• Sor
  • Bence

Başak erkeği çapkın mıdır?

başak erkeği çapkın mıdır?ya da tanımadığı bir kıza aşık olur mu?nasıl belli eder aşkını.

En İyi Görüş

• Bir arkadasimin sevgilisi vardi basak burcu, gozu hep disardaydi, nişan arefesinde ayrildilar, simdi cocugun her gun farkli biriyle fotosunu goruyorum facete.Cok yakin bir arkadasim var, basak burcu. Bir kizi cok sevdi karsilik alamadi. Cok da yakisikli olmasina ragmen o kizdan sonra hayatina kimseyi sokmadi, yillar oldu..Bi flortum oldu, basak burcu. Hemen asik oldu diye sepetledim basimdan. Simdi sansini baskalarinda deniyor. Boyle iste.. Basak burcu yeri gelir capkin olur yeri gelir sadik olur. İnsan cesitliligi arttikca burclarin davranis cesitliligi de artar.

• Muhtemelen aşık olmamaştır da sen üzülmeyesin diye aşık numarası yapıyordur. Başak aşık oldu mu zor belli eder. Demek ki pek yüzüne bakılacak bir tip değilsin sana acıdığı için beraber olmuş. Üzgünüm gerçek bu ben başak adamını tanırım. Ama sepetledim diye avutuyorsan kendini böyle düşünmek senin için daha iyi olabilir. Sen böyle devam et...

Erkekler Ne Diyor 6

• yuh daha neler burclara takılma bukadar bende basagım ama hiç burc yorumları okumam nasıl olur bilmem :)

• bir erkeğin çapkınlığı burcundan değil hal ve hareketlerınden anlaşılır bazı günler üç beş saat kayboluyorsa spordayım telım kapalı olabilir bugun yorgunum 8 de uyucam gibi bahaneler yalandır her zaman bir de cep telefonu sesızde mı değil mi cebinde mi masada mı telı ıstedıgınde panık mı değil mi cok önemli belırtıler az uyanık olcaksın :)

• git astraloji sitelerin'e arastir basak erkekleri'ni

• Aksine yengeç erkeginden sonra en sadık burctur.

• bende başağım ama çapkın değilim bi arkadaşımda başak ama her çiçekten bal alıyor :) bu burçla olacak bir şey değil takılma bu kadar

• Başak erkeği yok efendim boğa erkeği.Yaaa bırakın bunları bunlar saçmalıktan başka bir şey değil. link

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...