Erkekler kız arkadaşıyla yaşadığını arkadaş grubuna ya da dostuna anlatır mı?

Erkekler çıktıkları kızları deşifre etmeyi seviyor mu? Yada yaşadıklarını anlatıyormu en yakın dostuna yada akadaş grubuna? Kız arkadaşıyla olan öpüşmelerini anlatır mı? Yada ilk öpüşmeyi ilk elini tutmayı söyler mi? Buluştuklarında neler yaptıklarını anlatır mı? Kız arkadaşına laf söylettirir mi? Arkadaşları konuşsa ne der? Vede ciddi düşünüyorsa kızla ciddi derken evlenmeyi düşünmüyo ama ilişkisine ciddi gözle bakıyo ilerde belki olur diye bakan bir erkek için .

Güncellemeler:
ilişkisine ciddi gözle bakıyor ama evlenmeyide düşünmüyor,kızın kırılgan bir yapıda olduğunu vede onu gerçekten sevdiğini biliyorsa yaşananları anlatır mı şimdi yada ayrıldıktan sonra ?
cevap veren herkese benden +1

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ileriye dönük ilişki düşünen erkek ya da ciddi ciddi seven bir erkek ya da gercekten senden başkasını istemeyen bir erkek asla seninle yaptıklarını bir başkasına hatta en yakın arkadaşına anlatmaz ve lafın gectigi zaman cok derine indirtmeden hatta direk seninle ilgili konuşmaları es geceerek konuyu kapatmalarını ister. Yoksa senle aranızda gecenleri anlatıyorsa bil ki sen sadece bir objesin.

• ciddi düşünüp evlilik düşünmeyen nedir? gelceekte evlenmeyip öylesine takılan ama ciddi dşünen ? nasıl yani takılalım ama evlenmeyelim mi? ileriye dönük bakmayan biriyse anlatır. Zaten anlatıyorsa o kişiyle bidaha görüşme bence

• ciddi düşünen ama evlilikde düşünmeyen ilişkisine ciddi gözle bakan kızında kırılgan birisi olduğunu bilen birisi anlatır mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Doğru birşey değil ama anlatyolar malesef :)

• Asla anlatılmaz, anlatan kadındanda nefret ederler..

Ama sevmişse bu geçerli. Sevmemişse anlatırda kısaca anlatır yinede hemen 2-3 kelimelik bir cümle ile. Kadınlar gibi en ince ayrıntısına kadar paylaşmazlar en yakın arkadaşlarıyla.

yinede doğru olan yukardakidir ben sevmemiş olsamda anlatmam saygı duyarım yaşananlara ve ona.

• Kişiye göre değişir anlatabilirde anlatmayabilirde.

• walla kızına göre degişir tabi sırf eglence amaçlı takılıyosa anlatır hemde abarta abarta :)

• Erkeklerin çoğu ciddi ilişkilerini anlamaz çünkü özeldir. Özelini paylaşmazlar,

• ama ciddi takildigi kizla neden anlatmiyorlar?

• Anlatma ihtimali çok yüksek sana değer veriyorsa normal ve güzel olan şeleri anlatır. Bu normal. Sadece Gönül eğlendirmek için çıkıyorsa hiç olmayan şeyleride sanki olmuş gibi anlatır genelde.

• Ergense ben bunları yaptım dıye anlatır. Yaş ilerdikçe özel oldugundan söylenmesi istenmiyor.

• anlatan var

• Ben ciddi olsun olmasın anlatmam,ama anlatılacak şey olur anlatılmayacak şey olur.

Kızlar Ne Diyor 5

• bak ben sana sölim cok yakınımda kardeşlerim sayılırlar iki kuzen bide öz kardeşim var üçüde 18 civarlarındalar kızlarla yasadıklarını oturup hakkaten birbirlerine anlatıyorlar buna şahit olmadım ama anlatttıklarından adım gibi eminim

• kişiliğe bakar biraz ama anlatır diyorum

• anlatabilir.

• bu erkeğine göre değişse de..

erkekler genel olarak ciddi düşünmüyorsa abartarak anlatır, bu bir gerçek..

• eğer ciddiyse anlatmaz. takılıyorsa kendi çapında anlatmak en büyük keyfidir, hatta olmayan şeyleri olmuş gibi anlatma ihtimalleri de var bu durumda.

Yükleniyor...