• Sor
  • Bence

Sivilceler için kükürtlü sabun kullanımı işe yarar mı?

evet arkadaşlar yüzüm çok yağlı ve çok fazla sivilce var bende kükürtlü sabun aldım alalı 5 gün felan oldu sürdükten sonra kuruduğunu hissediyon ve... Daha Fazla

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 6

• bence böyle sabunları kullanma ..bi dermotoloğa git...dr kontrolünde ilaç kullan...

• Devam et sabun bitene kadar.

• bırak bence ben de saçım yıpranıyor diye zeytinyağlı sabunla yıkamayı denedim maffetti

• İyi geliyor bende kullanmıştım seneler önce neredeyse kullanmadığım ürün kalmadı. Aktardan polen maskesi al. Harika sonuç alırsın fiyatıda uygun gözle görülür iyileşme olmuştu. Sivilcem şuanda yok ben hala kullanırım..

• Cam katranı diye bi sabun var o cok etkili

Erkekler Ne Diyor 3

• Tabi ki devam edeceksin ne kullanırsan kullan ilk etapta yine aynı etkiyi yapıyor zaten.

• arkadaşım böyle saçma işlerle uğraşma. bende de benzer sorun vardı, dermatologa gittim tetradox ve nadixa adlı ilaçları verdi kullandım 2 hafta oldu epey bir düzelme var. değmez yani sabunlarla falan olacak iş değil sivilce. git doktora versin ilacını. bende çok fazla değildi ama sende hakkaten çok fazla ise direk roaccutane başlayacaktır, o da sivilce tedavisinde tek kesin kalıcı çözümdür. kullanıpda pişman olan kimse görmedim ben.

• yok birader boşver kükürtlü sabunu . bende denedim olmadı öyle koca karı şeyleri. git sen doktora çok fazlaysa. roaccuutane yaz bana de 6 ay kullanıyon bişey ciğin kalmıyor. o yan etki şeysinede inanma bende sadece 2-3 hafta hafif bel ağrısı oldu geçti. inan yüzüm sivilce doluydu , ilacı bi kullandım allahıma şükür ki kurtuldum kesinlikle tavsiye ederim 3 . aydan itibaren iyileşmeyi göreceksin

Yükleniyor...