Izgara balığın yanında ne yenir?

bu hafta balık yapıcaz kısmet olursa ızgarada ayıptı söylemesi yalnız balık tüketen biri olmadıgımız için sıklıkla yanında ne yapılır bilmiyorum... Daha Fazla

En İyi Görüş

• balık sunarken beraberinde meze,salata veya diğer deniz ürünlerinden başka bir şey iyi olmuyor.çorba filan diyenler olmuş aman deyim.normal bir balık lokantası tarzında balıklar olana kadar tereyağ,otlu tulum peyniri,yeşil zeytin ve bol yeşillikli salata ile kızarmış ekmek ikram edebilirsin.imkanınız varsa kalamar,karides de sunabilirsiniz.kalamar yada karides şansımız yoksa patates kızartması da bir tercih olabilir.finali de balıkla yapıcaksınız zaten.şimdiden afiyet olsun.akşama bana masraf çıktı.canım çekti işte.hay allahım ya...

• kardeşim kusura bakma canının çekicegini bilmiyodum o amacla yazmadım ama güzel sağlam bi menü yazmıssım eyvallah sağoll güzel olucak dediğin gibi peynir falan karides sevmem patates kızartması yada salatası ideal ardındanda helva yapın demişler güzel olur demekki hadi sanada afiyet bal şeker olsun şimdiden :D sağoalsın

• teşekkür ederim size de afiyet olsun :)

• sağolasınn :D