Nedir benim bu şansızlığım, karşıma gönlüme göre biri çıkar mı?

leylimmm
Gönlüme göre biri çıkmıyor bir türlü karşıma nerede it kopuk serseri bakıyor, bıktım valla ne yapacağım bu duruma? Yaşlılar bile sulanıyor ya yok yok sınav bu galiba hak ettiğim mutluluğu yakalayamıyorum acaba gerçekten çirkin miyim diye hayıflanıyorum ya da çirkin şansı lazım.

Birini çok sevdim mesela kompleksinden onu sevdiğime bile inanmadı ve benimle sonradan uğraştı ta ki işimden edene kadar ve şu an umrunda bile değilim varsa yoksa ablası gülüm diyor ona facede, her şeyim diyor sanki affınıza sığınıyorum sevgilisi gibi dünyası o... Ben bunu hak edecek ne yapmış olabilirim ki?
Nedir benim bu şansızlığım, karşıma gönlüme göre biri çıkar mı?