45 yaş üstü erkeklerin 20 li yaşlardaki genç kızlarla arkadaş olma isteği nedir?

Genç kızlara ilgi duymak ve gençmiş gibi giyinmek kuşanmak kızı yaşındakine ilgi duymak arkadaş olmak evliliğini bitirme noktasına gelmek ne yapılmalı böyle bi durumda babamı geri istiyorum ben

Güncellemeler:
Babam tamamen koptu bizden ustelik kiz bizim fabrikada calisiyor ve annem ne yaparsa yapsin o kizi calistirmaya devam ediyor 5 dakika once bosanalim diyor 5 dakika sonra ailemi seviyorum diyor ne yapicagimi sasirdim kizla konustum ama fayda yok ve agzida cok bozuk bi kiz 22 yillik evliler annem 2 yildir susuyor ...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Annenle sorunları var mı ?

• Annemle uyumak bile istemiyor

Erkekler Ne Diyor 17

• Benzer durum yaşını almış bayanlar için de geçerli. Sadece onlar dile getirmekte daha çekingenler. Özellikle zengin olanları çok daha cesur tabii... Gerekçe iki tarafta da aynı. "Ben daha ölmedim" mesajını yaşayarak vermek.

• evet böyle bir durumla karşılaşmıştım 40ndan sonra azanı teneşir paklarBir bayan arkadaşım işe girdi 28 yaşında iş yeri sahibi 54 yaşındaki papaz buna sarkıntılık ediyormuş gel sevgilim ol para veririm şunu veririm bunu veririm yani anlayacağın bir tek babanın başında yok bu olaylar çoğu kişi yapıyor

• Eğer babanın maddi durumu iyiyse böyle erkekelr zaten boş durmuyor benim babamda eşikten döndü ben engelledim

• Bunu çoğu erkek yapıyor bazısı gizli bazısıa belli ediyor eşim benden ayrılsın diye , annene sevgisi bitmiş ne yapsanız boş

• Kizdan baska kimseyi gozu gormuyor kizin adi gecse sokaga atiyor kendini surekli savunma halinde o benim calisanim iscim diyordu dune kadar simdi arkadasim diyor

• allah kolaylık versin erkekler geri dönmek ister geçliğine paralarıda varsa tamam. ama sanmayın yeni evleneceği kişiyi bırakmayacağını onuda bırakır sınır yoktur hep genc kızlarla evlenmek ister o kendisini yaşlı görmez karısını yaşlı görür bu her erkekte vardır parası olanlar kadını bırakırlar.

• harbiforum.org/peygamber-efendimiz/129757-hz-muhammedin-kac-esi-vardir-isimleri-nelerdir.html

buradan okuyabilirsin müslümanlıkta evlilik emirdir. Ama eşin öldükten sonra evlenirsin.

• Hz. Aişe evli değildi ki savaşta ölenler kocaları nedeniyle izin verilmiş olsun.

• malesef ben şuna inanıyorum bu dünyada okula gitmeye ders almaya gerek yok hayat zamanı gelince herkese dersini veriyor unutma bu sözü.

• Öncekileri Göster
  • Erkek kendisinde işin bitmediğini ispatlamak için bunu yapar. eşinden bulamadığı ilgiyi bulduğu için bunu yapar. ego tatmini için bunu yapar. (45 yaşına geldim ama hala çıtır götürüyorum demek için). Ama bir kaç yıl sonra aklı başına gelir. umarım iş işten geçmiş olmaz. Azgın teke sendromu bunun başka bir adı.

• babanızı dışlamayın, iletişimi koparmayın. onu da dinleyin. neden böyle yapıyor gerçekten anlamaya çalışın. dert ortağı olun. siz onu dinlerseniz o da sizi dinlemeye başlar. böylece onu bu hatadan dönmesi için ikna edebilirsiniz.

• Nasil yapicam ben o isi

• ya ben sizi anlıyorum ve hak veriyorum. siz çok haklısınız. ama kısa vadeli değil uzun vadeli düşünün. Bu günler elbet geçecek, sonrasını da düşünün. aileyi bir arada tutmak sana düşüyor bence. evin en büyüğü sensin.

• Öncekileri Göster
  • capkinlikdir

• Tıp Dünyası buna azgın teke sendromu diyor

• senin yaşındaki kızlar yüz verir ise olacağı bu

• bikaç kız getir amca desin yaşlısın desin sende tansiyon kalp falanda var mı desin aşağılasın mecbur karısına dönecekilgiyi bulduğu yere gider erkek

• Burasi oyle bi yer ki altinda araban olsun isin gucun evin olmasin yetiyor o tip insanlara yasi dini irki hic fark etmiyor ve hemcinsim oldugu icin bize bunlari yasattigi icin utaniyorum ondan

• fabrikaya aşık olacak insanlarda var diyorsun yani
      Allah kolaylık versin ama bu sorunun doğru bi cevabı yok
      dua edin Allah ıslaheylesin

• Gecen sene babama mesaj atmisti seni cok seviyorum ozledim diye kiz benim yasimda ve sanmiyorum babama asik olsun

• Öncekileri Göster
  • orta yaş krizi deniyor ona :D

• Aydinlattin beni...

• w ww.kizlarsoruyor.com/Flort-Sorulari/248060-kodoman-zamparalarin-urkek-civcivleri-ayartmaya.html

• 25 yaş fark ? Pedoooooo

• Bir müddet sonra kendiliğinden dönecektir ama sizin için geç olabilir.

• kadınların ne düşündüğünü bilmem ama erkek kaç yaşında olursa olsun tercihi karşı cinsin genç olanıdır. kim sağı solu sarkmış biri ile uyanmak ister? taze her zaman tazedir :)

• soru sordun cevap verdik. bu kadar celallenmene ne gerek var. fikirlere saygı göstermeyeceksen neden konu açıp soru soruyorsun? duymak istediğin gibi mi cevap verseydim? o eksiyi de ne yapacağını anlamışsındır sen...

• Bakalim sen ne kadar taze kalicaksin !

• işte bu hayatta çok kızdığım bir nokta o yaştaki azmanın çıtır kız kovalaması 18 likleri. ve 18 lik ergenlerin de kocaman adamlarla takılması nedir bu arkadaş insan bu kadar paraya aç olur mu cinselliğe bu kadar aç olur mu. hadi erkek çıtır kıza karşı neyse de o genç ergenler utanmıyor mu babası gibi adamlarla takılmaya anlamış değilim. tek suç erkekte değil düşü kuyruk sallamasa erkek gitmez peşine.

• sadece kızlarda ortayaş bunalımı yok galiba :S

• 40 kından sonra azan kısım kendilerini genç sanarlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...