• Sor
  • Bence

Onu nasıl geri kazanabilirim?

Kız arkadaşımla ayrılalı 1 ay falan oldu ama ben hala unatamıyorum onu hatta bayada bi seviyorum kız benden ayrıldıktan sonra eski sevglisine... Daha Fazla

En İyi Görüş

• sorunsuz ayrıldıysanız zaten sevgi bitmiştir.. kız lisede diyorsun.. lisede insanların karakteri oturmuş değil.. ben arkadaşlarımdan ve kendimden biliyorum.. bu ilişkiden umut bekleme.. yeni arayışlar içinde ol.. karşına çok iyileri çıkacak bi kişide kendini kısıtlama.. sana tavsiyem bu.. yani o yaştaki insan karakteri oturmuyo.. sen en iyisi kafanı topla. gez dolaş sürekli.. ama eğer onunla geri barışırsanız ilerde senin için sorun olacak onun başkasıyla çıkıp tekrar senle çıkması.. o çıktığı kişiyi kıskanacaksın kavga edeceksiniz.. o yüzden uzak dur derim ama yinede senin kararın

Kızlar Ne Diyor 11

• Ya lütfen biraz mantıklı düşün ve kendi değerini bilerek yaklaş o kişi başkasını seviyor sen onu seviyorsun kovalamaca oynuyorsunuz resmen.

• Kalbı halen onda sıe nasıl senı sevecek...

• sıe =ise

• en ıyı kararı almışsın.. Budönemde kesınlıkle arama mesaj atma.. bakalım senı özleyecek mi..

• Teşekkürler ben de bunu yapmayı düşünüyorum zaten arayıp üstüne gitmem sadece ters tepecek iyice uzaklaştıracak bizi gibi geliyor. Ama tek aklıma takılan şu; böyle ben aramadım o aramadı böyle sürüp gitse tamamen kopar mıyız? Az bir sevgisi kaldıysa o da tamamen geri dönüşsüz şekilde bitmez mi? Yoksa arayıp sormamam benim de vazgeçmiş gibi gözükmem beni özleyip onun dönmek istemesini sağlar mı? Çok soru soruyorum ama kafam çok karışık :(

• Öncekileri Göster
    • Onun tavırlarına göre arasıra kendimi unutturmadan iletişim kurmaya çalışacağım. Teşekkürler.

• rıca ederım.

• kiz ayrildigi sevgilisini hala seviyorsa, senin isin biraz zor gibi gözüküyor.. yinede sansini deneyebilirsin, yapacagin ilk sey onunla tekrar irtibata gecmen ve yavas yavas yaklasman..

• ya çok vaktimde yok 2-3 güne ünivrseteye döncem sadece onun çok yakın arkadaşı benm kuzenim işte ordan bi irtibatım var ona güzel bi yazı yazmıştm aslında ama kuzen gönderme diyo

• gönder ya, aklin ondaysa olumlu cevap almasan bile en azindan sansimi denedim dersin gecersin

• baskasını sevdigini dusundugun bi kızı nasıl isteyebiliosun:S benc bekle o arasın. sen aradıkca dusurrsun degerini.

• Kız eski sevgilisini baya seviyor demişsin. Eğer onu hala sevdiği halde sana dönerse sırf kıskandırmak içindir.

• orası pek umrumda değil açıkcası yeter ki dönsün

• İçeriği okumadım başlığa yanıt veriyorum..
    Bırak o seni kazansın..

• üniversiteden takıl bence de.kız senle ayrıldıktan sonra başkasıyla çıkmış hala da seviyomuş.bu seninle olsa nolur şimdi hiç ayrılmıcak mı sanıyosun?

• çok yıpranmış bu ilişki..yaşınız büyükse bi isim koymayı deneyin belki daha çok bağlanırsınız birbirinze.ama bitmiş bi ilşki sizin zorunuzla yürüyo sanırım..

• Evet sanırım benim zorumla yürüyor. Hep bir kısır döngü içindeyiz, aylarca ayrı kaldık aslında sonra kendisi geri geldi vaatlerle göz yaşlarıyla. Beni aylardan sonra tekrar kendine bağladı. Sonra da hiçbir çabası olmadı, yine çabalayan benim ve ne yapacağımı bilmiyorum.

• Öncekileri Göster
    • rica ederimm önemli olan knedeni iyi hissetmen.

• aynı fikirdeyim.

• biraz kısa ve öz anlatırsan cevap vermek istiyorum

• Özetlemeye çalışayım: 3,5 yıldır beraberiz arada ayrılıp barıştık ama hala sevgi var. "Tamam mı devam mı" kararı almak için son kez buluştuk o isteksizdi, seviyormuş ama ilişkiye inanmıyormuş. Ben de düzeleceğini söyledim, son kez denemeyi kabul etti. O günden beri hiç aramıyor, ben arayınca çok soğuk davranıyor. Gerçekten bitti mi yani? Nasıl düzeltebilirim? Kısaca durum bu, cevaplarsanız sevinirim.

• Öncekileri Göster
    • Karşılıklı hatalarımızı konuştuk. Şu an üstüne gitmemeyi deniyorum, senin de dediğin gibi kendi haline bıraktım. Böyle kendiliğinden düzelir mi, tekrar o heyecanı hevesi kazanır mı onun üstüne gitmeyip beklersem sence?

• umarım

Erkekler Ne Diyor 2

• Eski sevgilisine dönmüş ve kalbi daha onda. Ergen tavırları ile uğraşma bence. Önune bak daha güzeller gelecek karşına

• Üniversitene dön ve güzel bir kızla tanış adamım. Gönlü başkasında olandan sana hayır mı gelir?

Yükleniyor...