Aldatıldığını nasıl anlarsın?

Aldatıldığını nasıl anlarsın? Aldatıldığınızı öğrendiğinizde ne yaparsınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1- Sevgiliniz içindeki suçluluk duygusunu bastırmak için sizin isteklerinize her zamankinden fazla duyarlılık gösterir. Özellikle diğer ilişkisinin ilk dönemlerinde… 2- Bir gün biz ayrılırsak ne olur gibi sorularla olası bir yakalanma anındaki tepkinizi ölçmeye çalışır. 3- Yaşadığı duygusal karışıklık nedeniyle olur olmaz nedenlerden kavga çıkarabilir. 4- Sizinle çeşitli bahanelerle daha az konuşmaya ve zaman geçirmeye başlar. Bu sayede daha az açık vereceğini düşünür. 5- Kendisini birden çok beğenmeye başlayabilir. Zamanını eskiye göre daha çok ayna karşısında geçirir. 6- Sizi ya da ilişkinizi başkalarıyla kıyaslayabilir. Bu artık sizin tek olmadığınızı düşündüğünü gösterir. 7- Artık hiçbir eleştiriye tahammülü kalmayabilir. Sürekli kendini savunma tavrını takınabilir. 8- Sizin nasıl göründüğünüzle artık daha az ilgilenir. Saçınız ya da kıyafetlerinizle ilgili yorum yapmaz.9- Sizin ona yaptığınız sürprizler karşısında eskisi gibi coşkuyla tepki vermez. Bu içinde suçluluk duygusundan kaynaklanır. 10- Kendisini başkalarıyla kıyaslaması da size olan ilgisini kaybetmeye başladığını gösterir. 11- Birden bire arkadaşlarıyla her zamankinden daha fazla vakit geçirmeye başlar.12- İlişkinizin geleceği hakkında evlilik, ev alma gibi planlar hakkında konuşmamaya başlar. 13- Yaptığı şakalar sizi güldürmekten çok kırmaya başlayabilir, eski hoş sohbet tavrı kalmaz.

• benim yazdiklarimin daha bir kac noktasini tamamliyor iste...

• Öncekileri Göster
    • 3-4- *7 -9-11-12-13 maddeler kesinlikle tecrübe ile sabittir...

• bunlara bakılırsa galiba aldatılıyorum:S

Erkekler Ne Diyor 34

• Kadınların bir erkeğin aldatıp aldatmadığını çok rahat anlayabileceğini düşünüyorum. Emin olmak ise biraz zordur.Erkekler ; normalde gün içinde duş alma alışkanlığı olmayan biri, gün ortasında duş almaya başlamıştır. Kokusuna dikkat eder ama mutlaka bir yerde fire verecektir. Dalgınlık, başka sebepler..vs. İlgi eksikliği, ve yanınızda çok çabuk sıkılmaya başlaması. (Eğer adamın canını gerçekten sıkmıyorsanız bu geçerli)Kadınlar; Bir kadının aldattığını anlayabilmek için, gerçekten dedektif, medyum, çeşitli paranormal yetenekler gerektiğini düşünüyorum. :)

• İhanet kana karışan zehir gibidir , başlangıçta pek hissedilmez sonra hafif sızlamaya başlar neyim var dersin içini bir korku sarar , bir süre sonra şüphelerin artar çünkü artık acı veriyordur eskisi gibi çalışmıyordur bedenin , kalbin her attığında acı hissedersin yüreğinden söküp çıkarsan kurtulacağını sanırsın ama kurtulamazsın .

• takip ederek,telefonlarını karıştırarak,bilgisayarını kurcalayarak anlayabilirsin.ama hiç çaktırmayıp karda yürüyüp izini belli edenlerde var bunları anlayamazsında kokusu bigün çıkar.öğrendiğimde ise feci bi intikam :))

• ne yaptın ;)

• daha aldatmadılar :)

• bilgisayarını kurcalayarak anlamıştım mesela ben:))

• Aldatan insan yalan söylemeye başlar ve her yalan söylediğinde belli belirsiz bi panikler. Amatörse kolay anlaşılır .

