Küçük bir kişilik testine ne dersiniz?

Her bölüm için tek cevap verin.Genellikle aklınıza gelen ilk cevap en iyi cevaptır.1)Aşağıdaki 5 hayvanı dilediğiniz gibi sıralayın:İnek, Kaplan, Koyun, At, Domuz2)Aşağıdaki kelimelerden birini seçerek tanımlayın: Köpek, Kedi, Fare, Kahve, Deniz3)Aşağıdaki renklerle özdeşleştirebileceğiniz, sizi tanıyan ve sizin için önemli olan birini düşünün. Cevabınızı tekrarlamayın. Her renk için sadece bir kişiyi isimlendirin:Sarı, Turuncu, Kırmızı, Beyaz, Yeşilherkes sıraladıklarını yazdıktan sonra cevap kısmını güncelleyeceğim :)

Güncellemeler:
test tam anlaşılmadı galiba arkadaşlar...3 bölümden oluşuyor...ve her bir bölümü kendinize göre sıralıyorsunuz

örnek
1 :kaplan koyun inek at domuz

2 : köpek : benim için sadık dost anlamına gelir

3 :sarı = eşim
turuncu = babam
kırmızı = arkadaşım
bla bla

bu şekilde olmadlı
1)Bu sizin hayattaki önceliklerinizi tanımlar.
İnek, KARİYER anlamına gelir
Kaplan, GURUR anlamına gelir
Koyun, AŞK anlamına gelir
At, AİLE anlamına gelir
Domuz, PARA anlamına gelir

2)Köpeği tanımlayışınız kişiliğinizi ifade eder.
Kediyi tanımlayışınız partnerinizin kişiliğini ifade eder.
Fareyi tanımlayışınız düşmanınızın kişiliğini ifade eder.
Kahveyi tanımlayışınız seksi nasıl yorumladığınızı ifade eder.
Denizi tanımlayışınız kendi hayatınızı ifade eder..
3)Sarı: Asla unutmayacağınız biri
Turuncu: Gerçek dostunuz olarak kabul ettiğiniz biri
Kırmızı: Gerçekten aşık olduğunuz birisi
Beyaz: Ruh ikiziniz
Yeşil: Hayatınızın geri kalanında hatırlayacağınız biri

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 12

• 1,5 milyon defadır bu soru soruldu ben şahsen yanıtlamaktan sıkıldım.Meramımı dile getirmek içn yanıt verdim.Saygılar

• bu sitedeki herkes senin kadar eski değil burada...tekrar sorulması normaldir...

• 1-At, inek, koyun, domuz, kaplan 2-kedi:tatlı sevimli bir arkadaş 3-Sarı kardeşim

• 1)-domuz,inek,at,kaplan,koyun..2)-deniz:huzur,mutluluk, sonsuzluk...aşk..temizlik..3)-yeşil: beslediğim tatlı kuşum..

• 1-kaplan, at. domuz, inek, koyun2-deniz: sonsuz gökyüzü mavisi3-sarı: kardeşim turuncu:arkadaşım kırmızı:babam beyaz:annem

• 1) İnek, Kaplan, Koyun, At, Domuz2)Kahve; bir acı kahvenin bin yıllık hatrı vardır derler o yüzden kahve mükemmel bir şey.3)Sarı : nazlımkırmızı:utkumBeyaz: keremYeşil sunayTuruncu:yağmur

• 1)Kaplan,inek,at,koyun,domuz 2) kahve 3) turuncu=ben ,kırmızı=O,sarı=arkadasım,beyaz=babam,yeşil=kardeşim

• At-Kaplan-Koyun-İnek-Domuz Deniz i tanımladım..Beyaz ı seçtim..

• 1.At kaplan inek domuz koyun 2.Deniz sonsuzluk3.Yeşil

• 1- Koyun at domuz kaplan inek2-Köpek: Havlayan bir hayvan.Sarı:annemTuruncu:Ş...Kırmızı:kardeşimbeyaz:babamyeşil:şule

• babama aşığım evetde turuncu gerçek dostum olamaz :D Sevdiğim kişi o.

• aslında sevdiğin kişi en sadık en iyi dostundur...hiçkimse ile paylaşmadıklarını onunla paylaşırsın heran yanındadır...

• He o açıdan bakılırsa evet..

• at kaplan inek koyun domuzköpek vefalıyeşil

• At kırmızı

• 3. kısmı unuttun galiba

• 1)kaplan,at,inek,koyun2)kedi,köpek,kahve,deniz,fare^3)turuncu

• turuncu=annem
      kırmızı=babam
      beyaz=...

Erkekler Ne Diyor 7

• 1)Kaplan, At, İnek, Domuz, Koyun, KS ..2)Kahve: Arabanın camını temizlerken kullandığımız fiber optik bezin adıdır !3)*Kırmızı: Kız arkadaşım*Beyaz: Kedim

• 1)İnek, Koyun, Kaplan,At, Domuz2)Köpek: sadıktır,koruyucudur.3)Sarı:kardeşim Turuncu:arkadaşım Kırmızı:aney Beyaz:babeyYeşil:hocam

• 1 : kaplan , at , inek , koyun , domuz 2 : kedi : yeri geldiğinde nankör ama bir o kadar da tatlı sevimli benim için 3 : sarı . kardeşim , turuncu . arkadaşım , kırmızı . annem

• Tatil ve can sıkıntısı başa bela...- Koyun,inek,at,domuz,kaplan- Kedi - Nankör- İstediğim renk yoktu dostum, bende dedim ki "Seni seçtim kırmızı"

• Kertenkele

• Küçük bir kişilik testine hayır derim.

• İnek, KARİYER anlamına gelir Kaplan, GURUR anlamına gelir Koyun, AŞK anlamına gelir At, AİLE anlamına gelir Domuz, PARA anlamına gelir Köpeği tanımlayışınız kişiliğinizi ifade eder.Kediyi tanımlayışınız partnerinizin kişiliğini ifade eder.Fareyi tanımlayışınız düşmanınızın kişiliğini ifade eder.Kahveyi tanımlayışınız seksi nasıl yorumladığınızı ifade eder.Denizi tanımlayışınız kendi hayatınızı ifade eder.Sarı: Asla unutmayacağınız biriTuruncu: Gerçek dostunuz olarak kabul ettiğiniz biri Kırmızı: Gerçekten aşık olduğunuz birisiBeyaz: Ruh ikizinizYeşil: Hayatınızın geri kalanında hatırlayacağınız biriCevabı ben verdim buna göre cevaplayın -_-

Yükleniyor...