'Beni ne kadar seviyorsun?' sorusuna sevgilimin istediği cevap nedir?

Sevgilim beni ne kadar seviyorsun dediğinde türlü türlü cevaplar verdim şimdiye kadar, ama biraz önce "Hiç bir zaman istediğim cevabı vermedin." dedi. Ne olabilir istediği cevap?

Güncellemeler:
Bizimkisi bir tür eğlence oluğunu belirtmeliyim. Yanlış anlaşılma olmasın. Aradan 1 gün sonra soru sorma sorusu ben de olacak ve ona soracağım. Bu arada ona nasıl bir soru sormalıyım ki sorunun içinden çıkamasın?
Anlaşılan herkesin psikolojisini sormuş bu soru :D Para ödülü koyuyorum ortaya :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sonsuzluk bile bu sevgimin yanında az kalır hiçbir şeyle kıyaslayamıyorum çünkü kıyaslanabilinecek şeylerin bile bir sınırı var ben seni bu sınırlar içerisine dahil edemiyecek kadar çok seviyorum de.

• sonsuzlığun başı ile sonunun sonsuz kadar seviyorum seni(de).

• Öncekileri Göster
    • +1. Kopyalayıp kaydetmek lazım. :)

• :) çok teşekkür ederim evet herkes çok güzel şeyler söylemiş hepside birbirinden güzel.

Kızlar Ne Diyor 44

• ne tur bır fantezı dunyanız var sızın...

• dıyeceksın kı neden ''avut beni, büyüt beni yalanlarla uyut beni '

• Öncekileri Göster
    • Farklıyız galiba :D

• Ben böyle şeyleri çok yapmacık buluyorum ilişkilerde..

• seni anlatamayacağım kadar çokkk, anlatsam da senin anlayamayacağın kadar çokkk seviyorum...

• Daha romantik bir söz lazım ve şimdiye kadar akla gelmemiş bir söz lazım :)

• arkadaslarin söyledigi her öneriyi söylemissin zaten..valla anlamadim sevgilin daha ne istiyormus :D:D sen bizlerden daha cok taniyorsun, aslinda ne duymak istedigini cözmen gerekiyor... biz herseyi denemisiz, önerecek cümle kalmadi :D

• Aynen öyle katılıyorum size :D Ne yapalım gaye romantik olmak :D

• çook bir ömür geçirecek kadar benimle evlenirmisin bunları da denediysen aynı soruyu sen ona sor

• Bence sadece ömür geçirecek kadar değil de ömrümüz bittikten sonra da sevecek kadar

• ee daha ne istiyor ki sen sor bir de ve istediğim cevabı almadım de bakalım belki doğru cevabı ağzından kaçırır :)

• Ben de istediğim cevabı alamadım derim ama sevgilim çok iyi şüphecidir ve dikkatlidir gözünden kaçmaz. Yani umudum yok ağzından kaçıracağına

• Hiçbir şeyle kıyaslanamayacak kadar..

• Bunun benzerini söyledim ama bunu da derim

• Öncekileri Göster
    • Ölümüne de

• Çoktan dedim onu

• dünyalar kadar çok de :D

• dünyanin degeri ne derse o zaman ne diyecek ))))))))))))))

• ozaman da bi sınır var dimi. biz sınırsız bi aşk acısı içerisinde kalmış bi arkadaşa "sevgiline sınırsız bi aşk mesajı verecek bi cümle kur" dedik sen gelmiş dünyalar kadar diyorsun. katılmıyorum sana.

• Güzel noktayı kaçırmamışsınız ayddem bey ::D :D :D

• bizimkisi bir tür eğlence derken?

