Göz göze gelmek etkiler mi?

sorum erkeklere..biz kızla gözgöze gelmek sizi etkiler mi.. yani bi kere değil devamlı kız sizin gözlerinize baksa ve gülümsese.. yada sadece başka etkilenirmisiniz ve aklınızda kalırmı o kız?ve bi sorum daha olucak bu erkeğin kız arkadaşı olsa yinede etkilenebilir mi böyle bi hareketten?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• etkilemekten ziyade sevgilsi olan herife ne bakıyon?

• elimde degil :(

• biri senin sevgilini ayartıp ya elimde değil dese tepkin ne olur? erkek mi kalmadı

Erkekler Ne Diyor 6

• tam olarak çıkartamazsın

• etkiler tabi

• her erkek etkilenir diyorsun yani.. ben bakinca o da bana bakiyorsa bundan bise cikartabilir miyim?

• illa ki etkilenir de ne ölçüde olur ınu bilemem

• Arkama bakarım birimi var diye.

• hahah :D
      anlasilirki ona baktigim :)

• kız uzun ve derinden bakıp gülümsüyorsa.. erkek istemese bile etkilenir.. cünkü.. kendisinden hoşlandıgı için öyle bakıldıgını anlar.. buda erkegi mutlu eder.. kız arkadaşı olsa bile bundan hoşlanır. ve sürekli olması için fırsat kollar

• her erkekte ise yarar diyorsun yani

• Öncekileri Göster
    • ortak arkdşlar bu günler içindir.. sevgilisi yoksa.. senindir..

• tam olarak katılıyorum

• dünkü soruyu değiştirip sormuşsun. kız arkadaşı varsa karışmamanı tavsiye etmiştim. ömür boyu geçerliliği olan bir tavsiyedir :)

• dün ben bisi sormadim.. baskasidir o
      napim aklimdan cikmiyo kiz arkadasi oldugunu yeni ögrendim.. bi ara ayrildilar diye duydum bilmiyoum iste

• Öncekileri Göster
    • delik kız. Allah gönlüne göre versin :)

• amin cümlemizee insallah :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...