Hayatının en güzel gününü resme dökmek istesen ortaya hangi tablo cıkardı?

SanatEseri
Arkadaşlar.. Şimdi herkes hiç unutamadığı, en mutlu olduğu günü anlatan bir tablo paylassın.. Bu benim günümü anlatan bir tablo Sevgilimle yağmurun altında dakikalarca sarıldığımız gün..
Hayatının en güzel gününü resme dökmek istesen ortaya hangi tablo cıkardı?

Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar bir tablo ile ya da anı anlatan bir resim paylaşmanızı istiyorum :)
Güncellemeler
+1 yıl
evinizin içinde en mutlu ana dair bir tablo dusunun her salona gecıste gorup tebessum edeceginiz bir tablo. Güzel olmaz mıydı? Sinirlenince bıle bı an donup bakar gülümserdiniz..
Hayatının en güzel gününü resme dökmek istesen ortaya hangi tablo cıkardı?