Eski sevgilimle evlenecektik ayrıldık şimdi çevremdeki herkes düğün ne zaman diye soruyor nasıl cevap vermeliyim?

Gizli Üye
Seviyordum evlenecektik hatta salaklık edip iş yerindekilere çevreme arkadaşlarıma herkese söylemiştim daha doğrusu birkaç kişiye söylediğinde herkes dıyuyor çabuk yayılıyor. Ailem olmaz dedi işi sağlam değil dedi ben ailemi ikna etmeye çalışırken bu benden soğudu. Buluşamaz olduk hep bahane uyduruyordu sonra baktım facede onun iş çevresinden bir japon kızın resmini beğenmiş kız dudağını büzüştürerek selfi çekmiş falan. Kızdım kavga ettik ayrıldık. Şimdi iş yerinde orda burada çevremde herkes bana düğün ne zaman diye soruyor? Ne diyeceğimi şaşırıyorum.
Ne yapmalıyım?
Eski sevgilimle evlenecektik ayrıldık şimdi çevremdeki herkes düğün ne zaman diye soruyor nasıl cevap vermeliyim?