SEVGİLİM BENDEN ESKİ SEVGİLİSİNDEN İNTİKAM ALMAK İÇİN AYRILMIŞ ŞİMDİ İSE BARIŞMAK İSTİYOR?

Gizli Üye
Sevgilimle 2 aylık bir ilişki yaşadık. Bu ilişkinin ilk ayı harikaydı sevdiğini anlıyordum annesini bile tanıyordum ama ilişkinin son ayında benden uzaklaşmaya başladı ve doğum günümde benden ayrıldı. Ayrılalı 2-3 hafta oldu ve şimdi bana mesaj atmış eski sevgilimden intikam almak için ayrılmak zorundaydım bir daha bu fırsat geçmezdi
benden nefret et beni affet diyemem ama belki birgün birlikte oluruz seni gerçekten sevdim falan dedi. Eski sevgilisiyle çok büyük olaylar yaşamıştı 2 yıl sevdiği bir kızdı. Bende ona hala aşığım ne yapmalıyım lütfen acillll yardım
SEVGİLİM BENDEN ESKİ SEVGİLİSİNDEN İNTİKAM ALMAK İÇİN AYRILMIŞ ŞİMDİ İSE BARIŞMAK İSTİYOR?