Yoğun bakıma kabul ederler mi?

Mutlulukvar
Arkadaşlar bilen bilir sevgilim yoğun bakımda.Hala kazanın etkisinde olmakla beraber moralinin bozuk olduğunu öğrendim.Annesi babası onu gördü fakat ben onu göremedim böyle bir şansım olmadı.Ona bir kağıt yazsam annesinin gittiğinde vermesi için hemşireler izin verir mi böyle bir şey mümkün mü? Moral vermek ve yanında olduğumu bilmesini istiyorum.En sevdiği iki kişiden güzel haberler aldı benden de böyle bir şey olursa daha çok moral olacağını düşünüyorum.Aramızda hemşire olan varsa ya da bu konularda bilgili olan yaşayan varsa cevap yazabilirler mi? Saçma bulabilirsiniz sorumu belki asla kabul etmezler bunu biliyosunuzdur ama ben daha önce böyle bir şey yaşamadığım için ne derler bilmiyorum.

Daha önceden yanına mp3 verdik.Ve hemşirelerde kağıt kalem vermişler yazıp çiziyormuş.Bunlar mümkünken benim yazımı da kabul ederler mi?
Güncellemeler
+1 yıl
Canım sevgilim beni istemiş hemşirelere söylemiş ve beni doktordan habersiz aldılar gördüm onu :)
Yoğun bakıma kabul ederler mi?