Tıraş sonrası krem/losyon kullananlar?

Erkek arkadaşıma almayı düşünüyorum da ne önerirsiniz acaba?Tıraş sonrası tahrişi önleyecek bir krem-losyon...?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• En iyi losyonlar Arko'nun ama cilt tipine göre almak gerekir. Normal mi yağlı mı kuru mu bilmek lazım

• arkonun fiyatı da uygun..böyle olunca çok sıradanmış gibi geliyordu bana...ama bakıyorum hepiniz tek bir marka söylediniz..yağlı bir cildi var..teşekkür ederim.

• Öncekileri Göster
    • :)rica ne demek..

• :)

Erkekler Ne Diyor 17

• nivea balsam

• teşekkürler

• Niye sıradan olsun ki. Nivea da var farklı olsun dersen.

• onlar tırı vırı şeyler onları kullanıncada sivilce falan cıkıyor cildin dengesini bozuyor

• Aftershave ürünü kullanmıyorum. Bence önemli olan traş öncesi önlem almak.Bulabilirsen traş yağı al. Önce onu, üstüne jel sürsün. Tabi benim problemsiz bir cildim var buna rağmen tahrişat da olabilir.Pek bilindik bir ürün olmadığı için şaşırtıcı bir sürpriz olur.

• önceden kalma cildi çok sorunlu , tahriş olduğunu fark ettim geçende..hem hoş bir sürpriz olur hem de bakımı için yardımcı olurum diye düşündüm teşekkürler..

• nivea 'nın losyonu... güzel..

• bitkisel olanlarından al biraz pahalıdır ama kalitelidir

• teşekkürler

• tras sonrası en guzzeılı, onarıcı ve nemlendırıcı ve yatıstırıcı kremlerdır. bepanten gıbı..

• Tras sonrasi krem Havilland'i tek gecerim

• nivea'nınki iyidir

• arko taraş losyonuyla kremini al önce losyonu sürsün tahrişi azaltsın sonra kremi sürsün yumuşak olsun yüzü

• teşekkürler..

• b.d

• arko'nun traş losyonları var çok güzeller bende kullanıyorum

• teşekkürler

• arko <3 +1

• nivea'nın balsamları tavsiye edilir

• özellikle sensitive olanı

• Tamamen doğal bir losyon olan ve kıl dönmelerini de engelleyen bir ürün tavsiye ederim ancak diğer kimyasal bakım ürünleri gibi piyasada satılmaz. Bir erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden biri çok memnun kalıp size teşekkür edecektir. Ayrıntılı bilgi için iletişim kurabilirsiniz.

• Avon Sensitive Aftershave Balm.

• Axe tıraş sonrası losyonu çıkarttı, kokusu da çok güzel...Ama bulabilir misin bilmiyorum sınırlı sayıda diye duydum ben 3-4 tane almıştım.

• Erkek adamı bozar losyon mosyon..

• Sonrada Ay yüzeyi gibi krater kaplı suratınla dolaşırsın dışarıda

• Orijinal ve pürüzsüz bir cilde sahibim. Asıl sizi 50 yaşında görmek isterim. 640 ms nin sürdüğü tarlaya dönüyor suratlarınız :)

• Avon Sensitive Aftershave Balm.

Kızlar Ne Diyor 1

• Arko'nun traş snrası losyonu varrrr link işte tamda bu kokusuda harika kokladıgım an eriyorum çok hoş bence :))

Yükleniyor...