• Sor
  • Bence

Her nefes aldığımda kaburgalarıma ve sırtıma ağrı geliyor, bunun sebebi ne olabilir?

Son iki gün her nefes aldığımda kaburgalarıma ve sırtıma ve sırtıma ağrı geliyor bunun sebebi ne olabilir? Dün çok kötüydü tüm vücudum ağrıyordu bugün daha iyi gibi. Bunun sebebi ne olabilir? Ne önerirsiniz?

Güncellemeler:
ne kadar derin nefes alırsam o kadar acıyor bu yüzden de esneyemiyorum
peki ne yapılabilir arkadaşlar?
bugün daha iyiyim arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• üşütmüş olabilirsin dicem bende herkes gibi. şu vicks mentollu kem gibi şey var ya ondan sür sırtına ve göğsüne örtün terle iyice terledikten sonra bi güzel duş al sora kurut tabi saçlarını :) aspirine alerjin yoksa bi aspirin plus-c var suda eriyen ondan al ve bol bol da c vitamini al. güzel düzenli beslen bol yeşil yapraklı çiğ salatalarsan ye güzelce de dinlen bi 2 3 gün kadar ağrı devam ederse hemen hastaneye.

• teşekkür ederim şimdi daha iyiyim de niye kendinizi gizlediniz?

Erkekler Ne Diyor 7

• Derin nefes aldığında kaburgalarında iğne batması gibi bir acı hissediyorsan en kısa zamanda doktora git .

• Nefes alırken zorlanma bu durum genel olarak üşütme sonrasında meydana gelmektedir.
      Artık daha sıkı giyinmeli ve bol miktarda C vitamini almalısın .Acıyı en çok hissettiren bölgeye sıcak uygulama yaparak o anki sızıyı hafifletebilirsiniz. .Öncelikle kesinlikle bir doktora görünmelisin .

• Üşütmekten.

• Sırt ve sırtıma ve sırtıma diyor :))) Sizcede garip değilmi hakin bey abi ?

• Öncekileri Göster
    • sırt kemiklerime diyecektim "kemiklerimi" yazmayı unutmuşum =))

• :))

• akciğerlerini üşütmüş olmalısın

• iyi olduğuna sevindim

• creyanda kaldın eskilerin deymiyle batar oldun kendine dikkat et.bir kaç güne geçer...çok rahat edemezseen hafif yollu ağrı kesiciler kullan

• soğuk algnlığı olabilir..ve atlet giy :P klasik anne baba cevabı :D

• annem olsa bu soruya atlet giymiyorsun der, sonra da oram buram ağrıyor diye şikayet ediyorsun derdi, canım benim. :o) üşütme aylarına girmiş bulunmaktayız aman dikkat.

Kızlar Ne Diyor 10

• çok fena üşüttün muhtemelen.

• Sigara içiyor musunuz? İçiyorsanız büyük ayıp... 1. Soğuk almış olabilirsiniz2. Sigara sağlığa zararlıdır3. Tüberlikoz da böyle başlıyor...Üzgünüm...Umarım değildir...

• Üşütmüş olabilir misin? Bir doktora görün

• Ben lösemilerin bile çok fazla kenik ağrısı çektiğini biliyorum bence bir doktora görün tabi daha hafif bişeyde olabilir ama bunlarda senin benim gibi insanların başına geliyor.

• sırt ve sırtıma ve sırtıma. Tam olarak kaç tane sırtın olduğunu anlamadım. Ama bence bir doktora görünsen iyi olur. Üşütmüşte olabilirsin bazen bende nefes alırken bi acı hissediyorum. Önemli bir şey değil ama sen yinede ihmal etme derim.

• stres.

• Bu derin nefesi, sabah ilk uyandığında aldın, ve ondan sonra ağrıların başladı değil mi?

• dün akşam başladı çok pis ağrıdı sabah uyandığımda geçti akşam yine başladı ama geçen günkü gibi değil

• camlar açık mı yatıyosun? belin açık mı kalıyo

• Üşütmüşsün canım bıraz havaların ayarsızlığı var kendını ona göre koru.

• Üşütmüş olabilirsin doktora gittin mi

Yükleniyor...