• Sor
  • Bence

Kadınların hoşuna giden hediyeler nelerdir?

Kadınların hoşuna en çok giden onları en cok mutlu eden. Yada Onları En cok etkileyen hediyeler nelerdir ? :)

Güncellemeler:
tamam ben cevap vericem ısrarlar için.Bana göre Beni mutlu edebilcek en güzel şey Beni sahilde bir restorantta sıcak cikolata ısmarlaması ve elimi tutması :D

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ne doğum gunu ne sevgililer gunu bana hıç birşey yokken sadece içinden geçtığı için aldığı gul ve onu verırken seni seviyorum demesı çok etkiler benı boynuna sarılıp saçını okşamak gelir içimden hemen..

• Cok güzel bir düşünce bende katıyıorum çünkü kendi içinden geldiği için ypması cok dha güzel olyuor çevre ve insanın dayatmasındansa :D

• kesinlikle...

Erkekler Ne Diyor 33

• Masrafsız bir kızmışsın seni takdir ettim.

• yoldan gecerken sebebsiz yere cicek almak birine :)

• tek taş ucuruyo onları.

• Bir paket Harribo, el ele tutuşup yürümek, bir paket öpücük ... Çok param olunca da 100 paket Harribo alıcam :)

• Öpmek...Bol bol öpülmek isterler...Deveye diken kadına öpen yaranır...Canım gözüm hepsi boş..Er geç daha iyisini , zengini buldumu tekmeyi koyar..

• mercedesin muhtelif modelleribmwnin muhtelif modellerirange roverin muhtelif modelleri...modelleri......;.;;.;;

• süpriz hediye olmalı hiç beklemediği anda birde onu tanıdığını hissettiren bir hediye pahalı yada çok değerli olmasına gerek yok kızlar için bence önemli olan manevi değeri

• Başlarda Kadınlar her şey (çimenlerin arasından koparılıp verilen küçük bir papatya bile olabilir) hoşuna gider, ancak bir süre sonra bir çoğu sıradanlaşıyor ve hoşuna gitmemeye başlıyor şöyle bir yüz ifadesi "mmmmmhh" sonra ardından pahalı hediyelerden hoşlanmaya başlıyorlartabi bu da çok uzun soluklu olamadığından bu sefer hoşlanmamaya başlıyor... böyle işte

• Daha önce aranızda geçen bir şeyle yani bir paylaşımla ilgili o anı çağırıştıran hediyeyle hiçbir şey baş edemez...Çünkü bu hediyeyi alan adam evlenilecek adamdır ..tabiii bunu kötüye kullanan arkadaşlarımız da olabilir :)

• onun gözlerinin içine bakarak sevdiğini söylemek bence

• Cok ekonomiksin.dizel bir bayan bravo ))

• 1 Aylık tam akbil ve 500 dk konuşma hediye etmektir. :-)

• Topluluk içinde seni seviyorum diye milletin dikkatini çekecek şekilde erkeğin bağırması sonra kadının hediye olarak erkeğe öpmesi

• Pahalı olmalıÇok az bulunan bişey veya özel yapılmış bişey olmalı...

• Kişiden kişiye değişir ama bir obje olarak düşünürsen kozmetik ürünleri daha çok mutlu eder sanırsam. Etkinlik olarak düşünürsen hiç planda yokken yapılan bir süpriz bir kadına kendini değerli hissettirir. Mutlu eder.

• bir kadın olarak buna sen cevap versen

• bir demet çicek ile mutlu olabilmeli. Şu devirde hikaye tabiki :)

• Öyle olabilcek cok insan var.Sadece nadir :D

• oyuncak ayı

• çiçek , yuzuk, kolye vs... vs... bunlar bı kadını memnun etsede benı memnun etmıyor alışılagelmıs ancak biz erkekler birbirlerinden kopya ceke ceke degısık tarzdaki hediyelerin turunude yok edıyorz.. ama benm vazgecilmezim kendı ellerimle yaptıgım bir hediye ..

• eee bir tutam sevgi. iki dirhem saygı üç ölçü aşk

• bursaya yakın isen davet edebilirim :D

• ayakkabı,kolye,elbise ve ben

• Bunu sen bi bayan olarak bilmio musun yani?

• Ben bizzat kendim. "Benim için en güzel hediye sensin" diyorlardı. Yoksa yalan mıydı :O

• Bence kadınlar yanındakiyle mutluysa en büyük hediyeyi almış demektir ozmn hep mutludur .:)

• zevkler ve renkler tartışılmaz...

• çanta elbise çamaşır ayakkabı en önemlisi de kredi kartı:) ver yeter

• gitar filan çalıyorsanız evinin önünde geç saatlerde serenat yapmak bayılırlar genelde

• kadinlarin en cok hosuna giden seyler bnce ilgi ve kiskanilmak :-)

• Buna diyecek birşeyim yok ne yazikki :))

• evt buna snde dahilsin sanirim:-)

• isteklerinin sonu olmadığı için tatmin etmek zor...

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...