• Sor
  • Bence

Bir erkek konuşurken neden gözlerini kaçırır?

bir erkek gözlerini neden kaçırır hoşlandığından mıdır sizce?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ya utanıyordur hoşlansada etkilendiği için utanır.Yada hoşlanmıyordur gözlerine bakarak ümit vermez.Gözlerinin içine bakarak konuşuyorsa bir erkek zaten çapkındır

Erkekler Ne Diyor 28

• bazı şeyleri anlama diye

• yalan söyleyen insan gözlerini kacırır

• Kendine güvensizlik ve utanma , misal . Kız çok güzeldir , erkek henüz hazır değildir veya kız kendi seviyesinden yüksektir , veya yakın zamanda aşk acısı çekmiştir o yüzden utanıyordur.Çünkü güzel bir kızla konuşurken gözlerine bakarsanız kısa devre yaparsınız , artı birsürü yeni olayın başlangıcı olur bu , acaba hazırmı ?Üstelik bukadar kabus senaryosundan sonra doğru düzgün kişilerin aşka cesareti çok kırıldı , kimse daha sonradan bitmesi muhtemel bir ikişkiye girmek istemez , üzülmek istemez , özellikle evliliği düşünen erkekler için geçerlidir bu .

• evet aynen bende öyleyim biriyle sevgili olsam nolur ki nasılsa ayrılıcaz.nasılsa kötü bir yanını bulup sürekli o yanını dert edicem kendime.

• o ilk zamanlarda oluyo ya iişte utanır falan sonra alışınca o erkeği çok ararsın:)

• hoslantıdan değil ben bir bayanla konusurken de kaçarırırm erkekler biraz utangaçtır o konuda

• yapı olarakta kaçırabiliyorlar yani arkadaşındanda konuşurken kaçırabilir.ama bence hoşlantıda olabilir utangaçlık.mesala ben utanmazdım ama kızla konuştuğum zaman nedense gözlerine bakamıyodum yani durumdan duruma farklılık gösteriyor...

• Kişiliği oturmamış insanlarda gördüm hep bunu. Sürekli başka yerlere bakarak konuşurlar. göz temasından kaçarlar. Adamın kişiliği oturmuş olsa senin gözünün içine baka baka niyetini belli eder, çünkü korkusu yoktur. Gözünün içine bakamıyorsa ya senden yada kendinden çekiniyor demektir.

• beyefendiliğnden de olabilir utandığından da olabilirrrr kurnazlığından da olabilirr ben de hep öyle yaparıımm ilgi çekmek içinnn bak buda olabilirrr biz buna kurnazlık diyoruzz :):):)

• Erkekten erkeğe değişir ben hoşlanırsam ölümüne gözlere bakarım

• sen başka yere bakarken senin gözlerini arıyor da sen ona bakınca çekiniyorsa o erkek sana aşıktır

• aynen öyle yapıyor.ben ona bakmadığımda baktığını hissediyorum.

• :) hayırlı işler

• Utanıyordur ve herkes öyle değildir.

• :D

• saygıdan ve utanmadan dolayı

• bizim sınıftaki kızlarla konuşurken genelde gözlerine bakmam gözlerimi kaçırırım yanlış anlamanızı gerektirecek bişey yok . kendi adıma söyleyim ben utandığım için ve karşımdaki kişiliyle fazla bi samimiyetim olmadığı için yapıyorum . hoşlanma diye algınması çok yanlış .

• hoşlanıp utandığı için

• gözler kalbin aynasıdır . slşfdksdşlfksd

• utandıgı ıcın olabılır mesela

• hoşlanmadığından bakmaz, ümit vermediğini belli etmek için

• heyacandan utanıyordur:)

• gercekten miii?
      belkide objektifine başka bir takıldı:)
      gerçi erkeklerin aynı anda iki işe odaklanması pek düşünülemez ama:)

• daha gerçekçi olursak daaaa; yalancının teki olabilir...

• Eğer ki sana baktığını sen ona bakarken hissediyor ve sen ona baktığında kaçırıyorsa sana belirgin hisleri var, fakat sana kendinden birşeyler bahsederken gözlerini kaçırıyorsa yalan söylemesi yüksek.. saygılar..

• çok yalancı da olabilir

• Uzun bakinca aklina kadinin ciplak hayali duser buna cani sikildigindan gozlerini kacirir hatta bazen kafasini sallayip o hayalleri silkeleyen de olur

• utanma duygusu haya gizli bir şeyin açığa çıkacağı şüphesi kendine olan güvensizlik uyumsal proplem sosyal fobi duygu durum bozukluğu anksiyete vb nedenler

• nerenize baktıgımızı görmeyin diye

• gözlerine veya yüzüne bakıcak cesareti olmadıgında utanıyor olabılır

• yalan solicektir:D

• ya yalan soyluyordur ya sana karsı bır pismanlıgı vardır konustugu kelımelerde dogruluk payı yoksa gozlerde kacırma olur...

• ben bir bayanla göz göze geldiğimde uzun süre bakamam çekinirim biraz.yani utanırım.

• Hoşlandığından, konuşulan konunun mahrem oluşundan utandığından veya (o tabiri kullanmak istemiyorum) az güzel biriyle konuşmak zorunda olduğundan :)

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...