Hangi kadın size göre vazgeçilmezdir?

Size gore vazgecılmez olan nedir?guzel olan mı?zekı olan mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ne çok güzel ne de çok zeki olmasına gerek yok.Sadece gözüm kapalı güvenebileceğim bir insan olsun isterim.Arkamdan iş çevirmesin,bana hiçbir şekilde yalan söylemesin.Şefkatli,merhametli olsun.Her şeyden önce insan olsun insan.İşte o kadın vazgeçilmez kadındır benim için.

Erkekler Ne Diyor 36

• asık oldugun kadın ama gercek asksa vazgecılmezdır

• sen benim için vazgeçilmezsin.cinsel organı olan her kadın :D (akraba hariç :D)

• hem güzel hem akıllı olan...

• çoook güzelmiş çooook zekiymiş ne fark eder sevgi olduktan sonra.sevgi varsa zaten vazgeçmek zor gerisini salla.

• kimse vazgeçilmez değildir

• Bana göre vazgeçilmez olan beni seven kadındır fazla çirkin veya fazla aptal olmadıgı sürece bende onu severim

• rakı içen kadın

• Bana tahammül eden kadın.

• zeki olan, güzellik gelir geçer

• Zeki olan..guzel kadin cok etrafta akilliyi bulmak zor

• Neyleyim köşkü, neyleyim sarayı İçinde salınan yar olmayınca diyor müzeyyen senar. Güzellik Bir zaman . zekilik bir zaman . İçi Güzel , Gönlü zeki olsun . Ne güzeller ne zekiler gördük bu vakit kime kaldı Hürremin kemiği bile yok toprağın altında. Gönül muhabbet ister kahve bahane .

• ne cok guzel ne cok zeki..icten seven butun kalbiyle seven kadindir vazgecilmez..

• DÜRÜST VE VEFALI olan

• neskafe bile 2' si veya 3' ü bir arada seçenekli şekilde sunuluyookadınlarda neden olmasın =))) şartlanmayalım şartlananları uyaralım. ^^

• zeki ve güzel olan :D

• Hiç bir kadın vazgeçilmez değildir, erkekler gözünde çok büyütüyor bu kadınları...

• hem güzel hem zeki olmalı ama güzellik göreceli bir kavram bana güzel olan başkasını çirkin olabilir..ben diyorum ki zeki ve kalbimin ısındığı kişi benim vazgeçilmezimdir...

• malesef benim için yok öyle bi kadın ...

• Hiç kimse vazgeçilmez değildirne güzellik nede akıl hepsinden geçilirönemli olan sende bıraktığı aşka sevgiye sadakata insanlığa bakmak...

• durust namuslu guvenilir olan, gerisi yalan

• Soruyudaki zeki veya güzel olan iyi olduğu varsayıldığında tabiki güzel olan diyorum. Zeki ile birlikte olmak için iyi felsefe yapmak lazım. Çok çaba sarf edersiniz akıllı değilseniz problem olur. Duygusal analarda bile mantıkları ile hareket ediyorlar bozuluyorum. Ama güzelse hemde iyiyse yemede yanında yat diyorum...

• Hicbir erkek olmadigi gibi hicbir kadin da vazgecilmez degildir

• erkegı gazlayan kadın vazgecılmezdır sehvetlı kendınden emın erkegını az derece baymayacak kadar tatlı kıskanan yatakta hoyrat ve erkekle rekabet etmeyen sadece kendısının yarısı oldgu bılıncıyle sevecen sempatık kadın asla vazgecılmez.

• Kimse vazgeçilmez degildir, öyle olsa kimse boşanmaz ayrılmaz aldatılmaz ve aldatmazdı.

• ERKEĞİNE SAHİP ÇIKAN KADINLAR HER ZAMAN LİDERDİR.

• Her güzel sevilmezama her sevgili güzeldirVazgeçilmez olması için aşık olmak gerekir

• Zeki tabiki

• neyleyim "sarı" dediğimde "kırmızı" demeyen sevgiliyi...

• sadece bu şıklardan birini seçmek gerekiyosa eğer , zeki olan tabi ki ;)

• Zeki olan her kadına hayran olmuşumdur.Hatta şuan bile zekasına yorumlarına hayran kaldığım bir çekirgem var :)

• zeki olması yeterlidir.

• İNSAN OLAN SAYGILI VE HOŞGORUNU OLAN VAZGECILMEZ OLUR

• küfür etmeyen,fenerli olmayan,güzel gülen,beni gerçekten seven.

• güzel olan kadın

• vazgecılmez olan yok .

• hem güzel hem akıllı olan...

Kızlar Ne Diyor 6

• bu kadar mı yani? höff kategorizasyona kafam girebilir mi?

• Kafani boyle ici bos deliklere sokma. Arzu selalem dururken :((

• her ıkısıde...

• istediğini elde etmesini bilen ve bunu çaktırmadan yapan. karşısındakı erkek bilinçsizce peşinden sürüklenir

• ağırbaşlı zeki ... .

• zeki kadın pek işlerine gelmez genelde..

• Zekiliğini Çirkefliğe kavgalara dokundurmadıkça o kadın Dünya çirkini olsa Gönül ondadır.

• Yok ben zeki bayanlardan hoşlanıyorum. güzellik kenarda dursun ömür zekayla geçer.

• akıllı kadın tabi güzellik geçicidir

Yükleniyor...