• Gate romantik olmak yani:)

• Öncekileri Göster
    • hımm bende dedım ne kadar cahılım gate ne:D

• :D

• Simdik sevgiline burdaki cevaplardan birini söleyip oda burdaysa vay senin haline...benim kizimin bize sevgi göstermesi söle oluyor: Kollarini acip bana sarilir ve anne sen benim "En"cok sevdim annemsin...2 yasindaykenede böle kollarini acar ve iste seni bu kadar cooook seviyom derdi ikisinden birisini de...dermisim... :-)))

• Olur mu olur sevgilim cin gibi her an bir yerden ç ıkabilir :D

• Sende senin beni sevisini seviyorum

• Mmmmm güzeeeeeel :) +1

• begendiğine seeeevindiiiiiiiiim :)))

• :)

• benim duymak istedigim cevap: seni herseyden cok seviyorum,anlatamam bile cünkü benim sevgimi aklin almazzz

• Çok klasik yaa farklı ve romantik bir söz söylemek lazım

• oglum klasik ile alakasi yok :D her gün demicek anlamli bir anda dicek allah allah benim bebegimin agzindan hicte klasik cikmyiorrr

• senin ona vermen gereken cevap seni hayatımdaki herkesten çok seviyorum olacaktı.şimdi sen ona şunu sor hayatında verdiğin önem açısından ben senin hayatında en önemli kişimiyim yoksa kaçıncı sıradayım:)

• ozamanda kendisinden çok seviyor ulurdu. kendini sevmeyen insan başkasını asla sevemez haberin olsun.

• herkesten çok sevmek kendindende çok sevmek anlamına gelmez ama gelse nolucak biri bana seni kendi canımdan bile çok seviyorum dese eriririm valla.

• Evet işte ben öyle sevdim ceynrose hanım kendi canımı vermemi gerektiren bir durum olursa hem de hiç düşünmeden kendi canımdan vazgeçerim

• askini dolu ve guzel yasayanlar icin bir olcu olamaz ...

• Offff of bunun benzerini de söyledim :(

• buda mı olmadıııı

• Olmadı tabii :D

• bir kilo yüz gram

• İnanır mısınız bu şakayı biraz önce yaptım :D :D :D

• :D

• hah bu en güzeli

• beni sonsuza kadar dinlemek istediğine eminmisin de :):)

• Evlilik teklifi diyorsunuz yani :)

• yok seni sevdiğimi anlatmama kelimeler yetmez diyorum tabi sana demiyorum yani senden nefret ettiğimden değil neyse :)

• O nasıl bir cümle oldu öyle yaa :d

• senin beni sevdiginden ne 1gr asagi ne de 1gr yukari esit agirlikta seviyorum seni derdim

• sevmek miktarla olsaydı. ALLAH görünür ve insan zekası da sınırsız olurdu.

• eniştain güzel noktayı dile getirmişsiniz :)

• memnuniyetsizmiş. aldığım nefes kadar gibi klasik birşey bekliyordur belki. onu nasıl bi cevap tatmin eder bilemedimki.. şu yeryündeki yaşayan yaşayacak herkesten çok ta olabilir..

• Daha mükemmliyetçi bir şekilde söylenmiş söz onu tatmin edecek yani asrın sözü olmalı bu

• o zaman hepimiz düşünelim. içten gelmeyen o asrın sözünü bulalım oda mutlu olsun... yazık

• Düşünün artık o derece. Hatta günün sorusu seçtirdim bu soruyu :D

• Sen beni ne kadar seviyorsan ben de seni o kadar seviyorum de :))

• 1ay

-Beni Ne Kadar seviyorsun? Dedim.
    +[düsündü] Bir serçenin gözünden akan gözyası kadar. Dedi
    - [sasırdım] Ben Onamı layığım sadece küçücük bir serçenin gözyaşına mı? Dedim.
    +[bana baktı] Serçeler ağlayınca ölürler. Dedi. Sustum..

• colde ınsan suyu gordumu suya cok sevınır ya onu asla kaybetmek ıstemez ya bende o ınsanın suyu sevdıgı kadar sevıyorum senı

• +1 :)

• - beni ne kadar seviyorsun?+ oldugun kadar!iste budur ;)

• hani çok ufakken sorarlardı ya anneni ne kadar seviyorsun diye sende gözlerinin içi parlayarak ve saf hiç lekesi olmayan duygularınla kollarını sonuna kadar açarsın işte bu kadar çok seviyorum dersin ya şimdi seni de öyle delice seviyorum de :D

• Sevginin sınırı, ölçüsü, miktarı yada herhangi birşeyle tarifi olmaz ki.. İnsan bunun birebir karşılığını bulamaz hayatta..

