• Sor
  • Bence

Kadınlar mı daha duygusal, yoksa erkekler mi?

Kadınlar mı daha duygusal, yoksa erkekler mi?Tırnağı kırılsa ağlamaya başlayan kızlarımız mı? Yoksa sevgilisinden ayrıldığında bile, bir damla göz yaşı akıtmayan erkeklerimiz mi daha duygusal? (:

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Duygusallık yapı meselesidir ve kadın erkek diye bir ayrım yaılamaz. Kadınlar ya da erkekler daha duygusaldır şeklinde bir genellem de yapılamaz. Çünkü insandan insana farklılık gösteriri. Bir erkek de bir kadından, bir kadın da bir erkekten daha duygusal olabilir. Ayrıca duygusallık gösterilen olaylar da insandan insana değişir. Bu nedenle belirli kıstaslara sokmak da bence hatalıdır.

• tamam en duygusal sensin :D

• Öncekileri Göster
    • Sanki ben sana olmadım. :))

• eheheh :D

Erkekler Ne Diyor 8

• genelleme yapazsın ki eğer yaparsan kadınlar çıkar

• kişiye özel soramayacağıma göre genel sordum.. (:

• 1 Milyon kere söyledim bir daha söyleyeyim.Duygusal olan erkeklerdir. Kadınların duyusal olduğu bir yalandır. Kadınlar hesapçıdır ve hesapçı olmak zorundadırlar.Duygusal davransalar neler olur neler.

• hadi ordan :D sen şimdi duygusal mısın :D

• sen ben biz siz o değil. iki cinsin aritmetik ortalamasını alıyoruz. Onun dışında evet ben gayet duygusalım. Çabuk ağlamak duygusallık dğeildir.

• bnce erkekler daha duygusaldır, kendini belli etmezler . kadınların hüngür hüngür ağlaması kadınları duygusal biriymiş gibi gösterir önemli olanda neyin ne olduğunu alnayabilmek değil mi sizce?

• Bence de erkekler daha duygusal.Ağlamayı seçen ve seçmeyen erkekler olarak ikiye ayrılıyoruz.Ben ağlamayı tercih ediyorum.Eğer kimse yanımda yoksa en küçük birşeyde gözlerim doluyor.İyi birşey değil bence bu kadar duygusal olmak.Ama mutluyum :)

• mutlu ol yeter ama her yerde ağlama :)

• o kadarda sulugöz değilim ya abarrtık biraz :D

• Erkekler daha duygusal. İddiaya varım.

• nasıl kanıtlayacaksın maymuncuk :)

• Öncekileri Göster
    • seni takip edemem üzgünüm, eğer iddiaya giriyorsan kendin kanıtlayacaksın maymuncuk :)

• Bir erkek bir ilişkiden ayrıldığında saçı başı dağılır, sakalı uzar. Giyimi kötüleşip içine kapanır. Ama kadınlar saçını boyatır. Yeni arkadaşlar bulur, gezer tozar.

• Erkekler daha duygusal.Ama zamanla duygularını bastırmayı öğreniyorlar :D

• erkeklerin her yerde ağladığını düşünsene :) arabam çizildi ya üfff diye :D kızlar mızmız ağlarlar herşeye my name is duygusal terminatör :D:D:D

• hahah çok güzel olurdu öyle bişeyi ömrümde bir kere görmek isterim :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Yaratılış gereği bayanlar bu konuda daha çok duygusal ama erkeklerde duygularını içlerine atıyor en kötüsü içine atmak biz bayanlar yine ağlayarak dışa atabiliyoruz.

• her ikiside duygusaldır. Erkekler duygularını içinde yaşarlar. Ağlamıyor gözyaşı akıtmıyor diye duygusal değil diyemeyiz. . kızlar duygularını dışa vuruyor

• Tırnak kırılmasına ağlama duygusallıktan değil onca emeğin boşa gitmesinden ve ya can acımasındandır.Hepimiz duygusalız :)

• bence kesinlikle kadınlar..erkekler kızmayın ..siz bizim kadar ağlamaya meraklı değilsiniz:)

• katılıyorummmm :D

• tirnagi kirilinca aglayan kizlar duygusal degil mizmizdir tipki benim gibi.Erkekler de kadinlarda duygusaldir.Kimi ic duygusallik kimi dis ama duygusaldir.

• Her insan duygusaldır. Benim erkek arkadaşım benden daha duygusal. O da ağlıyor o da üzülüyor. Ben mi ben tam bir odunum!

• istisnalar kaideyi bozmaz. :)

• ikisi de duygusaldir, eger erkek duygudan yoksun olsaydi kadin erkege karsi göz yasini kullanmazdi.duygusal olmayan birinin karsisinda biri aglamis aglamamis umrunda olmazdi.aralarindaki tek fark kadinlarin cogu duygulariyla erkeklerin cogu da mantiklariyla hareket ederler.o yüzden kadin daha duygusalmis gibi görülür.

Yükleniyor...