• aldatılan eğer tam aşık modundaysa biraz zor anlar ya gözleriyle görecek yada bir arkadaşı kafasına vurup uyandıracak ne yapardım şimdiki aklımla arkamı döner giderim

• sevişirken değişen hareketlerinden anlarım farkettirmemeye çalışsa bile bişeylerin aksiliği dikkat çekiyor illaki işimi bitirir bidaha da görüşmem neden görüşmediğimizi bile bilemez.

• hiç öğrenmedim şimdiye kadar. bilmiyorum belki de aldatılmışımdır da haberim yoktur.

• külodu tahlile gönderirim. Sperm yabancı mı tanıdıkmı diye=

• bakışlar herşeyi ele verir,herşey bakışlarda gizlidir sevdiğiniz insanın gözlerine iyi bakın ,dudaklar belki yalan söyler ama gözler bunu asla başaramaz ,saygılarımla

• ne zaman msj gelse çişi geliosa anlarsın arkadas.. : ) sonra ince bir takip direk sonuca ulastırıyor. aldatılmak kotu bir duygu. hele ki seviosan ve de cok seyi feda ettiysen gozun temelli bir kor oluyor. bi kere aldatan insan cok zeki oldugunu sanar. gerizekalı sanki karşısındaki aptal :)

• Karşımdaki insan pek baya kişiliksizse pişti olmadan anlamanın pek imkanı yok.Ama pek hala biraz kişiliği varsa bu dumdan rahatsız olucaktır ve bi yerde belli edicektir zaten.

• bende anlayamayanlardanım. ancak kazara denk gelmem gerek veya birinin bana söylemesi.

• ben hep aldattığım için hiç aldatılmayı düşünmüyorum aldatılsamda fark etmio ben işime bakarım :)

• Kendinle gurur duy

• afferinn sanaa inş birgün deli gibi aşık olursun ve kız seni hergün aldatırr hahhaha kötüyümmmm :D

• aldat beni komikk :)

• Ben hiç farketmem bile sex sırasında belki yada alkol komasına sokarım herşeyi anlatır :D

• çok basit ve yaşanmış bir altılma...sevgilinin dogum gününü biliyosundur işte o dgum gününe seni çagırmıyosa seni aldatıyordur ve bi kaç gün sora da ayrılmak istiycektir.yada msj atmıyosa sen attıgında cvb vermiyorsa yada geç cvb veriyosa yada küçük hataları büyütüyosa ve kavga çıkarıyosa yada yada yada (lar) çok bunlar çok çok basit olan teknikler ben hiç bi kıza güvenmiyorum sen de hiç bir erkege güvenme ama seviyosan bırak aldatsın o seni kaybeder ve kendi kendini aldatır geç farkına varır. çünkü bende defalarca aldattım bi erkek bi kızı aldatıp o kızı kaybediyosa başka bi kıza farklı aldatma teknigi uygular

• boynuzlardan belli olur =))))))

• güvenmiyorsan aldatılmşsın demektir...

• oyuncağın bozuldu..tamir edip yeniden oynar mısın çöpe mi atarsın? tamire gittiğinde bile başka eller değiyor...at çöpe...

• Partneriniz başka bir partnerle cinsel münasebet kuruyorsa aldatılmışsınızdır.Aldatıldıysanız üzülebilirsiniz. Siz de sevgilinizi aldatarak intikam alabilir, bu şekilde acınızı hafifletebilirsiniz. Güzel bir kızsanız size intikam alma konusunda memnuniyetle yardımcı olabilirim.

• hahahah süpersin vala bide kendinden pay çıkarıyon :D:D:D

• Kadının erkeğine karşı ilgisinin azaldığı ve soğuk davranmaya başladığı zaman aldatıyor demektir. Eğer aldatıldığımı anlar ve teyyit ettirirsem herkesin yolunun açık olduğunu bildiri ilişkiyi bitiririm.

