• Sor
  • Bence

Seviyor muyum? Sevmiyor muyum?

ayrıldık ve 1 haftadır ona yazmadan dura biliyorum. eskisi kadar acı çekmiyorum. eskiden 1 gün bile dayanamazken şimdi 1 hafta dayandım ve yine dayana bilirim. Ama çok özlediğimi hiss ediyorum kokusunu sarılmayı çok özledim ve en ufak bi aşkla ilgili birşey görsem gözlerim doluyor içim acıyor. onu başkkasıyla görsem ne hiss ederim bilmiyorum şu an eğlence mekanında ola bilir ve bunu düşünmek beni çıldırtmıyor. ne hiss etdığımı bilmiyorum artık. seviyormuyum onu hala? yoksa artık sevmiyormuyum? sadece bağlılık yada alışkanlıkmı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• sen arafta kalmışsın.. Bi kurtulsan rahat edeceksin de kurtulamıyor insan be.. He ona mesaj atmadan 1 hafta durabilmişsin. Çocukta yazmıyorsa daha fazla dayanacaksın çünkü soğumuştur iki tarafta.. Hayırlısı demek gerek..

• ama icimde kucuk tarifsiz bir aci da var. ve ben onun bana yazmasini istiyorum. ben barismasamda o aci ceksin istiyorum

• Öncekileri Göster
    • anlamıyorsa kendine acı çektirmekten başka bir şey yapmazsın. Yol yakınken kendine çeki düzen ver

• tek sorun ne biliyormusun ben şu an onun rahat oldugunu dusunuyorum ya? o benim ne kadar aci cektigimi biliyor buna emin hatta 1 hafta nasil onsuz dayandigmada saskindir bence ama bundan sonnra zaman onu sasirtma zamani gunler gectikce dahada sasiracak taki benim onu tamamen bitirdigim ana kadar. iste o zaman benim en mutlu gunlerim baslayacak

Erkekler Ne Diyor 7

• unutmaya baslıyorsun arkadasım

• bezmişsin iyice ama seviyorsunnn kararınnn ayrılıktan yana 1 hafta durdursannnn 1 haftan kalmışşş bu vakitten sonra dönme bitirmelisinn artıkkk

• alışıyorsun yokluğuna bir yanın da alışamıyor. böyle kalırsın zaman zaman zaman hepsini silip atacak. merak etme.

• peki ne kkadar surer bu? tamamen ne zaman cikara bilirim hayatimdan?

• Öncekileri Göster
    • zaman zaman zaman..

• evet zamann

• sen aslında ona alışmışsın ama başka biride onun yerini alabilir gibi geldi bana,bence biten ilişkinin ardından bakıp kalmamalısın

• ya ama ben baska birisiyle iliski yasamakta istemiyorum ancak ilk o yaparsa ola bilir. iliski bitti ama icimdeki yangin bitmiyor bilmeyi istedigim tek sey oda şu an aci cekiyormu

• psikolog tavsiye ediyorum kafan karışık gibi.

• psikologa gitmem bazi sebeplerden imkansiz. baska caresi yokmu?

• Öncekileri Göster
    • acı çekiyor olsa inan ki bir şekilde sana ulaşırdı,eğer bunu yapmıyorsa inan ki o yaşamına devam ediyordur başkalarıyla.Sen de öyle yapmalısın,ilk o yaparsa olur vs gibi şeyler yanlış düşünceler,ondan daha fazla sevebileceğin insanlar çıkacaktır karşına inan bana.

• inshAllah cikarda biran once unuturum bu boslukla sadece daha oyle bisey yapamam cunki daha cok aci cekmeme neden ola bilir hem ben gucluyum 3 senelik iliskinin ardindan 1 hafta yazamadiysam onu unutmak icin illa bi erkege ihtiyacim yok kendimde bas ede bilirim bununla

• Aşk değil bu sevgi ve şöyle düşün bakımsız bir ateş zamanla söner, kor olur seninki de o misal soğumuşsun sevdiğinden. Birşeyler olur da ateşin yine harlanırsa yine eskisi gibi olursunuz merak etme.

• peki onu unutmak icin ne yapa bilirim? yada beni sevip sevmedigni anlamak icin? 1 haftadir oda bana yazmiyorsa oda sevmiyormu demektir?

• bunu anlayacak olsan sensin gözlerini bağlayıp ölümüne saldırma çocuğa bir kez olsun anlamayı, dinlemeyi dene

• hep kavgada arayan ben oldum beklemedim o arasin diye herseyi gozardi etmeye calistim ama bu sefer edemem o yuzden aramiyorum zaten. bazen an geliyor telefonu elimde buluyorum ama kendime geliyorum ve aramiyorum. zaten konusmak isteseydi gelmezmiydi?

Kızlar Ne Diyor 7

• takındı.giitiikçe.sevmedııgnı.anlıyosun:)

• takındı nedir ya simple brazzers tense konuşuyorsunuz

• Öncekileri Göster
    • :D..benimde.aram.hep.bozuk.ayrılık.görünüyo.ama.bakalm.anlamadm.bende

• hayirlisi

• Alıştın alıştın aferin yazma .

• bunu biz bilemeyiz ki yüreğine sor

• alışmaya başlıyorsun onsuzluğa, zamanla herşeyi unutmuş olacaksın m.etme ..

• evet ama gecmiyor zaman iiste keske filmlerdeki gibi hemencecik gecse zaman

• Keşkee :) .. gececek ya merak etme öyle yada böyle .

• Ona hissettiğin şey sadece alışkanlıktan ibaret ve kesinlikle karşılaşmamaya çalış eğer karşılaşırsan tekrar eskiye döner acı çekersin

• peki ya unutamazda daha cok aci cekersem?

• yok be aynı şeyi yaşıyorum bnde görmediğim zaman senin gibiyim ama görünce eskiye dönüyorum hep oyüzden görmemen yeterlii

• oda aramadimi?

• Onsuzluğa alışıyorsun bence

• evet alisiyorum yavas yavas galiba, ama yinede tamamen alismadim henuz (

• biraz daha zaman geçtikçe daha az umarsamaya başlarsın bu kadar etkilenmezsin ..

• inshallah)

• Alismaya basliyosun yokluguna. Sevmemissin sadece bagimlilik yapmis sana.

Yükleniyor...