Sizi en çok heyecanlandıran olaylar nelerdir?

Böyle bir dalgınım kararsızım şu ara heyecanlandıgınız şeyleri yazın bakalım bende de heycan olacak mı merak ettim :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hız yapmak heyecanlandıra bilir seni

• teşekkürlerrr

• pardon go kart olacaktı birde neden suratasıyorsun ki gülmek sana daha cok yakısacaktır

• :((

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 8

• Aşı yapacağım zaman heyecanlanıyorum :))

• Artık eskisi kadar heyecanlanmıyorum özledim o duyguyu..:S

• cep telefonumda patronun numarasını görmek heyecana neden olabiliyor bende. bir de uçağa bindiğimde etrafa belli etmesem de heyecandan ölüyorum

• çok istediğim bir şeye uzun zaman sonra artık dakikalar kaldı dediğim an çok heyecanlanırım.

• aynen öyle bitanem :)

• dün bana sarılman gibi meselaa..

• heyacan diye bi şey sanırım yok içim de

• asansörde kal test edilmiştir

• bu soruyu sorman beni heyecanlandardı heyecandan elim ayağım titriyor şuan

• önemli değil benim için sorun olmaz siz kendinize yakıştırırmısınız yakıştırmadığınız için kusura bakmayın dediniz bu sizin ne kadar saygılı olduğunuzu gösterir ii akşamlar bys...

• peki. kusuraa bakmayın ya.

• aaaaaaa nasıl bir uslup bu biraz kibar olalım sanaldasın diye saygıyı elden bırakmayalım ne olursun

• Öncekileri Göster
  • tek bir şey biliyorum..

Kızlar Ne Diyor 14

• İç mimarlıkla ilgili yapıcağım dizayn beni çok heycanlandırmıştı iki katlı bir restaurantı yapmıştım o heycanı başka hiçbir şeye değişmem.

• Belli olmuyor ,bazen tam ruhsuz bazende anlamsız heyecan olur

• Verilen hediyeleri açarken çok heyecanlanırım. Bir de sevgilimle oyun oynarken

• Zuhahahahah :))))

• biz sevgilimle köse kapmaca oynuoduk ((: sdlklkdsfkldsf

• Ahahhaha sen oyna be kızma bilader :))

• Öncekileri Göster
  • yarın okulda milletin önünde o senelerdir mağruz kaldığımız tören sırasında kalp krizi geçirirsem acayip heyecanlanırım sahiden

• aşkımm demesi beni heyecanlandırıyor.

• yok heyecanlanmak isterim ama yok.

• Heycan ve korkuyu aynı anda yaşadığım.. İki sn... sonra ölüceğim belki bunu bile bile otobanda son hız gaza basmak fonda güzel bir müzik... Ve bazı şeyleri paylaştığım kişi ile realde ilk kez görüşmem..

• yamaç paraşütü yap. adrenalin doruğa çıkar.

• hiç beklemediğim ummadığım bi anda sevgilimin karşıma çıkması :)

• En son birisini dövmeyed gitmistik bütün gün beklemistik 6 saat. isten cikmasi icin o son yarim saati beklemek cok heycanliydi.. En son bunu hatirliorum cok heycanlanmistim

Tabi dövemedik arabayi takip ederken kirmizi lamba yandi kacirdik :D

• kaynanamın yanında olduğumda her zaman heyecanlanırım :D

• ''Bişey konuşmamız lazım'' işte bu cümle çok heyecanlandırıyor.

• beni de hep ne acaba niye merak ediyorum :D

• kuzenim arada bir hiz sinirini astiginda acaba hangi virajda ucucaz diye heyacana kapiliyorum.

• Klip izlemek,

Yükleniyor...