Erkekler kız arkadaşıyla yaşadığını arkadaş grubuna ya da dostuna anlatır mı?

Erkekler çıktıkları kızları deşifre etmeyi seviyor mu? Yada yaşadıklarını anlatıyormu en yakın dostuna yada akadaş grubuna? Kız arkadaşıyla olan... Daha Fazla

Güncellemeler:
ilişkisine ciddi gözle bakıyor ama evlenmeyide düşünmüyor,kızın kırılgan bir yapıda olduğunu vede onu gerçekten sevdiğini biliyorsa yaşananları anlatır mı şimdi yada ayrıldıktan sonra ?
cevap veren herkese benden +1

En İyi Erkek Görüşü

  • ileriye dönük ilişki düşünen erkek ya da ciddi ciddi seven bir erkek ya da gercekten senden başkasını istemeyen bir erkek asla seninle yaptıklarını bir başkasına hatta en yakın arkadaşına anlatmaz ve lafın gectigi zaman cok derine indirtmeden hatta direk seninle ilgili konuşmaları es geceerek konuyu kapatmalarını ister. Yoksa senle aranızda gecenleri anlatıyorsa bil ki sen sadece bir objesin.

    Soran beğendi
    • ciddi düşünen ama evlilikde düşünmeyen ilişkisine ciddi gözle bakan kızında kırılgan birisi olduğunu bilen birisi anlatır mı?

    • ciddi düşünüp evlilik düşünmeyen nedir? gelceekte evlenmeyip öylesine takılan ama ciddi dşünen ? nasıl yani takılalım ama evlenmeyelim mi? ileriye dönük bakmayan biriyse anlatır. Zaten anlatıyorsa o kişiyle bidaha görüşme bence