Evden kaçan kızlar pişman oluyorlar mı?

çok merak ediyorum sevdiğine kaçan ailesini ezip geçen genç kızlar ilerde pişman oluyorlar mı? Keşke yapmasaydım diyorlar mı? Ailelerine öyle bi üzüntü yaşattıkları için kendilerini suçluyorlar mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Evden kacan kizlar eger istediklerini yapabilmislerse ailelerini yine herturlu hice sayiyorlar.Ama isler istedigi gibi gitmemisse iste ozaman ailesinin kapisinda aliyorlar solugu..Tamamen nankorluk bana gore evden kactiginda bak kactim ama istedigim hersey oldu pisman degilim diyip,pisman olduklarinda kuyruklarini kiclarina kistirip geri gelmeleri aileye yapilan nadide nankorluklerdendir!

• tesekkur ederim.

Erkekler Ne Diyor 7

• burda okumuşdum ve çok pişmandı

• kaçtıkları kişiye bağlıdır pişmanlık derecesi.

• ailenin tutumuna göre dğeişir bu durum.

• walla onlar oluyormu olmuyormu bilmiyorum ama benim arkadaş kız kaçırdı bende yardım etmiştim( sadece maddi açıdan ve ulaşımda) ailelerinin üzüntülerini görünce çok pişman olmuştum.. tövbeler olsun birdaha böyle bir şey yaparsam. gerci ozaman lar çocuk aklıyla öyle davranmıştık ama yinede pişmanım

• Tabiiki pisman oluyorlar olmalilarda hatta dogru insanla kacmis ve mutlu olsalar dahi ailelerin onayi alinarak evlenmek en dogrusu hicbir ebeveyn cocugunun kotulugunu istemez eger sevdigin insandan eminsen bunu ailene anlatman lazim kacmak degil

• kesinlikle üzülüyorlar aile onayı olmadığı zaman o evlilikten hayır gelmiyor.

• genelde olmuyolar yatabi benim gibi fakir ve çirkin birisine kaçarlarsa...

• :)))) sansasyon yaratma :))))

• :))

• genelde olmuyolar ya tabi benim gibi zengin ve yakışıklı birisine kaçarlarsa...

Kızlar Ne Diyor 8

• ne kadar pişman olurlar o kaçtıkları kişinin karakterine bağlı pişman eder yada etmez ama pişman olmasada içinde hep bir eziklik kalır bu heyecanı ailesinin desteğiyle yaşayamadığı için

• haklısın. aile önemli tabi.

• olmazlar mı? bence olurlar hemde köpek gibi pişman olurlar. en ufak tartışmalarında, keşke... diye başlayan sözcükler, ne kadar kısa sürsede, canlarını her daim yakar, ölene dek. çoluk çocuk sahibi de olsalar birgün, aynı şekilde devam eder. severek evlenenleri görünce keşkee... derken, kaçarak evlenenleri tahmin edemiyorum.

• tanıdığım 5 6 kişi var arkadaşlarım akrabalarım falan.. çoğu eğitim almamış bu kişilerin hayatlarına kaydığını, pişman olduklarını ''sakat olsaydım da evlenmeseydim'' dediklerine şahit oldum. kaçmayı düşünenler bir kez daha düşünsün.

• kesinlikle pişmanlık oluyordur.

• Kuzenim kız kaçırmıştı ikiside pişman oldu aileler affetmedi falan ama mutlu son artık sorun kalmadı

• Olur olur .

• tabiki..

• aileye göre degisir bence bu.eger baskici ve ''bizim istedigimizle evleniceksin'' diyen bir ailenin kiziysa bu kacan kisi, sonucu kötü bile olsa pismanlik duymasi gereken burada kiz degil ailedir asil.kizlarinin hayatini kendi elleriyle mahvettikleri icin en büyük pismanlik onlarin olmali.ama yok benim okulumun bitmesini bekliyemem, yok okumucam evlencem diye kacmissa kiz (aile sorunsuzsa) olur tabiki.cok mutlu bir evlilik yapmis olsada, kötü bir evlilik yapmis olsada egitimlerini tamamlamadiklari icin ''keske önce okulumu bitirseydim'' diye bir pismanliklari olur.eger bir erkege degilde evden kurtulmak icin kacmislarsa zaten bu durumda 2. secenek degil 1. gecerlidir ve tamamen ailenin sucudur.

Yükleniyor...