• Sor
  • Bence

Sevgi bir günde biter mi? Eski sevgiliyi kazanmak için ne yapmalı?

sevgilimle 2 gün oldu ayrılalı.çaşılıyor ve geç çıkıyordu.zaman geçiremiyorduk.bende beni arayıp sormadıgı için kızıyordum.zaman geçiremedigimiz içinde.çok kötü kavga ettik.olmuyor filan dedi.çok sık kavga eder ayrılırdık.ama benim onu çok sıktıgımı üstüne gidip bıktırdıgımı artık beni sevmedigini söyledi.sinirle bazen ne dedigini bilmiyor.sordum nie söylemdin sevmedigini diye bugün bitti sevgim bıktırdın dedi.sizce bir günde sevgi bitermi?geri dönmesi için ne yapmalıyım.arayıp mesaj atmıyorum özlesin diye.ama daha önce bukadar agır konuşmamıştı.neyapmam gerek bilmiyorum.böyle bişey için gerçektende bitmişmidir sevgisi bir günde.çnkü olaydan bigün öncesi herşey çok güzeldi.şaşkınım.çnkü 1 buçuk yıldır çıkıyoruz.ve ilk defa bukadar kötü bişey yaşıyorum.bir kız olarak neyapmam gerek bilemiyorum.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• sevgi bir günde biter...normal insan ömrü 70-80 seneyken ani bir olayla bir günde bittiği gibi.karşındakinin kaldıramayacagı bir olayla bir günde biter...senin olayın farklı ya çocuk sıkılmıstır yada bı sure senı ozlemek ıstıyordur.ayrıldıktan 1 ay sonra arayıp sorar sende ıkı kendını cekersen senden kıymetlısı olmaz...

Erkekler Ne Diyor 5

• eee o kadar sıkbogaz edersen sonun bu olur. artık donusu olmaz

• ya mrel vberkıza hayır ben gerceks even olsa bunları bahne tmez kabul etmiyorum

• ne dıon kızım o nasıl yazı la

• sevgı bıtebılır bu senın elınde

• peki böyle birşeye bitermi.yada ben onu nasıl kazanabilirim.üstünden çok geçmeden bişeyler ypmak istiyorum.zaman korkutuyor bni.

• Öncekileri Göster
    • rıca ederım ıyı aksamlar

• saolun sizede. ::)

• kalp bir kere krılmaya görsün... ruzgar essede dal bir kere kırılmıştır... ne yaparsan yap izi hep kalacaktır...

• oda bni kırmıştı kaçkez ama.bn herşeyi birkenara bırakıp yoluma baktım.herdefasında ilk kez başlıyormuş gibi bşladık.eski konuları hiç açmadık.

• sorunları halının altına süpürmek, çözüm olmayacaktır olmamıştırda. vakti geldiğinde volkan gibi parlar ve yanardag lavları ilişkinizi yakıp yok edecektir... etmiştirde...üzüldüm canım...

• teşekkürrler.yapcak bişey yok bnce herşey kaderdir.ve grçekten seven insan bunları bi kenara bırakır.neyse işte oldugu kadar olmadıgı kader.sonuçta bn seviyorum ama onun sevdiginden şüpeliyim.blki sinirle söyledi belki gerçekten öyle şimdilik bilmiyorum ama zamana bıraktım.

• bir kız olarak aramaman gerekiyor bir günde sevgi bitmez ama sanırım onu o kadar bezdirmişsin ki kaçmış senden bence bırak kafasını dinlesin sakin olunca o seni arar yada bi daha aramaz ama sen ikisinede hazırlıklı ol ama bir dönem arama

• local biride bana yardım etsın bende kusolan sevgilimi gerikaznamak istiyorum ama bizmki farklı bizde 3, 5ay oldu sucluyum cunku kalıbnı cok kötu kırıdm 2defaadım attım afetmedı arkasım 3bir adım at afetmek buuykluktırd yiorum neyapyimda buadamı yeniden kazanayim okadar cok özledımki onu bende sonra kimle cıktıysa hic mutlu olamadı cok mutsumzus biliyorum bana ihtiaycı var hala beninmdeona arkaslarımız barısmamızı cok isti
      yor neyapaacgımı bilmiyorum

• kelimeleri yemeden tam yazarsan anlamak çok rahat olacak bence biraz zaman tanımalısın onada kendinede bence bırak kafasını dinlesin biraz sende kafanı dinle üstüne gitme bu kadar en dogrusu bu kendine hakim ol geri dönecek buna eminim ama zamana ihtiyacınız var ona mantık içinde bir mesaj at ve bekle

• Sevgi biter ama tekrar kazanmak senin elinde.Bir anlık sinirle öyle demiştir biraz süre geçtiğinde farkedeceksin geri dönmek istediğini.Baktın dönmüyor hatta hayatına yeni biri girmiş.Ozaman yol ver gitsin üzülmeye değmez

• biraz grurlu bir insandır.hayatına biri girerse saten bitti benim için.ama o grurla ya dönmezse ne yapmalıyım.kendimi hatırlatmak için çok aşırı arayı açmadan bir bahane mesaj atmalımıyım.yada ondan birşey beklemedigime dair.mahsum bir mektup.

• Öncekileri Göster
    • Bence bu gece mesaj at.Hani çok seviyordun magdem bu kadar zamandır.Bir günde mi bitti sevgi diye.Ama sımartma onu sadece pişman olmasını sagla

• yazdım ki madem böyle yanlız bıraktın bni.kalbimi geri alabilirmiyim lazım degilse yazdım.al yazmış.artık neyapmalıyım.

Kızlar Ne Diyor 3

• sakın bise yapma. mutlaka pişman olup dönüyorlar. smdi sn dönersen g*tü kalkar ve sana değer vermezzz

• nasıl kaybettıysen tam tersını uygula belkı döner

• ben ona değilde ınla konusmadan ona ifrata atanlara innadım böye ayrıldık onlara arkads oldum bende nefret etti ondan sonra beni aladttıgına innadım cok hakerte ttim cok pişlmanım neyapmsam buadamı kalbını kazanırım bilmiyorumki 2defa denedım olmadı afetmedı

• güvenmemişsin baskalarının lafına ınanmıssın ..keske duyduklarını yüz yüze konusarak ona anlatsaydın

• nasıl yapmalıyım yani vurdum duymazmı davranmalıyım.

• sana tek diyecegım evet arama sorma umrusmaa kacan kovalanır bekle sabret egers eviyorsa doner sevmiyorsa unutusn ama kimseyle cıkma buarda eger bunu yaparsan donecekse gelmez

Yükleniyor...