• Sor
  • Bence

Nişanlıma ne hediye alsam karar veremedim.

Nişanlıyım gayet uzun bir süredir birlikteliğimiz var buna rağmen hiçbir soğuma, sıkılma falan yok herşey ilk günkü gibi birbirimizi çok seviyoruz fakat şöyle bir sorun var nişanlım başka ülkede kalıyor ben ona kargo ile türkiyeden birkaç hediye yollamak istiyorum yani hoşlanacağı birşeyler uzunca bir süredir düşünüyorum ama hiçbir karar veremedim sizce ona ne hediye etsem hoşlanır ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 5

• İçeriği okumadım.Ama sana soruyorum ne hediye alıcak kadar tanıyamadın mı ? En çok ne istediğini bilmiyomusun ?

• burda soruları ben sorarım ... hee ayrıca senide ilgilendirmez benim tanıyıp tanımadıgım merak etme diye söylüyorum : sonuçta 6 yılda okadar çok şey aldım yani artık aklıma bişey gelmiyo aldığım bişeyi de tekrar almak istemiyorum umarım senin için açıklayıcı olmuştur ...

• Niye atar yaptın ki şimdi durup dururken :D

• yavru gergedan al

• onu nişanlıma değilde sana alabilirim istersen ;)

• Kendini kargolat gönder işte al işte hediye

• kendini kargolat işte <8

• Öncekileri Göster
    • ne demek istiyorsun ulen ? :D

• çocuk değil tatlım o <3
      :D

• git dolma sar birde semt kasabına git dana kol kap iri olsun koy çantaya gönder vallaha bayılır

• hahaha burdan yurt dışına gidene kadar o dolma ne hale gelir artık bilmiyorum :D

• iç çamaşırı al.

• Burda insan gibi bi soru soruyoruz dimi ?

• ulan ben de insan gibi yazdım, iç çamaşırı demek ayıp bişey mi angut musun nesin ya. senden mi öğrencem insanlığı.

• her insana lazım bir şey sonuçta. insanlar ne fesat be shredder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...