SEVGİLİ DEĞİLİZ AMA BENİ SEVİYOR FAKAT KISKANMIYOR MESELA SEN MUTLU OL YETER DİYOR SİZCE BENİ SEVİYOR MU?

Gizli Üye
Beni sevdiğini söylüyor ama kıskanmıyor çıkmıyoruz sevgilim değil aslında arkadaşım ama beni seviyor. Mesela ben diyorum ki bir erkek var çok tatlı onla sevgili olsam mı acaba diyorum ona inat. O da diyor ki mutlu olcaksan sevgili ol senin mutluluğun önemli diyor. Sizce beni gerçekten seviyor mu
SEVGİLİ DEĞİLİZ AMA BENİ SEVİYOR FAKAT KISKANMIYOR MESELA SEN MUTLU OL YETER DİYOR SİZCE BENİ SEVİYOR MU?