Arkadaşsak eğer neden beni görmek istiyor?

bbuussee344
Tuhaf bir aşk hikayesi. Herkes okusun yardım edin.

Ya bakın şimdi olay kısacası şöyle.Yazın bir çocukla tanıştım kendisi benimle çok tanışmak istedi ve daha sonra sevgili olduk.2 hafta sürdü ilişki.Benim bazı laf dinlememe ve onu sıkmamdan dolayı ayrıldık.2.5 ay ayrı kaldık.Ve ben onu yeni yeni sevmeye başladım ayrıyken.1 ay önce konuşmaya başladık.3 hafta önce maçını izlemem için beni davet etti.Güzel bigün geçirdik ve ogünün ardından 3 hafta hiç arayıp sormadı.3 hafta sonra mesaj attı evlerimizi aynı mahallede.Dışarı çıktık ve artık ciddi bi ilişkimiz olsun dedi.Ertesi gün sinemaya gittik filan.Ve çocuğun işi başından aşkın.Hem üniversite okuyor vizeler falan hem dayısının yanında çalışıp eve para götürüyor.Sorumlulukları var.Kafasına eşince arıyr filan.Bende geçende onunla mantıklı bi şekilde konuştum.Biz neyiz dedim arkadaş orta derece arkadaş dedi.Baya bi konuştum yani.Arkadaşsak eğer neden beni görmek istiyor? Dışarıda gördüğünde gelip yanıma konuşuyor?Yada neden elimi tuttu öptü sarıldı?Peşinde bisuru kız olan bi cock.Böyle bi durumda ne yapmalıyım sizce?
Arkadaşsak eğer neden beni görmek istiyor?
7 Cevap