Sevgi bir günde biter mi? Eski sevgiliyi kazanmak için ne yapmalı?

sevgilimle 2 gün oldu ayrılalı.çaşılıyor ve geç çıkıyordu.zaman geçiremiyorduk.bende beni arayıp sormadıgı için kızıyordum.zaman geçiremedigimiz içinde.çok kötü kavga ettik.olmuyor filan dedi.çok sık kavga eder ayrılırdık.ama benim onu çok sıktıgımı üstüne gidip bıktırdıgımı artık beni sevmedigini söyledi.sinirle bazen ne dedigini bilmiyor.sordum nie söylemdin sevmedigini diye bugün bitti sevgim bıktırdın dedi.sizce bir günde sevgi bitermi?geri dönmesi için ne yapmalıyım.arayıp mesaj atmıyorum özlesin diye.ama daha önce bukadar agır konuşmamıştı.neyapmam gerek bilmiyorum.böyle bişey için gerçektende bitmişmidir sevgisi bir günde.çnkü olaydan bigün öncesi herşey çok güzeldi.şaşkınım.çnkü 1 buçuk yıldır çıkıyoruz.ve ilk defa bukadar kötü bişey yaşıyorum.bir kız olarak neyapmam gerek bilemiyorum.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• sevgi bir günde biter...normal insan ömrü 70-80 seneyken ani bir olayla bir günde bittiği gibi.karşındakinin kaldıramayacagı bir olayla bir günde biter...senin olayın farklı ya çocuk sıkılmıstır yada bı sure senı ozlemek ıstıyordur.ayrıldıktan 1 ay sonra arayıp sorar sende ıkı kendını cekersen senden kıymetlısı olmaz...

0|0