya? o benim ne kadar aci cektigimi biliyor buna emin hatta 1 hafta nasil onsuz dayandigmada saskindir bence ama bundan sonnra zaman onu sasirtma zamani gunler gectikce dahada sasiracak taki benim onu tamamen bitirdigim ana kadar. iste o zaman benim en mutlu gunlerim baslayacak