Aşk için muska yakmak

muska hazırlatıp hergün bir tanesini yak falan diyorlar aslı vaarmı..böyle birşey yapan nasıl oluyor bu muskayı nerde yakıyoruz nasıl yakıyoruz.biraz acıklarmısınız bilenleer

Güncellemeler:
hergün bir tanesini yak muskanın diyorlar, ama iyi niyetle hazırlıyorlar tabi.
nasıl yakıcaz muskayı, adabı nedir bu isin
bu büyü degil arkadaşlar dua ederek yapılıyor cunku kurandan
BU BÜYÜ DEGİL. BEN BÜYÜ YAP DEMEDİM Kİ. O SADECE BİZİ YAPILMIS BÜYÜYÜ BOZMAK İCİN. HEM YILDIZNAMEYE BAKTILAR KADERİMDE YAZIYOR.

HEM DALGA GECMEYİN. BUNUN ADI CARESİZLİK. BEN ALLAHIMA DUA EDİYORUM

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• büyü değil muska... muska ne peki.. başkasının elinde olmadan ona birşeyler yaptırtmak... iyi yada kötü.. kesinlikle iyi bişey değil amaç ne olursa olsun... sağlık için belki dua falan yazılabilir ama başkasını kendine bağlamak için yapılan şeylerin kesinlikle çok yanlış olduğunu düşünüyorum..

• büyü bozmak icin bu. baskasını baglamak icin değil

• Öncekileri Göster
    • biz cok kötü günler gecirdik. aramıza egelleri girdi. hem aileminde huzuru kactı. bunun icin yapıcam. hem benim kötü niyetim yok. ben önce dua ediyorum sonra yakıyorum. kimseye buyu falanda yapmam

• sadece dua etmen kafi bence...

Erkekler Ne Diyor 11

• De ki: Yarattığı şeylerin şerrinden, karanlığı çöktüğü zaman gecenin şerrinden, düğümlere üfürüp büyü yapan üfürükçülerin şerrinden ve kıskandığı vakit kıskanç kişinin şerrinden sabahın Rabbine sığınırım!--tövbe et ve allahtan af dile

• ne bicim insansınız anlamıyorum. yazdıgımı bir acıpda okudunmu. muska demek büyü demekki. iyi dua yazıpta üstünde tasıyanlar bile var. bu sitede gercekten biseyden anlayan tek bir insanoglu bile yok. hepiniz iki cümleyle klişeleşmiş laflarınızla yorumlar atıyorsunuz.
      bu işi kötü yapan insanlar yüzünden beyniniz katılasmıs artık. iyiyi kötüyü ayırt edin biraz.

• muskayla allaha ortak koşuyorsun
      kaderi allahtan başka kimse bilmez
      fallara büyüyede müşrikler inanır
      kuranı anlayarak okursan
      ahirette nasibin olmadığını görürsün

• büyü yaptır bari. zavallı

• sensin zavallı

• cok aptalsınız .

• bu büyü değil deme. kurandan ayetler kullanılması bunun büyü olmadıgını göstermez. en değerli ayetlerden olan ayetel kürsi yi kullanarak büyü yapıyor insanlar bunu da unutma

• nasıl oluyor o. kuranda dua ile büyü yapılırmı hic. bana buyuk degil dediler ben bilmem.benim günahım değil. sende bilmiosan bosuna kafa karıstırıp günaha girme. vebal alıyosun sonucta

• Öncekileri Göster
    • benden size tavsiye bunu bilen ilahiyatçılara sorun. bu bi şans değil. ben çok şahit oldum.yaparlar herşey iyi gitmeye başladı sanarlar. aradan 2-3 yıl geçer ve neye uğradıklarını şaşırırlar. hayatları alt üst olur. sonra aynı hocaya geri giderler ve bu şekilde devam eder. arz talep meselesi bu...üzerinizde uğursuzluk olduğunu düşünüyorsanız o zaman esma-ül hüsna dan yararlanın. evrendeki en doğal ve en kaliteli enerji esma-ül hüsna enerjisidir.

• bize yapılan bir büyü varsa bunun bozulması lazım. ve tekrarda gitmem kimseye.. neden gideyim. rabbim karsıma cıkarmadıktan sonra

• evet var ve bunun adı büyüdür. bunları yapanlar için cehennemde özel bi yer mevcuttur ve sonsuza kadar orda kalırlar...tövbe edenler kurtulurlar...

• kimin benim yaptıgımı büyü saçmalama. büyü bozmak icin yapılıyor.

• amaç ne burda aşık etmek mi yoksa bu amaçla yapılmış bişeyi bozmak mı? ne olursa olsun büyü büyüyle bozulmaz bunun yerine helal uygulamaları seçmelisin...

• büyü degil bu. yapılmıs bir büyüyü bozmak icin. ve huzura kavusmak icin

• bunlarla uğraşağına okuma yazma kursuna git, kafanda kitap taşı, şehirli gibi giyinip, çatal bıçak kullanmayı öğren, diksiyon kursuna git.ya da hocalar eve gelsin genelde öyle oluyor.

• muskayı neyle ilgili yakıyorsun kötülük için yapıyorsan büyük günaha girersin

• hayır ailemin üstünde büüyük bir kötülük varmıs. onun icinde sevdigimede kavusamadım. bunun bozulması icin

• etkili ve bilgili birine git

• gittim. bana bunu tavsiye etti. zaten cok zor günler gecirdik. ailemdede bize düsman bir bayan var. bu islerle ilgil. günahını almıyım ama. caresizim denemek zorundaydım

• hergün muska yakmak yerine dua et çalış çabala birşeyler içindaha başarılı olur

• yakmadan önce bes saat dua edicen zaten yoksa yakmanın faydası yok. oturup sadece yakmıyoruz. konu hakkında bilgisi olmuyanlar yazmasın

• çok bilğili arkadaşım link muskanın amacını bir öğren önce sonra yak

• sagol

• de get manyax

• muska ile şaka olmaz sen yanarsin sonra

• büyü kitabını aç oku madem kafayı taktın, ama iki yakan bir araya gelmez bu işlerden sonra söyliyim ben

• he bak ne hikmetse böyle bir mana da çıkıo, büyü biraz büyü, kaç yaşındasın bakim sen

• sobaya at varsa.yoksa üzerine kolanya benzeri birşey dök asetonda olur çakmaği çak

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...