18 yaşında sevgili olmanın son derece gereksiz ve yanlış bir şey olduğunu farkettim. Sizce haklı mıyım.,.?

Gizli Üye
18 yaşında sevgili olmanın son derece gereksiz ve yanlış bişey olduğunu farkettim, özgürlüğümü devam ettirmem gereken tek şey olarak görüyorum.Şu an 21 yaşımdayım, günümüze baktığımızda herkesin derdi sevgili olmuş, bu yüzden intihar edenler bile var :)) bence zaman kaybından başka bir şey değil, çoğuda çıkar amaçlı, bu apaçık ortada sizce yanlışmıyım?
18 yaşında sevgili olmanın son derece gereksiz ve yanlış bir şey olduğunu farkettim. Sizce haklı mıyım.,.?