• ah ah aldatılma olmasa keşke sorular sorduğunda hep bişeyler uyduruyosa anlarsın diye düşünüyorum

• Beyler tüyo vermeyin pleasee..

• Aldatılmayı nasıl anlarım bilemiyorum ama böyle bir durumda çökerdim sadece, biterim.

• ... Denizaltı gemilerinde torpidoları hedefe kitlemede bir kaç sistem vardır.Bunlardan birisi,fırlatılan torpidonun başlığında bulunan sinyal sistemi hedefe kitlenir.Torpido sürekli hedefe sinyal gönderir,sinyal hedefe çarpar ve geri döner.Hedef hiç bir zaman kaçamaz.Torpido hedefine ulaşıncaya kadar bu sinyal,o hedefe sürekli gider.İkili ilişkilerdeki sevgi duygularını buna benzetiyorum.Seversin,bu duygu O'na gider,O'nda güç kazanır geri sana döner.Eğer O'nda sana karşı sevgi yoksa,duygu gider,O'nda ölür ve geriye gelmez.O an duygularının bittiğini düşünmeye başlarım.Aldatması da bu işin ahlaksız boyutudur.

• davranışlar ele verir...kendine ait olmayan garip davranış ve rol içine girer...samimiyetini kaybeder...

• aldatan insana yol vereceksin affetsen tekrarı olacaktr çünkü gerçekten seven bir insan asla aldatmaz nie dersen sevdiğinden baskasını gözü görmezzz herkez için geçerlii...

• Düşündüğünü hissedersem biter. 2. şans vermeye de almaya da gerek yok. Aynısını ben de yaparsam bana da uygulasın bunu.

• her ne şartla olursa olsun, bir başkasının söylediği sözlere yada vermiş olduğu fitnelere istinaden hiç kimseyi yargılamam ve suçlamam. Ama mutlaka eğer almış olduğum bir duyum var ise de, fark ettirmeden izlemeye alırım.Eğer, gözümle bu duruma şahit olursam, asla 2. şansı tanımam karşımdakine.Dinimizcede bu değilmidir zaten ? Kendi gözünle görmediğin bir şeyi yargılamak hiçbir müslümana yada dinini tamamiyle yaşayan birine yakışmaz..Bunu sadece aldatma konusunda değil, geniş anlamda herşey içinde söyleyebiliriz. Gözümüzle şahit olmadığımız hiçbirşey hakkında yorum yapmamalı, karar vermemeliyiz.

• Gözümle gördüğümde anlarım.Ve ayrılık sebebidir benim için.

• olur görürsün sabret.

• Tahmin ederekmi karar vermek gerek şüphelenirsen öğrenmek için daha dikkatli olursun.

• beni aldatan kendini aldatır... sonuç olarak yol veririp üstüne bile varmam... zaten ne menem bişeyse bi insana kanım tutmuyorsa ondan bi halt çıkıyor... ısındıysam da zaten bana yanlış yapmıyor... ayrılık bile aşk oluyor...

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 38

• 6 his..

• benim aptallık alanlarımdan biridir bu, gözümle görmeden ya da bana açıkça söylenmeden anlayamam.

• o zaman benimle çıkar mısın :))

• aşk gözünü kör ediyordur.. kadınların hepsi hisseder ama kabullenemez.. görmezlikten gelir..

• ilgisizliğinden değişmesinden ve cidden öyle bişey varsa biter tamamiyle biter

• Bir erkek geç gelmeye başladıysa,dışarıda daha çok vakit geçiriyorsa, cep telefonunu önceden göz önüne koyarken artık koymuyor hatta güvenlik şifresi bile koyuyorsa,Daha çok para harcamaya başladı,Bir sürü kredi kartı alıp daha çok borcu artıysa,ek iş gibi işte çalışmaya başladıysa ,gizli gizli konuşuyorsa telefonla o erkek aldatıyordur.

