Su dalgası ya da perma yaptıranlar, fikirleriniz neler?

kızlar, benim saçlarım kendimi bildim bileli hep aynı. artık kendimden çok sıkıldım. saçlarımın rengi sarı, uzun ama ince telli olduğu için doğru düzgün bir şekil veremiyorum. düzleştirsem bozuluyor. örüp açıyorum kıvırcık olsun diye işte ancak o oluyor. yani su dalgası yaptıran var mı, nasıl oluyor memnun kaldınız mı? Pişman mı oldunuz? Fikir verebilrmisinz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben su dalgası yaptırdım hatta organik ürünle diye fakat çok kısa süre kaldı bır ıkı ay ssaclarım dalgalı olmasına ragmen sonra açtı ve resmen perma boyasının kokusuyla gezdim iki ay ,ve saçlarım çok kurudu yıprandılar ıkı yılda bebe yagıyla ve duzenli bakım ve kesimle düzelttim yınede ılla yaptırıcam diyorsan ki ben o zaman oyle dıyordum ıyı arastır daha önce gidilmiş bir kuafore git perma değil iri dalga yaptır ve organık ürün kullandır değişiklik oluyor fakat saç bi kız için çok önemli bence iyi araştır ,ne istedğini iyi anlat netten dergilerden model bul götür ve parana acıma umarım güzel olur:)

• rica ederım:)

• yha zatn iki senedr düşünyorm ...mutlaka elmde bi modelle gidyrm ztn çok sağol:)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Kızlar Ne Diyor 5

• ince telli saça su dalgası süper

• Su dalgası yaptıran tanıdıklarım oldu. Uzun süre kalmıyor. İki üç ayda sönüp gidiyor. Saçların çok yıpranmaz. Gene de sen bilirsin.

• Daha az yıpratır. Gene de kaliteli bir yerde yaptırmaya dikkat et.

• permaya göre daha mı az yıpratıyor

• Benim arkadaşım perma yaptırdı ve çok pişman oldu. O kadar yıprandıkı saçı.. Sakın yaptırma perma saçı döker ve yıpratır.

• ben perma yaptırdım gayet memnun kaldım banyodan sonra saç kremi sürmem yeterli oluyordu, saçlarım uzasın su dalgasını da deneyeceğim:D

• su dalgası da yaptırdım perma da emin ol yine şekil vermen gerekiyor daha çok bakım istiyor ve en kötüsü saçların eskisinden daha kötü oluyor kısaca yıpratıcı işlemler

• kararı sen ver

• yaptrma diosun yani... anladm teşekkür ederm

Yükleniyor...