Sizi en çok heyecanlandıran olaylar nelerdir?

Böyle bir dalgınım kararsızım şu ara heyecanlandıgınız şeyleri yazın bakalım bende de heycan olacak mı merak ettim :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hız yapmak heyecanlandıra bilir seni

• olabilirde arama yok ki :(( ahh keşke olsaydıı

• Öncekileri Göster
    • pardon go kart olacaktı birde neden suratasıyorsun ki gülmek sana daha cok yakısacaktır

• teşekkürlerrr

Erkekler Ne Diyor 8

• heyacan diye bi şey sanırım yok içim de

• Artık eskisi kadar heyecanlanmıyorum özledim o duyguyu..:S

• asansörde kal test edilmiştir

• cep telefonumda patronun numarasını görmek heyecana neden olabiliyor bende. bir de uçağa bindiğimde etrafa belli etmesem de heyecandan ölüyorum

• Aşı yapacağım zaman heyecanlanıyorum :))

• çok istediğim bir şeye uzun zaman sonra artık dakikalar kaldı dediğim an çok heyecanlanırım.

• dün bana sarılman gibi meselaa..

• aynen öyle bitanem :)

• bu soruyu sorman beni heyecanlandardı heyecandan elim ayağım titriyor şuan

• yuuhh abartmaa sendee

• Öncekileri Göster
    • peki. kusuraa bakmayın ya.

• önemli değil benim için sorun olmaz siz kendinize yakıştırırmısınız yakıştırmadığınız için kusura bakmayın dediniz bu sizin ne kadar saygılı olduğunuzu gösterir ii akşamlar bys...

• tek bir şey biliyorum..

Kızlar Ne Diyor 14

• İç mimarlıkla ilgili yapıcağım dizayn beni çok heycanlandırmıştı iki katlı bir restaurantı yapmıştım o heycanı başka hiçbir şeye değişmem.

• yarın okulda milletin önünde o senelerdir mağruz kaldığımız tören sırasında kalp krizi geçirirsem acayip heyecanlanırım sahiden

• yok heyecanlanmak isterim ama yok.

• Klip izlemek,

• yamaç paraşütü yap. adrenalin doruğa çıkar.

• hiç beklemediğim ummadığım bi anda sevgilimin karşıma çıkması :)

• Belli olmuyor ,bazen tam ruhsuz bazende anlamsız heyecan olur

• Verilen hediyeleri açarken çok heyecanlanırım. Bir de sevgilimle oyun oynarken

• Ne oyunu bu kızma birader falan mı ?:D

• Öncekileri Göster
    • biz sevgilimle köse kapmaca oynuoduk ((: sdlklkdsfkldsf

• Zuhahahahah :))))

• aşkımm demesi beni heyecanlandırıyor.

• Heycan ve korkuyu aynı anda yaşadığım.. İki sn... sonra ölüceğim belki bunu bile bile otobanda son hız gaza basmak fonda güzel bir müzik... Ve bazı şeyleri paylaştığım kişi ile realde ilk kez görüşmem..

• En son birisini dövmeyed gitmistik bütün gün beklemistik 6 saat. isten cikmasi icin o son yarim saati beklemek cok heycanliydi.. En son bunu hatirliorum cok heycanlanmistim Tabi dövemedik arabayi takip ederken kirmizi lamba yandi kacirdik :D

• kaynanamın yanında olduğumda her zaman heyecanlanırım :D

• kuzenim arada bir hiz sinirini astiginda acaba hangi virajda ucucaz diye heyacana kapiliyorum.

• ''Bişey konuşmamız lazım'' işte bu cümle çok heyecanlandırıyor.

• beni de hep ne acaba niye merak ediyorum :D

Yükleniyor...