• Gerçek anlamda tarif edemesek de en azından nasıl birşey olduğunu açıklamaya çalışırız

• Ya da anlatamam, anlatabilsem tahammül edemezsin. Diyebilirsin =)

• Bu da çok klasik

• Git susa, bi tas su iç ve gel bana suyun tadını anlat.

• Olabilir belki ama daha başka ne önerebilrsin?

• Ben bunu söylediğimde tek cevap verememişti =)

• eski sevgilim mavi kadar derdi ..sonsuzluk demek miş

• Demem çünkü siz ayrılmışsınız :D

• :ddoğru diyorn

• Bir varmış, bir yokmuş. Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde... Pire berber iken, deve tellal iken, ben anamın beşiğini tıngır mıngır sallar iken. Tıngır elek, tıngır felek demişler, bu masalı şöyle anlatmışlar. Bir varmış, bir yokmuş, evvel zamanda bir padişah ile bunun üç kızı varmış. Bir gün bu padişah kızlarını başına toplamış, beni ne kadar seversiniz? Demiş. En büyük kız dünyalar kadar, ortanca kızı kucak kadar, küçük kızı da tuz kadar severim demiş. Padişah küçük kızın cevabına çok sinirlenmiş, insan tuz kadar sevilir mi demiş, ardından küçük kızını cellada teslim etmiş. Cellat, kızı kesmek için dağa götürmüş. Kız cellada yalvarmış, sen de babasın, bana kıyma demiş. Cellat, kızın yalvarmalarına dayanamamış, onun yerine bir hayvan kesmiş, kızın gömleğini kesilen hayvanın kanına bulayıp padişaha getirmiş. Küçük kız yollara düşmüş. Az gitmiş, uz gitmiş, bir köye ulaşmış. Orada köyün zenginlerinden birine kul köle olmuş, büyümüş, çok güzel bir kız olmuş. Güzelliği ilden ile, dilden dile yayılmış, kısmet bu ya bir başka padişahın oğluyla evlenmiş. Aradan bir hayli zaman geçmiş, başından geçenleri kocasına anlatmış, babamları yemeğe çağıralım demiş. Kocası da olur demiş. Gereken hazırlıklar yapılmış, padişah babası ziyafete çağrılmış. Kızın padişah babası söylenen günde avanesiyle birlikte ziyafete gelmiş. Padişah ve beraberindekiler sofraya oturduğunda yemekler sırayla gelmeye başlamış. Ama kız, aşçısına bütün yemeklerin tuzsuz olmasını tembih etmiş. Padişah hangi yemeğe saldırdıysa eli geri gitmiş, yemeklerin hiçbirini yiyememiş. O sırada küçük kızı padişahın sofrasından ayağa fırlamış. Padişahım, duyduğuma göre sen küçük kızını seni tuz kadar seviyormuş dediği için öldürtmüşsün demiş. Padişahın söz söylemesine fırsat vermeden işte o küçük kız benim demiş ve bütün yemekleri tuzsuz yaptırdım ki kıymetimi anlayasın sözlerini eklemiş. Padişah yaptığından utanarak küçük kızının boynuna sarılmış, tuzun ne kadar kıymetli olduğunu anlamış. Ondan sonra yeni bir dönem başlamış. eski sevgılıme bu hıkayeyle ne kadar sevdıgımı anlatmıstım

• E o zaman biz de anlattırıııız :)

• ben hep tuz kadar seviyorum derdim

• Neden tuz?

• çünkü tuz olmadan hiç birşey olmaz salata yaparsın tuzsuz birşeye benzemez yemegin tuzu vardır yeşil erik bile tuzlayınca daha güzel olur

• senin mutluluğun için senden vazgeçebilecek kadar seviyorum..

• oo bu ağır geldi bana...öyle bi duruma düşmem inş.

• vay bunu sevdim :)

• Bu da harika bir söz tebrikler +1 benden

• Ben kızıma soruyorum, beni ne kadar seviyorsun?- Amerikaya kadar seviyorum -hımm demekki çok seviyorsun beni-Amerika çok uzak di mi anne?-:)))))

• çok şekermiş...

