Bir erkeğin bir kıza özellikle mesafe koyması ve buna çok dikkat etmesi sizce nedir?

Arkadaşlar bir erkeğin bir kıza özellikle mesafe koyması ve buna çok dikkat etmesi sizce nedir, o kıza aşık olmak istemesinden korkması olabilir mi? Her kıza normal davranıp bir kıza yani bu kız benim bilerek soğuk durmaya bakmamaya çalışması , çözemiyorum arkadaşlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bunun bir çok sebebi olabilir ama en başta o kızla kesinlikle birlikte olamayacağını düşünmesidir. bazen kızlar kendinden büyük erkeklere ismiyle hitap ederken bazılarının isminin yanına abi kelimesini koyap burada bir mesaj verir. seninle kesinlikle olmaz. erkeklerde kızlara davranışlarında onunla birlikte olabilirmiyim düşüncesiyle bazılarına normal davranır bazılarınada mesaj verir. seninle asla olma . Aşık olmaktan korkmak yok öyle birşey o filmlerde olur herkes aşık olmak semek ister.

Erkekler Ne Diyor 5

• Lisedeyken sevdiğim kıza aynı şeyi ben yapmıştım ama ona ders vermek amaçlıydı beni kızdırmıştı .

• senin askıntı olduğunu hissediyodur ondan kaçıyodur

• samimi olmak zamanla gelişecek bişeydir bende bulunduğum yerlerin hepsinde yeni insanlara mesafeli dururum zamanla tanışılıp kafalar uyuyorsa arkadaş olunabilir.

• Ben ondan utanıyorum gayet mesafeliyim ama bi askıntılık da yapmadım..Neden böyle oldu anlamadım:(

• o insanın ne kadar kaliteli biri olduğu ve kesinlikle kaçırılmaması gerektiğidir ...

• :) o senden utanıyordur ... onun ilgisini çekmeyi ve farklı olduğnu düşündürmelisin.

• Nasıl yani mesafeli bir insan nasıl kaçırışmaz da anlamadım. benden belki nefret ediyor nasıl ben bu insanı kaçırmayayım.

• Burda iki alternatif var 1. Kızı çok ama çok seviyor incitmekten korkuyor. 2. kızı sevmiyor.

• bence kızı begenmiyo ve kızın ondan hoşlandıgını sanıyo ve onla ark olarak kalmak istiyo ve mesefe koyuyo :)

• Kız oneden cok utanıyordu cekiniyordu belki bundan çözdü anladığını, şimdi daha ne yapmalı bilmiyor acıkvası..

• hayır muhattap olmayı bırakma :( sadece onu sevdigini hoşuna gittigini belli etme.. sadece ark olun

• Tamam ama birden muhattabı kesince bu defa sevdiği daha cok belli olmaz mı, :(

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• basit biriymiş gibi görünmek iştemiyo, ağırdan satıyo işte :)

• Kızı arkadaş olarak görüyordur. Ama kızın onu öyle görmediğini düşündüğünden mesafe koymuş olabilir. Boşuna ümit vermemek için. Ya da konuştuğu başka bir kız var.

Yükleniyor...