Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Bu kalpli kutunun içine ne koyabilirim ki ya?

hani hediye kutuları oluo ya bugün çok hoşuma gitti aldım. kalp şeklinde. sevgilime veriyim diyorum ama içine ne koycm :D jelibon şeker çikolata falan demeyin çok sıradan olur.

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• bence bi tane gül al yapraklarını kopar kutunun içine serp sonra 2 nizin fotoğrafı varsa onu koy fotoğrafın altınada seni çok seviyorum yazabilirsin mesela .

0|0
    • a bu çok güzel...böyle yapıyım barı

• amin...sağol.

• şöylede yapabilirsin bak ben yapmıştım :D internetten gümüş kolye aldım . fiyatı 50 lira bişey fazla değil . paran yoksa biriktir sık dişini alırsın :D her neyse kolye ufak ama çok fena gerçekten benim sevgilim şuan takıyo boynunda cidden etkisi çok fena . kutuyla uğraşmak istemiyosan tabi bu önerim . özel hediye kutusunda geldiki görmen lazım akşamları sevgilimle gezerken bi ışık gelse parlıyo bi güzel oluyo :D fenaa :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Onunla geçirdiğin güzel anılarını yaz (günlük gibi) içine koy olur ya gün gelir ayrıldınız ki olmaz öyle birşey inşallah o zaman o kutuyu ona hediye edersin. Son sözün "sen benim için bunları ifade ediyordun, adı mutluluk olan anlar " dersin.

0|0
  • kutuyu aldın hediye yok

0|0

• Kalpli kutunun içine, Senin baş harfinle başlayan ortada sonsuzluk işareti olan ve sonun da sevgilinin baş harfi olan sade zincirli veya ipli bir kolye koy...

0|0
  • :D ıkınızın resımlerını ko :D

0|0
  • Şiir yaz ( yazabilirsen yoksa mektupta iş görür )

0|0
  • Önemli olan kalpli kutunun içine ne koyabileceğin değil kalbinin içine kimi koyacağındır;)

0|0
  • kutuyu doldurcak bıse olsun. yanı kocaman kutuyu acıpta ıcınden mektup cıkmasın şok olur cocuk :D

0|0
  • boş şekilde ver sonra bi hediye uydur hediyeyi kaybettiğini öğren trip at haklı çık kısa mutluluklar yaşa

0|0
  • bir erkeğe kalpli kutu almak nerden aklına geldi :)

0|0
  • hmmmmmmm tanganı koy... süper olur benceee

0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ona mektup yaz :)

0|0
  • jelibon falan olmazda eğer çıkolatayı sevıyosa guzel olabılır o.

0|0
  • notlar yazıp koyabilirsin bence

0|0
  • BENDE SMDİ KALPLİ KUTU ALDM İCİNE GUZEL SOZLER YAZDM BİDE SİGARA KULLANİYOYA MARLBORO SİGARASİ ALDM İCİNİ ACTİ ZAMAN SİGRANİN ARKASNİN USTUNEDE SEN BENM NEFESİMSN YAZDM İCİNİ CİKOLATA JELİBONLARLA DOLDURDUM :)))

0|0
Yükleniyor...