Erkekler kız arkadaşıyla yaşadığını arkadaş grubuna ya da dostuna anlatır mı?

Erkekler çıktıkları kızları deşifre etmeyi seviyor mu? Yada yaşadıklarını anlatıyormu en yakın dostuna yada akadaş grubuna? Kız arkadaşıyla olan öpüşmelerini anlatır mı? Yada ilk öpüşmeyi ilk elini tutmayı söyler mi? Buluştuklarında neler yaptıklarını anlatır mı? Kız arkadaşına laf söylettirir mi? Arkadaşları konuşsa ne der? Vede ciddi düşünüyorsa kızla ciddi derken evlenmeyi düşünmüyo ama ilişkisine ciddi gözle bakıyo ilerde belki olur diye bakan bir erkek için .

Güncellemeler:
ilişkisine ciddi gözle bakıyor ama evlenmeyide düşünmüyor,kızın kırılgan bir yapıda olduğunu vede onu gerçekten sevdiğini biliyorsa yaşananları anlatır mı şimdi yada ayrıldıktan sonra ?
cevap veren herkese benden +1

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

 • ileriye dönük ilişki düşünen erkek ya da ciddi ciddi seven bir erkek ya da gercekten senden başkasını istemeyen bir erkek asla seninle yaptıklarını bir başkasına hatta en yakın arkadaşına anlatmaz ve lafın gectigi zaman cok derine indirtmeden hatta direk seninle ilgili konuşmaları es geceerek konuyu kapatmalarını ister. Yoksa senle aranızda gecenleri anlatıyorsa bil ki sen sadece bir objesin.

  1|0
  • Şikayet

   ciddi düşünen ama evlilikde düşünmeyen ilişkisine ciddi gözle bakan kızında kırılgan birisi olduğunu bilen birisi anlatır mı?

  • Şikayet

   ciddi düşünüp evlilik düşünmeyen nedir? gelceekte evlenmeyip öylesine takılan ama ciddi dşünen ? nasıl yani takılalım ama evlenmeyelim mi? ileriye dönük bakmayan biriyse anlatır. Zaten anlatıyorsa o kişiyle bidaha görüşme bence