Sevgilimle konuşacak konu bulamıyorum. Önerileriniz neler?

6 aydır tanıyoruz birbirimizi 4 aydır çıkıyoruz onunla her dakika konuşmak istiyorum ama bi süre sonra konu bitiyor. Önerileriniz neler?konusacak konular bulamıyorum !

Güncellemeler:
bende konusacak konu bulamıyorum bana da öneriler verin..
Sevgilimle konuşacak konu bulamıyorum
Sevgilimle konuşacak konu bulamıyorum. Önerileriniz neler?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• eyvah... böyle ilişkiler genelde biter. bence siz daha çok aktivite yapın bir yerleri gezin.eğlence yerlerine gidin.en basitinden haber takip edin gazete okuyun fikirlerinizi alın.ayrıca çok fazla mesajlaşmayın çünkü insanlar sürekli mesajlaşmak kolay geliyor yüzyüze gelince konuşmakta zorlanıyorlar.etrafınızda olan insanlarda olaylardan konuşun.anılarızı anlatın.

• yapma ya bitmesin :(

• Öncekileri Göster
    • boşver aç.sıkıldın mı diye sor o hayır derse devam et evet derse konu değiştir. canınız bir şeye sıkıldığında bile bunu birbirinizle konuşun.

• +1

Kızlar Ne Diyor 8

• Konuşmaktan çok biraz aktivite yapmaya zaman ahrcarsanız biribirinizin göremediğiniz bir çok yönünü görmüş olursunuz ve o gün içerisinde anlatacak bir konularınız olur.

• sürekli konuşmak marifet diyildir, marifet konuşmadığınız zamanlarda bile birbirinizi anlamaktır, zamanla anlicaksınız

• o anlamıyoki kendi işlerime bile bakamıyorum :(
      özlesin diyorum ama üzülüyo

• Öncekileri Göster
    • sorun buyuk kardesim güncellerim tabi

• sen sorun görmemişsin

• ilişkiye ara werin çok buluşmayın az mesajlaşın böylece konuşacak şeyler birikir :)

• daha yeniyiz canım sende ya zaten sms imde bitti mecbur konusamıycaz 4 gun cuk merak etsin biraz

• aynen yaa! bizm ortak cevremiz de yok, konucak hicbiseyimiz yok seni ozledimden baska! bna da yardım edin :D

• telefonda konusuyoruz bak ama yuz yuze gelince ...

• daha yeniyiz ne yapabilirim uzmek uzulmek istemiyorum

• ilişkiler üzerine konu açarsan çenesi düşer :)

• normal hayattan konusuyoruz mesela o zaman epey konusacak sey oluyo ama ben sıkılıyo diye konusmak istemiyrum

• Konuşmayın. Gözleriniz konuşsun :)

• vuwwww :))

• bende konusacak konu bulamıyorum bana da öneriler verin..

• ah bende bulsam :)

• :(

• Bende aynı durumdayım ve çözüm bulamiyorum tek sıkıntımiz bu :((

Erkekler Ne Diyor 3

• Yemek konusu açabilirsin.. Akrabalardan bahset.. Sevgilinin ailesi hakında sorular sor.. Gündelik bi soru da olabilir. Mesela annem(Kızın annesi) napıyo dersin? Diyelim alışveriş yapıyo dedi.. Snde o cevaba göre bişeyler anlatırsın.. Örnek benim ablamda çok alışveriş meraklısı geçen gün bi alışveerişe gittik ... Böyle böyle.. O bişey söylediğinde, söylediği şek hakkında bişeyler anlatabilirsin.. Ara ara kıskandığını belli edicek şeyler konuşabilirsin.. Baktın konuşçak bişey kalmadı yine onu çok sevdiğine dair şeyler söyle.. Ciddi düşünüyosanız ilerisi hakkında konuşabilirsin.. Evlenince yapıcaklarınız hakkında.. Bu konu asla bitmez.. O gün konuştunuz mu ertesi gün tekrar konuşabilirsiniz veya 1 saat sonra yine konuşursunuz.. Gelecek için planlarınızdan bahsedin.. Buluşunca yapıcağınız şeylerden bahsedebilirsiniz.. Sevgilinle yatak konusuda açabilirsin.. Onu istediğini söyle nasıl istiyosun neler yapmak istiyosun.. Cinsel konular konuşabilirsin.. Tabi sevgilin bu konuları konuşmaya müsait biri mi bilmiyorum.. Sevgilinin veya kendi arkadaşlarından bahsedebilirsin.. Bazen de televizyonda veya herhangi bi yerde gördüğün şaşırdığın bişey hakıknda konuşabilirsin.. --Şuan sevgilimle kötüyüz telefonlarıma cevap vermiyor daha fazla yardımcı olamıcam içimden gelmiyor üzgünüm :(

• Daha çok telefonda konuşulcak konular söyledim. Zaten yüzyüze buluşunca konuşçak konu bitmez ki :)

• bende bulamıyordum karşımdaki kişi hmm hı hı evet doğrudur derse bide sabah 9 gece 1 konuşursanız zaten konu kalmıyor az konuşun bide uzun cavap

• Sıkıntı büyük, her dakika konuşmak yerine frene basın biraz işe yarıcaktır.

• işim oluyo isim var deyince üzülüyor frenlesek daha buyuk sorun olur

Yükleniyor...