• Birde kendi çok para harcayıp aile üyelrine çok para harcıyorsunuz diyorsada aldatıyordur.Çünkü para yetiştiremiyor ya diğer tarafa.

• telefonu sürekli mesgul ise, seni eskisi gibi aramayip ve senin aradiginda durmadan mesgule verip veya cikmazsa yada ciktiginda sonra ararim deyip ekerse..bence böyle durumlarda süphelenmeli insan..allah korusun gercekten, benim basima öyle bisey gelse önce o s**** parcalarim sonrada sevgilime girisirim..tabi gücümün yettigi kadar..aslinda bi kösede biber gazim var, baktim gücüm yetmicek onu sIkarim gözüne..allah korusun ya, böyle bisey olsa cidden canavara dönüsürüm, ölür biterim ya..

• Şüphelenmeye başlamıştım, sonra da kendi itiraf etti

• şanslıymışsın...erkenden fark etmişsin

• aşırı ilgi veya ilgisizlik durumları, telefon saklamalar vs.

• puahaha :D kusura bakma konu ciddi ama aklima bir sarki geldi 'Let me smell your dick' diye bir sarki var ,yani 'Izin verde su cükünü bir koklayim' diye :D:D:D ahaha bu sarkida neyi anlatiyor biliyormusun?Kadin erkeginin pipisini kokluyor ve erkegin pipisi baska bir vajina kokusu tasiyorsa anliyorki bu adam gidip baska birine koymus .:D iste aldatildigini böyle anliyor yani :D:D:D kusura bakma bebegim ama aklima geldi cok güldüm yahu dinleyin sarkiyi :D

• Piskolijik anlamda bir beyin aldatmasi cok basit sekilde anlasilir:1. tavirlari ve sana karsi olan haraketleri birden degisir2. önemli konulari sana danisacagi yerde baska insanlara danisirsa3. yeni telefon hatti veya ayriyetten ikinci bir telefon kullanir ise4. arkdaslari senin yaninda bildigin gibi davranmayi birakirlarsa 5. sabahlari parfüm kokulu cikar aksamlar sanki banyo yapmis gibi kokuyor ise6. birden bire fitness ve asiri derecede spor yapmaya baslar ise7. yaninda prezervatif bulursan ve aslinda genelde korunmuyorsaniz8. aranan numaralari telefonunda silerse ve herhangi bir liste kalmaz ise9. herhangi bir mesaj telefonunda bulunmuyorsa10. telefon görüsmesi yapmak icin senin yanindan SIK SIK ayrilirsa11. yepyeni hic o sekilde giymedigi ic camasiri giymeye baslarsa12. kiyafet tarzini birden bire degistirise eskiden rahat giyinirken simdi cok sik ve bakimli giyiniyorsa13. arabasinda daginlik vardiysa onu birden bire her seferinde temizlerse14. camasir hic daha yikamayip ilgilenmediyse birden bire yardima kalkarsa15. aranizdaki cinsellik birden bire durarsa hep ben yorgunum diye bahane arar ise16. vücüdünda herhangi senden olmayan izler buluyorsan (mavi lekeler sirtinda yirtilmalar)17. her aksam sözde mesai yapmak zorunda kalirsa18. birden bire baska müzik tarzini begenmeye basladiysa19. kendine asiri derece bakim yapmaya basladiysa20. yemekten sonra kusarsa, ya sevgilisinle yemek yemistir senin yaptigin yemegide yemek zorunda kalmistir ve bu yüzden midenesine fazla gelmistir21. her gece senden sonra yataga yatiyor hep bilgisayar basinda veya telefon basindasa22. tabiki kiyafetleri baska türlü kokmaya baslarsa23. harcadigi para yükseliyorsa24. sana sebebsiz yerlere sinir oluyor ve senden kaciyorsa25. telefon calinca senin ciktiginda birden yüzüne kapatilirsa 26. evdeki isleri aksatmaya baslarsa27. senden habersiz evden cikmis bulunuyorsa 28. telefonunu yatarken bile bas ucundan ayirmiyorsa29. senin almadigin kücük hediyeler bulmaya baslarsan30. Kendine beni aldatiyormu diye sormaya basliyorsan o zaman hisslerin dogru yöne dogru gidiyor dur.Tabiki bunlar kombinasyonlu oluyor.Benim tepkim ögrenirsem terk ederim, affedilecek birsey degil.