• Öncekileri Göster
    • amin:)

• Vay canına figüran ismini ilk defa duyuyorum çok hoş :) Allah bağışlasın :) Ha bi de ben istiyorum öyle bir kızım olsun bana da bağışlasın Allah'ım :) +1 de benden :)

• ölünceye dek

• ben sevdiceğimi ahiretten sonraki zaman sınırlamasındada sevicem. yeniden görebilirsem :(

• Hakikaten ölünceye kadar demek sınır koyuyor ..

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 42

• Dünyadaki bütün seni seviyorum cümlelerini toplasan, benim sana olan sevgimin yanında bir nokta kalır,

• dünyalı, sevgiyi senin bildiğin anlamda kullanmıyorum, o yüzden sadece seviyorum dediğimde bile bendeki anlamını bilseydin düşüp bayılırdın, kalbin bu yükü taşıyamazdı. Anlayamıyacağın bir sevgiyi taşıyorum, zorlamak sadece aklını kaçırır. gibi bişey mesela.

• ama yine de saçma muhabbetler söyliyim.

• Olabilir aslında bu

• En az senin kadar.nokta

• Daha anlamlı birşey düşünüyorum

• 'Ay'a kadar.'

• Sadece bu kadar mı?

• güneş'e kadarda olabilir.
      samanyolunda kalmak en iyisi ama çok uzaklaşma inandırıcılığı kalmıyor.

• Haklısınız gerçekci olmak gerekir

• cevaplarımı beğenmiyosun cevap düşünecem diye seni sevmeyi unuttum sevmiyorum lan de :)

• Güzel espiri :) demek lazım tepkisi nasıl olcak diye :<d

• şaka olduğunu belli etmezsen ciddiye alıp noktayı koyabilir :)

• son olarak "seni hayvanlar gibi yerlerde tepine tepine seviyorum" de bakalım işe yarıcak mı? :)

• Güzel şaka :)

• istediği cevabı arıyorsa sana sormasına gerek yokki kendi cevaplasın o zaman,önemli olan senin cevabın

• İşte benim söylemem gerekiyor

• Tuz kadar.

• Neden tuz?

• Uzun hikaye. Böyle bir masal vardı çocukluğumda okuduğum. Kralın biri tebasını tebdili kıyafet teftişe çıkımış ve tuzla geçinen fakir bir alienin yanına misafir olmuş. Ailenin genç oğluna kralı ne kadar seviyorsun diye sormuş. O da kendisi için en değerli olan şey tuz olduğu için tuz kadar cevabını vermiş. Ama bunu anlayamayan kral genci cezalandırmış. Hikaye devam ediyor ama hepsini anlatamayacağım.

• ne kadar saçma bir soru ... bu tamamen egoistliğe giren bir durum.sonuçta seni seviyorum denen şey içten gelen bir durum hatta seni seviyorum demek bile bazen içindeki sevgiyi anlatmaya yetersiz kalır. kim sevgilisine seni aslında çok sevmiyorum der ki kaldı ki aslında bunu söyleyen adama adam derim ben gidipte öyle salakça aşk oyunu oynayanlara değil ... bu soru sorulduğunda zaten soran kişi bilir alacağı cevabı ve cevap verildiğinde de sanki çok duygulanmış gibi sevinip atlar karşı tarafın boynuna ... sen öyle şeyler yaşar ve yaşatırsın ki zaten "seni seviyorum " cümlesi bir anda çıkar ortaya hiç beklemediğin bir anda işte o gerçek olanıdır ... ha yok biz romantik olmak istiyoruz diyorsanız bu egoistlerin işi değil ...

• Romantik davranmak lazım :)

• Senin beni sevdiğin kadar gibi bir cevap verebilirsin =)

• Klasik cevap farklı ve özgün olmak şart

• Benim için en büyük nimet sensin de.

• başka ne diyebilirim

• *hayatta sevginin sınırı yoktur ve bir şeye oranla kıyaslanabilecek bir ölçüsü de yoktur. ne kadar sorusuna karşılık verebilecek bir cevabım da yok. çünkü her şeyin bir sınırı ve ölçüsü var. ama benim sana olan sevgimin ne sınırı ne de ölçüsü var. bu yüzden ne kadar sorusuna verebilecek bir cevabım yok. ama hiç bir şekilde ne sınırı ne de ölçüsü olmadığı kadar çok seviyorum seni*hiç bir şekilde katlanılmaz olduğun o anâ bile katlanabilecek kadar çok seviyorum seni*ne zaman olursa olsun, ilişkimiz bitti dediğinde bile buna inanamayacak kadar çok seviyorum senibu kadar yeterli mi? ya da etkileyici mi?

