Komşunun oğlu ramazan ramazan beni masaj yapmaya çağırdi inanamadım?

leylimmm
Ya cocuktan hoslandim annesine söyledi ablam gel yapalm bu isi dedi sonra cocuk facemi telimi aldi tanisti benimle komşum diyerek hep annesi kinaya götürdü beni sonra tavrini belli etti kadin sanki olacakmis gibi tanistilar sonrada annesini anladim ben bir daha cocuga bisey yazmadim o yazdi bir kackez dün yazdi ve annesi yazlikta gelsene belime masaj yap ağrıyor evde kimse yok dedi ! kina gecesinde annesi sırtim agriyor ovarmisin gizlice demisti cocuk öyle deyince beni deniyor sandim canim filan diyor dedim ben bu canimdan ne anliyim? sende herseyden art niyet arama komsum arkadasimsin dedi sonra bacim kardesim dedi ben öyle deyince bozuldum kardessek biliyim dedim benimle dalga gecme dedim ciddiye bindirince kardes diyosun dedim benim niyetim bastan beri belliydi dedim bildigini umuyorum dedim ama sen eylenecek kiz ariyosun dedim ben senin niyetini bilmiyorum bisey de umma , arkadas gibi yaklastim sana dedi bende anlamamazliga vuruyosun dedim ben saka yaptim bize gel diye dedi şakadan anlamiyosun dedi. ben numarani silcem bu konular bana ters dedim ya komsum dedi sonra birbirimizi cok kirdik gel darginligin anlami yok ayni binadayiz dedi bende engelledim iyi yaptimmi niyeti sizce neydi?
Güncellemeler
+1 yıl
Bide saka yaptim sakadan espiriden anlamadigin kesin diyo arkadasiz diyor peki soruyorum size insan arkadasiyla böyle muhabbet yaparmi bide annesine yapmistim sirtina tutuldu demisti dalga gecmisler oğluyla
Komşunun oğlu ramazan ramazan beni masaj yapmaya çağırdi inanamadım?