Sevgilim yarın halı saha maçına gitmek istiyor

sevglm yarın halı saha maçına gitmek istiyo fakat ben istemiyorum gitmesini çünkü güvenimi kırdı ve zorla affettrdi kenedeni. bende bi daha olmasından korkuyorum. napcam.s

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çocuk sana halı saha maçına gidicem demiş geneleve degil kaldıkı sen böyle yaparak ona her fırsata yalan söylemesi için fırsat veriyorsun biraz karşınızdakine güvenmeyi ögrenin erkeğinize karşı erkek yapmak istedikten sonra seni akşam uyutur sen mışıl mışıl uyurken evinde o yine yapar çift kale hemde :)) önemli olan güven sen çocuga böyle yaparsan o da sana gerçekten halı sahaya gitcegi varsa bile ilerde evdeyim der halısahada maç oynar yine sonra elinizden erkeginizi kaybettinizmide kötü oluyor o kişiler bıraktı gitti öyle yaptı güvenmiyorsan ozaman niye berabersin ha seviyorum cart curt diyorsanda güvenin tam olucak güvenin yoksa zaten o ilişkin illaki bitmeye mahkumdur enteresan durum bunlar kurutulunnnn:)))

Erkekler Ne Diyor 13

• sende git maça izle..

• amerikan futbolumu oynucaklar baayanlarla sanıyosun

• maçta fotoğraf çektirsin =))

• ne alaka çözemedim cezalandırma metodu mu bu?

• yaw maça gidiyo sanki ne olacak baika yere gitse daha mı ii

• Yok artık :D . Genel evemi gidiyor kızım ne olucak şaçmalama . Tabi sevgilin bisexuelse orası sorun olmadı onla beraber git güvenemiyorsan.

• bende gelicem maçı izlicem de ona

• böyle şeylere karışınca çok itici oluyorsunuz..

• Halı saha varsa yalan yoktur..rahat ol biraz =)

• bırak gitsin ya bir şey olmaz çok sıkma

• bu ne saçma bir durum yaa. adam halı saha maçına gidiyor. yatak maçına değil. böyle yaparsan adam sana sürekli yalan söylemek zorunda kalır. erkeklerinizi biraz daha özgür bırakın. her zaman size dönecektir.

• Maç diye gidip threesome mı yapacak? Bırak gitsin, stres atsın.

• Halisaha ne alaka, bence fazla sıkma

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevgilin eş cinselmi halı saha maçında güvenini sarscak ne olabilirki :)

Yükleniyor...