• sevdigim bir şarkı sözüdür ki bence yakışır ( tek bir lafına can kurban tek gözyaşına silerim herkezi ! )

• senin sözde güzel dostum . . .

• 1 mol ^1mol (1 mol üssü 1mol) kucak kadar de(6,02x10^23)^(6,02x10^23)sonra bırak kendi haline debelensin dursun

• :D bu iyiymiş yalnız bir bardak suyu yüzüme sebebiyet vereceği için bunu sakıncalı buluyorum :D

• orda kac mol H2O vardı biliyor musun sen de ağlasın dursun :D
      yok lan ben denediğimde birinde işe yaramıştı sonra hiç bu soru ile karşı karşıya kalmadım zaten

• :D :D :D Söylemeyi bırakın bu soruyu sorsam beni pompalı tüfekle kovalar :D :D :D

• Gitar mıknatıslarını sevdiğim kadar

• yağmurlu bi havada ellerini havaya aç.. tutamadığın yağmur damlacıkları kadar çok seviyorum .. de... bundan qüzel cevap ta glmez bence :)

• Söylnememiş söz lazım tamamen özgün olmalı )

• 30gün

Seninle güneşin hiç batmadığı iklimlerde sabahlayacak kadar dee mesela

• -Beni ne kadar seviyorsun ?+Benden bu sevgiyi üç kelıme ıle anlatmamı bekleme hayatım :-*

• -seviyormusun beni dedi+evet dedim-peki ne kadar seviyorsun dedi+Minik bir sercenin goz yasi kadar dedim-o kadarcikmi seviyorsun dedi+bende serceler aglayinca olurler dedim-sustu

• TAHAMMÜL EDEMİYECEĞİN KADAR SEVİYORM bunu görmen için gözierinin görmesi yeterli de sevgilin insan sa donar kalır...

• öldükten sonra hurilere bile bakmayacak kadar çok seviyorum seni de bence :D

• heryerde gizliyim..ama iyiki seninleyim de

• benim sana olan sevgimi bugüne kadar hiç bir şair şiirlerine sığdıramadı . . .Hiç bir kalem yazmadi . . .Hiç bir gönül tatmadı . . .

• buda bana kapak oldu kızı sen kaptın tebrik ederim =)

• bo?unu cıkarack kadar sevıyorum dıyebılırsın :D

• Benim gibi yapsana :)sevmesem 5 dk yanında dururmuyum :)))))))

• Eleştiriye açık cümleler söylemek yok :)

• Eşim soruyor bazen "beni seviyormusun" diye:D
      Sevmesem 5 dk durmam burada diyorum :))))
      yada sevmesem çekilir misin diyorum.
      daha ne kadar seveyim :))))))

• Geçen bir yerde taha yazdım bizim insanımız hiçbirşeyin ayarını bilmez artık seni seviyorum kelimesi bile yetmiyor ayarı bozulmuş insanların Artık kelimeler bile anlamı kalmamış gerçekten de bakıyorumda eski filimlere 1-2 ay düşünüp seni seviyorum diyorlar.Şimdi dizilere bakıyorum -Seni seviyorum aşkım-Bn daha çok-Hayır ben -Hayır beennn-En çok ben seviyorumİşte iş böyle cıvıyıp gidiyoYAZIK ÇOK YAZIK

• Dostum ben utandım sevgilime 3 yıl açılamadım yani sevdiğimi söylemek için 3 yıl bekledim bilgin olsun

• Dostum ben

• senin beni sevdiğinden daha çok demek yeterli

• seni annem kadar seviyorum de o zaman anlar senin sevginin yüceligini

• sen küçükken kaç yaşındaydın de:D

• 6,02ÇARPI10uzerı 23 kadar de zaten bı daha senı bırakmaz :D

• avakadro sayısıydı dimii :D
      1 mol gaz atomu sayısı :D

• Bilgisayarcı olsaydın
      6.02*10^3 yazabilirdin :D

• Daha Fazla
Yükleniyor...