Kızların ençok hangi hediyeler hoşuna gider?

baylar bayanlar sevgilime hediye almak istiyorum. kızların ençok hangi hediyeler hoşuna gider

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kızlar maddi hediyeleri çok sevmez.Mesela bir arkadaşım sevgilisine çok iyi bi surpriz yapmıstı kız tekrar asık olmmustu ben bıle neredeyse olacaktım :D:D çocuk yolda gordugu herkese hatice emrah senı cok sevıyor sana delı gıbı asık tarzı farklı seyler soyletmıs sonuna da kendı konusma yapmıs süper ötesi bi şeydi kızın arkadsları da dahıl herks etkılenmıstı ..

• off süpermiş

• Öncekileri Göster
    • sen dıyosun ya cocugun askı bıtmıs falan ondan bahsedıyorum :Dben asla aldatmam zaetn konusu bıle olmaz

• özelden sohbet edebilir miyiz

Kızlar Ne Diyor 10

• gözaltı morluk kremi al

• çanta-ayakkabı

• yüzük..pahalı ucuz farketmez ;)

• valla sevgilimin aldığı hediyeler içinde en çok kolye hoşuma gider.minik bir kalp sürekli boynumda her zaman aklımda sen de böyle bir şey düşünebilirsin:) mesela accessorize mağazasında minik kalp bir kolye vardı geçen gördüm çok hoşuma gitti dediğim şeye uygun bir kolye:)

• ay canımm kolye alabilirsin topuklu ayakkabı olabilir ama bilirsin kızlar maneviyata daha çok önem verir kendin bişeyler yaparsan daha çok hoşuna gidecektir ;))

• kendim ne yapabilirim ki?

• hayal gücünü kullan burda ona olan aşkını da sınıycaksın hem :)

• Cok pahali bi hediye degil gumus bi tektas yuzuk al anlami buyuk

• parfüm :) bileklikte olabilir veya küçücük bir çift küpe :)

• kızların hangi marka parfüm hoşuna gider isim verir misin

• Öncekileri Göster
    • çok sağolun alırım bu parfümü

• rica ederim :)

• Çizme,çanta,nazar boncuklu bileklik,hırka.

• kolye al o zaman :) sonsuzluk işareti olan bi kolye

• sonsuzluk işareti nasıl oluyor?

• böyl eyan 8 gibi yanı sonsuza kadr sevecem senı :)

• öyle bir kolye alayım sağolun

• smdi kıs geliyo deri ceket al :) yada czme

• çok pahalıya patlar o iş. memleketime giderken sevgilime ne hediye almalıyım?

Erkekler Ne Diyor 3

• pahalı olan herşey. istersen sadece bir terlik al, ama 500 lira olsun, yatağa atabilirsin, neden? çünkü türk kızlarının derdi imanı para

• iyisinden bi çikolata al bence

• alma bence değmez. ben evdeki karım yüzünden evdeki bilgisayara giremiyorum şu anda internet kafeden sesleniyorum. nasıl olsa sen de ilerde öyle olmicanmı? hiç alma boşver.

Yükleniyor...