Uzak durulacak erkekler listesi! sorum bayanlara!

İşkolik erkekler: Baba parası yiyenler:Melankolik erkekler: Temizlik hastaları:Cimriler:Dedikoducular: Kız arkadaşları fazla olan: Çok konuşanlar:Balık burcu:sizce hangi tip erkeklerden uzak durulmalı?yada sizin eklemek istediğiniz başka bir erkek tipi varmı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yalan söleyen erkekler . işi gücü eğlence şamata olanlar bence :D

Kızlar Ne Diyor 10

• kız arkadaşı çok olanlar ve cimriler en sevmediğim tiplerdir.

• cimridedikoducukız arkadaşlaı fazla olançok konuşanlarbaba parası yiyenleriş kolik erkekler balık burcu ne aalaka onu anlaayamadımda burçlara göre hareket etmek çok saçma hala inananlar vaar

• bir tek iş kolik kısmı beni tutuyor

• balık burcu erkeğinden çekmiş biri olarak yanlı da olsa bu tespitine katılıyorum bir de ikizler burcu erkeğini ekleyelim diyorum hatta... benim gözlemlerim sonucunda bir tane bile dengelisini görmememden kaynaklanıyor bu önyargım umarım kırabilen biri çıkar..genel anlamıyla kötü niyetli ve kafası çalışmayan erkeklerden uzak durmak gerekir diğerleri candır

• dedikodu yapan erkekten uzak dursam yeter. gerisi sıkıntı değil.

• Top 10 da 1 numara; namussuz erkekler2.içki müptelası erkekler3.yalancı erkekler4. dedikoducu erkekler5.ağzı küfürlü erkekler6.cimri erkekler7.gurursuz erkekler8.vurdumduymaz erkekler9.beceriksiz erkekler10. velhasılı kelam uzatmaya gerek yok kısaca tüm erkeklerden uzak durmak lazım

• Senden uzak durdukları için bu kadar tepkilisin yani :)

• Keşke uzak dursalar.

• yakın duracağıma odaklanırım sadeceuzaklık tanımım yok kemo

• DedikoducuKendine güveni olmayanVerdiği sözü tutmayanHabire geçmişindeki kadınlarla yaptıklarını anlatanCesareti olmayan

• cimri;baba parası yiyen;çapkın;dedikoducu...

• Balık burcu erkeğinin kılı kadar olabilir misin ki sen?..romantik,çocuklarının babası,karısını baş tacı eden,aşk adamı,duygusal,nazik,kadınlardan anlayan bir burç..haberin var mıydı?..Abi soru açıyorsunuz mantıklı olun,bilgi sahibi olun da sergiye çıkartın..Kendince listenden,işkolik ve balığı çıkarttık mı tamamlanıyor.Hadi iyi bak kendine..

• yengeç erkeği.. sürekli duygusal ağlar,zırlar

Erkekler Ne Diyor 5

• bu yeni modamı ?tüm sorular bayanlara ne ya ?!bayan değil kadın!

• Uzaklar yakin olur bazen, yakinlar uzak

• iş koliğim sadeceçok erkek arkadaşı bulunan kız,yalan söyliyen kız,çok yüksek sesle konuşan kız,vs vs çok var uzak durması gerekilen insan ya

• Alkol ile aram iyi, çok güzel anlaşıyoruzKadınları anlamasam da gene aramız iyi diğer özelliklerimi saymama gerek yok o halde.. Gözde bekarlar klubünün kurucu üyelerinden olmaya adayım

• kızlar uzak durun bizden lütfennnnnnnnnn

Yükleniyor...