Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Zihinsel engelliler öğretmenliği istiyorum. Çok kararsızım arkadaşlar lütfen bir fikir verin...

Lisede çocuk gelişimi ana dal olmak üzere özel eğitim mezunuyum. Şimdi 2 yıllık çocuk gelişimine puanım yetiyor fakat 4 yıllığına veya 4 yıllık özel eğitim öğretmenliğine yetmiyor bunun özel eğitim öğretmenliği derken bilmeyen arkadaşlar için söyleyeyim zihinsel engelliler öğretmenliği istiyorum. Ama çok kararsızım sene kaybetmeyip 2 yıllık okuyup 4 e mi tamamlamak yoksa 1 sene daha hazırlanıp zihinsel engelliler öğretmenliği okumak mı daha mantıklı aslında tabiki 4 yıllık ama bir yandanda başaramama korkusu var çok kararsızım önerilerinizi bekliyorum.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bir yıl daha bekle eğer dört yıllık istiyorsan. Çünkü eğer iki yıllığa gidersen iki yılı da çalışarak geçecek. Üstüne üstlük bir de sınavların olacak.

0|0
    0|0
    • Nasıl yani 2 yılıda calısarak gececek derken 4 e tamamlamak ıcın mı ?

• Peki tesekkürler

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 2

• tekrar sınava girdiğinde kazanma garantin yok.2 yıldan 4 yıla tamalamanında yok ancak üniversite hayatının getiridği olumlu olumsuz etkenler başarıın etkilemeyecekse düzenli ders çalışıp başarılı olacaksan 2 den 4e tamamlaman içn hiç bir engel yok:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence kazanmışken 2 yıllığa gitmelisin 1 yıl çalışıp kazanamamak ve yıl kaybetmek var 4 yıllığa yükseltmek için çalışırsın bir sene daha mantıklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...