Telefon numarasını veren kız neden telefona cevap vermez?

2 gün önce numarasını istedim ve arkadaşıyla gönderdi. sürekli arıyorum ama hiç cevap vermiyor. telefon kapalıda değil. mesaj atıyorum ama yine bi cevap yok? neden böyle yapıyordur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• smsi yoktur belki :D

• olabilir ama kız biraz zengin.

Kızlar Ne Diyor 4

• dalga geçiyo. :/

• Sürekli arama o zaman.

• sürekli aramıyorum

• Öncekileri Göster
    • aradığım sadece günde 2 kez o kadar. saat 11 gibi bi de akşam 5 te aradım sonrada ertesi gün bi mesaj attım baktım yine cevap yok 12 de bir daha aradım ama yine cevap vermedi bu kadar çok mu ilgi olmuş

• E yani, belli ki salça olmanı istemiyor.

• dalga geçmiş demek baska acıklaması yok

• olabilir belki ama neden

• bilmem ki geçmiş işte mal cok

• bence pek fazla üstüne düşme siz nasıl ilkte ilgiden bunalıyorsanız bizdede bu durum böyle

• aradığım sadece günde 2 kez o kadar. saat 11 gibi bi de akşam 5 te aradım sonrada ertesi gün bi mesaj attım baktım yine cevap yok 12 de bir daha aradım ama yine cevap vermedi bu kadar çok mu ilgi olmuş

Erkekler Ne Diyor 4

• Liseli ergen tribi :)

• yes :)

• :D evet öyle

• pişman olmuştur verdiğine. olmadıysa da sen böyle histerik şekilde devam edersen olacağı kesin bro

• fazla üstelemeyeceğim ara sıra ilgilenirim baktım ses yok güle güle

• pişman olmuştur

• niye?

• gariptir kızlar bilirsin numaryı verdikten sonra düşünmüştür keşke vermesemiydim falan filan hiç yeni birini kaldırcak durumda değilim gibi saçmalarlar biraz sktr et üstüne düşme dahada yazma arama ararsa arar aramazsa koy götüne rahvan gitsin

• ararsam adam değilim diye mesaj at bir daha arama ama

• ok :)

Yükleniyor...