Sevgilisiyle tüm gün ilgilenmeyen bir erkeğin dikkati nasıl çekilir?

AppleCrow
Diyelim bir sevgiliniz var , her sabah yazılan günaydınlaşma faslından sonra sizle tüm gün konuşmadı. Bu durumda ne yapmalı?
nasıl dikkatini çekmeli?

caddeye "benimle ilgilen" diye pankart mı açılmalı , maç çıkışında takımı kazanan taraftarlar gibi "oleyo oleyy sevgilim buraya" diye bağırmalı mı?

Söyleyin KScanlar , ne yapmalı :D?
Sevgilisiyle tüm gün ilgilenmeyen bir erkeğin dikkati nasıl çekilir?