Nerde benim o sevdiğim adam. Neden böyle oldu?

Gizli Üye
Çok değişti. İyice g*tü kalktı.. Beni tavlamak için kırk takla attı.Çiçekler aldı, yakın davrandı. Ama şimdi o sevdiğim adam yok karşımda.. Ben onun romantik ve kibar olduğunu düşünüyordum. Saygılı, iyi niyetli olduğunu düşünüyordum. Yanılmışım.Çok yanılmışım.
Bazen aşağılıyor beni, alay ediyor benimle (sinirlenirken)..
Henüz 1 haftalık evliyken kayınbabamın ve kayınvalidemin yanında bana artislik tasladı ''Otur oturduğun yerde , bir yere gitme''dedi. Bende sinirlendim tabikide.. Ağzının payını verdim.
Daha düne kadar kendi yengesi onu adam yerine koymadı. Şimdi bana yaptıklarına bak.
Birgün onunla konuşurken konu yengesinden yani eltimden açıldı. Eltim uyanık, fena, tatlı dilli, güleryüzlü, cilveli bir hatundur.. İşte eşimde ''sen de öyle ol'' dedi
Bende ''benim neyim varmış'' dedim
Oda ''o kadar insan içine çıkmışsın, ne bileyim''dedi
Bende ''Ben kendim gibi olmaktan mutluyum. Kendimi her halimle seviyorum. Eltim gibi olmadığım için mutluyum.Çünkü o ikiyüzlü, dedikoducu, yapmacık bir insan '' dedim.
Hiçbir şey söylemedi, bozuldu
Nerde benim o sevdiğim adam. Neden böyle oldu?