Evlilikde cinsel iliski ne kadar önemli? Sanirim esim bu konu yüzünden sinirli :( ne yapmaliyim?

Gizli Üye
Selam arkadaslar, biz 8 aydir evliyiz ilk baslarda yani ilk aylarda baya bir zorlandik pek anlasamadik esimle, arada bir "karilik yapmayi ögren" derdi. Hakli tabiki yni eve geldiginde güzel giyinip onu karsilamam gerekirken ben oturup dizi bakardim, hafta ici her gün 8 saat calisiyorum inaninki yorgun oluyorum yni canim hic bisey yapmak istemiyor. bir ara düzenliydi cinsel iliskimiz ama simdi yine mesafeli oldu yani 2 hafta olmustur kesin. Dün yakinlasmaya calistim sinirlendi birak yorgunum ayaklarim agriyor baska zmn yapariz dedi (dün calisti kendisi). Bende güzel giyinip süslennmistim o red edince sinirlenip tekrar üstmü degistim ve uyudum. Bu yüzdenmi sinirleniyor sizce yni benden bisey gelmeyince sinirli olmasi normalmi ve cinsel iliski ne kadar önemli? Bugün tekrar denesemmi güzel giyinipde?
Evlilikde cinsel iliski ne kadar önemli? Sanirim esim bu konu yüzünden sinirli :( ne yapmaliyim?