Eski sevgili ve yakın bilinen arkadaş aldatıldım. İntikam almak istiyorum napabilirim?

Gizli Üye
1 ay önce 3 iyi arkadaştık ve sevgilim oldu 4 lü takılır olduk. derslerde hep beraberdik. yakın arkadaşlarım biri onu çok sevmiyor diğeri onu dost bellemişti. o sevmeyen yakın arkadaşım sırf ben ve diğer arkadaşım var diye onunla aynı ortamı paylaştığını söyledi hep bir şekilde sevgilim beni terk etti ve arkadaşlarımla ben o ara uzaklaştık derste onlar bir köşede ben bir köşedeydim sadece onları uzaktan izledim terk edilmenin acısıyla bir süre geçti ve onlar herşeyi bensiz 3 ü yapmaya başladı sonra hepsi bir gün farklı yerlere oturmaya başladılar ve ne garipse teker teker benden özür diledi o gün kızlar aram düzeldi ama herkes kendi arasında bozuktu ben ikisiyle buluşmaya ayrı ayrı da olsa gezmeye başladım ve eski sevgilim için benim yanımda olmadıkları zaman çok kızgın olduğumu ben yokken ne olduysa söylemelerini istedim sordum herşeyi ikiside hiçbirşey söylemediler.2 haftadır kızlarla selam verip konuşuyordum. Dün dayanamadım en yakın arkadaşıma o eski 3 kişi olduğumuz günleri özlediğimi , diğer arkadaşımla barıştırmaya çalışayım dediğimde bana ben onlardan uzak durmaya başladığım günlerde o sevmeyen arkadaşım ve sevgilimin 1 gün başbaşa gezip tozduklarını ve sanırım aralarında bir yakınlaşma olduğunu söyledi. Yani eski sevgilim benle ayrıldıktan sadece 1 gün sonra en yakın arkadaşımla el ele , ona gül almış sevgili olmuşlar sonra ayrılmışlar. onlar küsünce diğer arkadaşım sormuş size noldu diye ve herşeyi anlatmışlar o da beni düşünüp asla onlarla bir daha konuşmayacağını söylemış ve dağılmışlar. . Şimdi eski sevgilim çok takılmadığım bir arkadaş ortamıyla diğeriyse yalnız takılıyor.. dünden beri duyduklarımdan öfkem geçmiyor yakın arkadaşım benim duygularımı bile bile eski sevgilimle yakınlaştı ve ne olursa olsun dürüst ol dediğimde yalan söyledi. daha 2 gün önce kızın yanındaydım ya. Şimdi ikisinden de eski sevgilimden hem yakın arkadaşım dediğim kızdan intikam almak istiyorum napabilirim? aynı derste 1 gün ve aralarda karşıma çıkıyolar ve tiksiniyorum onlardan
Eski sevgili ve yakın bilinen arkadaş aldatıldım. İntikam almak istiyorum napabilirim?