• Sor
  • Bence

Bu kalpli kutunun içine ne koyabilirim ki ya?

hani hediye kutuları oluo ya bugün çok hoşuma gitti aldım. kalp şeklinde. sevgilime veriyim diyorum ama içine ne koycm :D jelibon şeker çikolata falan demeyin çok sıradan olur.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bence bi tane gül al yapraklarını kopar kutunun içine serp sonra 2 nizin fotoğrafı varsa onu koy fotoğrafın altınada seni çok seviyorum yazabilirsin mesela .

• a bu çok güzel...böyle yapıyım barı

• Öncekileri Göster
    • amin...sağol.

• şöylede yapabilirsin bak ben yapmıştım :D internetten gümüş kolye aldım . fiyatı 50 lira bişey fazla değil . paran yoksa biriktir sık dişini alırsın :D her neyse kolye ufak ama çok fena gerçekten benim sevgilim şuan takıyo boynunda cidden etkisi çok fena . kutuyla uğraşmak istemiyosan tabi bu önerim . özel hediye kutusunda geldiki görmen lazım akşamları sevgilimle gezerken bi ışık gelse parlıyo bi güzel oluyo :D fenaa :D

Erkekler Ne Diyor 10

• kutuyu aldın hediye yok

• aynen =)

• Kalpli kutunun içine, Senin baş harfinle başlayan ortada sonsuzluk işareti olan ve sonun da sevgilinin baş harfi olan sade zincirli veya ipli bir kolye koy...

• Onunla geçirdiğin güzel anılarını yaz (günlük gibi) içine koy olur ya gün gelir ayrıldınız ki olmaz öyle birşey inşallah o zaman o kutuyu ona hediye edersin. Son sözün "sen benim için bunları ifade ediyordun, adı mutluluk olan anlar " dersin.

• Şiir yaz ( yazabilirsen yoksa mektupta iş görür )

• kutuyu doldurcak bıse olsun. yanı kocaman kutuyu acıpta ıcınden mektup cıkmasın şok olur cocuk :D

• =D aynen

• bir erkeğe kalpli kutu almak nerden aklına geldi :)

• Önemli olan kalpli kutunun içine ne koyabileceğin değil kalbinin içine kimi koyacağındır;)

• şüphesiz öyle canım =)

• :D ıkınızın resımlerını ko :D

• boş şekilde ver sonra bi hediye uydur hediyeyi kaybettiğini öğren trip at haklı çık kısa mutluluklar yaşa

• hahahaha :D

• hmmmmmmm tanganı koy... süper olur benceee

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...