• Bazi seyleri gizlemeye baslamasi, sana eskisi gibi ilgi göstermemesi.. yaninda tlfnunu acmamasi gibi seyler.. bilmiorum.. insan anlar bence ya.. karsi tarafin sevgisinin ne kadar gercek oldugunu anlar, hisseder yani.. belki anlamak istemez orasi ayri.. ama hisseder mutlaka.. ben aldatildigimi ögrendigim an, hic dinlemeden terk ederim.. Belki cok ugraslar sarf ettikten sonra, 1 kez dinlemeyi kabul ederim.. ama ona bir sans daha.. asla deyip büyük konusmayim ama, cokkk zor..

• anaaaa sen benden önce cevap yazmissin, olaya bak...seviyorum seni kuzen ;D

• Bende seni seviyorum kuzii :D

• birşeyler eksik se evli yada birbirinizi iyi tanıyorsanız mutlaka fark edersiniz.bir çok yorumda 2 şans veremem denmiş inanın 2 değil birçok şans verenleri tanıyorum.hayat bu kadar kolay değil.kendime gelince şayet eşim böyle birşey yapmış olsaydı (çok şükür şuana kadar böyle birşey yok)ayrılmazdım ayrılıpta git keyfinemi bak diycem,beni okadar kullan sonra başka bi o...pu için kenara at.ona hayatı zindan ederdim.sevgi yada kıskanclık değil gurur meselesiişte bu kadar :))))

• anlamak çok zor...

• Allah kadına analık duyğularının yanında erkekleri de hissedebileceği güçler vermiş ki manevi duyğuları bir çocuk gibi hissetsin. bende ona dayanarak hissederek anlarım, iftira gibi söylemeyle değil tabi, hislerinin götürdüğü yere giderek bekleyerek inceleyerek çorap söküğüü gibi geliyor. :) yakalıyorsun. ne yazık ki tecrübem de var :(

• açık eder zaten. ayrılırım

• erkekler aldatınca kendilerini hemen ele veriyorlar çünkü yalan söylemeyi beceremiyorlar. cem yılmaz'ın bu konuda bir videosu link

• o cem yılmazın hayvanlığı

• karşında ki düzenbazın tekiyse malesef anlayamıyosun uzun bi süre sonra saçma bi şekilde öğreniyosun.. yıkılıyosun sonra da.. halbu ki hiç gerek yok ki karaktersizin biri için kendini yıpratmaya

• Her zaman ki gibi davranmaz aldatan insan mutlaka sakladığı yalandan dolayı tedirgin davranır yalan söylediği içinde tutarsız konuşur ordan anlarım bende.) hiç bişey sadece beni kaybeder onu terk ederim.

• davranışları,sölediklerinde çelişki varsa. bigün soru sorarım aradan 3 5 gün geçince yine aynı sorayım aynı cevapı vermiosa bitmiştir:) çünkü erkekler sölediği yalanı anında unutuo kadınlar gibi söledikleri yalana inanmıyolar:)))

• sana karşı davranışı, bakışı, konuşması herşey değişiyor.. ya da ben hissettim bunu bilmiyorum :(((( bişeylerin ters gittiğini anlıyorsun böylesi bir durumda bu yanıtı vermezdi diyorsun mesela! bu konuda uyanık olunmalı bence karşımızdaki kişiyi iyi tanımalıyız ... ne yaparsının? değil ne yaptın? sorusuna yanıt vereyim .. onunla öncelikle konuştum. bişeyler değişti sanki dedim bi sorun olup olmadığını sordum tabi ki inkar etti .. sonra kızla çekilmiş fotoğraflarını gördm . ona mesaj çektim bir daha görmek istemediğimi yazdm..

