"Vay be" denilecek kız nasıldır sizin nazarınızda ?

Çevremdeki arkadaşlarımın geneli güzel kızsın diyorlar ama bana güzel kavramı yetmiyor.şöyle vay be denilmedikten sonra napıyım ben onu. arkadaşımın... Daha Fazla

En İyi Görüş

• "Güzel kızsın" deyişine "I agree" dediğimi varsayarsak konuya şöyle bir giriş yapıyım.

Seni hoş ve zarif göstericek bir ayakkabı(üzgünüm bu noktada paraya kıyıcaksın)

Olmazsa olmaz dediğimiz güzel bir parfum tavsiyem herkesin kullandığı parfumu kullanman çünkü seni daha sık hatırlar :)

Genelde her kızın bir gideri vardır fakat bakımsızlıktı zevksiz olmalarıydı bi takım nedenlerden dolayı çirkin görünürler oyuzden sana diğer bir tavsiyem saçını toplıycaksan yada düzleştirceksen kestirceksen yüz şekline göre yapmanı öneririm.Saç konusunda modanın trendin hiç bir önemi yok.

Not:Dar kot alıyosan bi beden büyük asla alma altınada düz taban ayakkabı giyme.Topukla herzaman daha çekici ve daha zariftir yürümesini bilene..

• yok ya trendi önemsemem , 3 senedir kısa saç kullanıyorum ve perçem bu sene saçları ortaya yakın ayırdım uzatmaya karar verdim katsız olarak. zarif gösterecek ayakkabıdan kasıt nedir ? daha üniversiteli bile değilim topuklu çok abes kaçar karşıyım :/ işte bakımsızlık zevksizlik bende var sanırım daha önceden pek dış görünüşüme önem vermezdim şimdi hırs yaptım en olmaya karar verdim.

• Öncekileri Göster
    • kafa karıştırcak bişey yok bence :)

• arkadaşlarla konuştuk bugün fazla kaçar ama dışarıda giyersen bilemeyiz filan dediler bilmiyorum :/