• şüphelenebilirim belki bana aşırı ilgili olan sevgilimin ilgisi azaldıysa bulaşmak istemiyorsa o kadar çok ya da bana beni hiç aldatmadın değil mi gibi sorularından ama anlayamaz insan yine de konduramaz gözüyle görmeden. öğrenince de tepkim o insanı arayıp ondan nefret ettiğimi gözümde hiç bir değeri kalmadığını ve bir daha hiç bir şekilde beni aramamasını onu hiç bir yerde görmek istemediğimi söylemek olurdu

• hisler çok önemli. onun yanındayken devamlı bir şeylerden şüpheleniyorsan ve bunu karşı tarafa belirttiğinde aldığın cevap seni tam anlamıyla memnun etmiyosa hep soru işaretleriyle geziniyosan büyük olasılıkla aldatma olayı vardır.. kadınların bu konudaki hisleri oldukça güçlü.. ama kimisi bazı şeyleri anlasada kabullenemiyor..

• ben ona çook aşık olduğum için anlayacağımı hiç sanmıyorum

• anlayamadım...çok profesyonel aldatıldımm:)

• ilgisizse ve aradığında daha sık meşgul oluyorsa telefonu, yada ikinci bir hat kullanıyorsa, buluşmak için sürekli sen çaba gösteriyorsan, yanındayken tlefonu sessizdeyse, üstüne birde sana daha fazla kıskançlık yapıyorsa tehlike çanları senin için çalıyor demektir.

• hislerim kuvvetlidir..önce hissederimm. ve delil mutlaka bulurumm...

• Valla benimki sokakta yürürken elimi tutmazdı babam görür filan derdi.Ama en yakın arkadaşının sevgilisi kız buna bi sokulurdu.Sokakta elini sıkı sıkı tutardı.Kafede dizlerine yatardı benimkinin.Ve işin tuhafı ben çıldırdıkça kötü olan taraf oldum.Onu da o kadar seviyodum ki.O kızla 1 hafta aynı yerde kalmak zorunda kaldım.Bir sabah uyandığımda sevgilimle bunu aynı yatakta gördüm.Nefes alamadım delirdim sandım.Konuşamadım arkama bile bakmadan koşa koşa ordan kaçtım

• Çok iyi niyetliymişsin... arkadaşının sevgilisi gelecek benim sevgilimin dizine yatacak onun elini tutacak bende onu yanımda gezdirecem... kan çıkar... yada böyle olur işte iki karaktersiz bi arada... iyi yakışmışlar...

• Öncekileri Göster
    • Bence sen doğru yoldasın onun hiç bir zaman mutlu olabileceğini sanmıyorum... Yani alama mazlumun ahını...durumu. Bunu bildiği için senin gönlünü alamaya çalışıyor sanki...

• bence hala benim kendini sevdiğimi zannediyo ve hep aynı kadından sıkıldı.Bana bir gel demesinin yeterli olacağını sanıyodu.Hiç kimseyi sevmediğim halde ona birini çok sevdiğimi söyledim.Daha tek kelime yazmadı kaç haftadır:))Yaşasın kötülük:D

• soğuk davranır ya da belki de tam tersi çok iyi bilemem...beni suana kadar aldatan erkekler inşallah kısır olur.

• :O

• kısır olsakta olan yine sana olur anladın sen onu ;)

• beni şuanakadar aldatan dedim seninle alakalı değil...

• en iyi anlama yöntemi hissetmek bir kadın bunu mutlaka anlar diye düşünüyorumnapılcağı ise çok belli başka yolu yok zaten direk kapı dışarı popişe bir tekme

• Anlayamam.Sadece hissederim.

• Genelde rüyama girer ve doğru çıkar :)) aldatılırsam beni kaybettiğine üzülsün der giderim çokta tın :)

• Daha Fazla
Yükleniyor...