• Sor
  • Bence

"Vay be" denilecek kız nasıldır sizin nazarınızda ?

Çevremdeki arkadaşlarımın geneli güzel kızsın diyorlar ama bana güzel kavramı yetmiyor.şöyle vay be denilmedikten sonra napıyım ben onu.arkadaşımın teki 2 haftadır beni bir futbolcuya benzetiyor bi gün dalgasına dedim ki hep futbolcuya benzetiyosunuz azıcık mankenlere benzetin dedim çocuktan aldığım cevap ama mankenler çok güzeel oldu.bir de aynı hafta içinde eski sevgilimin benim okulumdan bir kıza aşık olması cuk oturdu böyle.kız çirkin ama,bildiğin yani.ben de futbolcu modundan çıkmaya karar verdim artıkHer şeyiyle davranışları kokusu giyim tarzı vs olarak ele alırsakkumrala yakın ama biraz daha açık sarı saçlı - mavi gözlü - beyaz tenli-minyon bir kızcağız için konuşacak olursak;bu kriterlerde vay be denilecek kız nasıl olur ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• "Güzel kızsın" deyişine "I agree" dediğimi varsayarsak konuya şöyle bir giriş yapıyım.Seni hoş ve zarif göstericek bir ayakkabı(üzgünüm bu noktada paraya kıyıcaksın)Olmazsa olmaz dediğimiz güzel bir parfum tavsiyem herkesin kullandığı parfumu kullanman çünkü seni daha sık hatırlar :) Genelde her kızın bir gideri vardır fakat bakımsızlıktı zevksiz olmalarıydı bi takım nedenlerden dolayı çirkin görünürler oyuzden sana diğer bir tavsiyem saçını toplıycaksan yada düzleştirceksen kestirceksen yüz şekline göre yapmanı öneririm.Saç konusunda modanın trendin hiç bir önemi yok.Not:Dar kot alıyosan bi beden büyük asla alma altınada düz taban ayakkabı giyme.Topukla herzaman daha çekici ve daha zariftir yürümesini bilene..

• yok ya trendi önemsemem , 3 senedir kısa saç kullanıyorum ve perçem bu sene saçları ortaya yakın ayırdım uzatmaya karar verdim katsız olarak. zarif gösterecek ayakkabıdan kasıt nedir ? daha üniversiteli bile değilim topuklu çok abes kaçar karşıyım :/ işte bakımsızlık zevksizlik bende var sanırım daha önceden pek dış görünüşüme önem vermezdim şimdi hırs yaptım en olmaya karar verdim.

• Öncekileri Göster
    • kafa karıştırcak bişey yok bence :)

• arkadaşlarla konuştuk bugün fazla kaçar ama dışarıda giyersen bilemeyiz filan dediler bilmiyorum :/

Erkekler Ne Diyor 38

• Boyun 1.75 olsaydı, yüzün ve vücudun da çok güzelse vaybe denilebilirdi.

• Turk kizlarina vay be demiyorum uzun zamandr :D

• vay be hayallerimin kadını Gel evlenelim valla sarısına zaafım var zaten acayip mutlu ederim yeminle.

• ahahaha oldu başka :D

• sanada yaranılmıyor yahu.

• at gibi derdik biz sizin yaşlarda, böyle göğsü mabadı dolgun manasında.

• göğüs pek yok da kalçam iyidir iyi

• Öncekileri Göster
    • öyle mi dersin :D

• dedim gitti. hatta bende gittim saat 2 yi geçiyor. iyi geceler.

• siyah saçlı esmer tenli renkli göz şu ana kadar böylesini canlı canlı bi kere gördüm o da rüzgar gibi geldi geçtii

• senin gibi olmali...

• ahlaklı ve renkli gözlü ve mantıklı konuşması.

• Senin gibi olur diim sen anla, bak ben dedi. Waay be:)

• Düzgün bir kişilik yapısı ve güler yüz.

• bence soyle saclarını duz yap cok hafıf bır makyaj beyaz bır elbıse topuklu bır ayakkabı sexy bır koku pespembe bır ruj aman tanrımmmm :D

• sükseli olmalı.

• Bana mesaj at sana olman gereken tarzı anlatayım okulda öyle takılamazsın ama dışarda vay be dedirtirsin garantisi var ;)

• barbara palvin ve sara sampaio gibi mankenlere vay be derim. senin kriterlerinde ise kavak yellerindeki baş rolde oynayan bi kız var ufak mavi gözlü o güzel işte. bide kıvrımlı hatlar dikkat çeker belin ince olsun

• belim 68 ya . ama egzersizle incelteceğim inşallah. bi de yanaklar dolgun birazcık , kollar kalın. hep kilodan işte ama öyle 80-90 kilo filan değilim. 53 kiloyum da bölge bölge yağ birikiyor sanırım :/

• Öncekileri Göster
    • daha liseliymişsin yaşın ufak beslenme önemli etten sütten protein ve vitaminli şeylerden kesme sadece ekmeği kessen akşam belli bi saatten sonra abur cubur yemesen zamanla vücut kendi ayarını bulur bi de dünyadaki erkekler bi tek senin okulundakiler ya da mahallendekiler değil önce iyi bir üniversiteye gir çeşit çeşit insan göreceksin o zaman kendine bi tarz stil oluşturursun artık manken mi olursun rihanna ya mı benzersin senin kararın.

• ekmek yemiyorum zaten ara sıra çok nadir. abur cuburum ve hamur işim fazladır.spor yapmam pek 40 yılda bir :/ o okulumdaki uyuzları şoka uğratmak istiyorum ama mezun olmadan önce.eski sevgilim olacak dingili de pişman etmek istiyorum

• Beni sevip bana değer veriyorsa ve gözlerinde manayı görüyorsam ben ona vay beeee değil oleyyyyyyyyy derim :D

• Allah yolunda itaat eden.. dürüst namuslu güzel ahlaklı aile değerlerine önem veren nerde ne yapması ve konuşulması gerektiğini bilen bayanlara vay bee denilir..

• bak kardesım ben ne zaman vay be derım kıza bılıyo musun , kız cok guzel benı cekıyo kendıne ama neden guzel oldugunu soyleyemıyosam lan bu kız ınsan mı dunyadan mı nerden gelmıs dıyosam vay be denır o kıza . Sade , dogal guzellıge sahıp kızlarda bu daha cok oluyo yanı bence sacların dalgalıysa duzlestırme cok ruj surme goz makyajı yapma fıln anladın mı :)

• FiziğiDuruşuYürüşüyüKonuşması düzgün bir kız'a vaybe derim.

• çok çabuk pes etmeyenler dışında herkes :P

• Bana vay be dedirtecek kıza henüz rastlamadım. Şaşırtın beni kezbanlar zülbiyeler haydi

• sen her anlamda vay be! denilecek erkek misin peki?

• Ben içinin güzelliği'nin dışına yansıyan Allahtan korkan orasını burasını açarak değil huyuyla suyuyla temizliğiyle dürüstlüğüyle dikkat çeken kıza vay bee tam evlenilcek kız derim .

• eşini sevene sadık olana anlayış gösterene yadırgamak yerine anlatmyı uyarmayı seçene vay bee derim ben.

• dün sabah şanslı masadaki kız , bakır renkli saçları , güzelliğin son noktaları ve o doğallığı mütaviziliği... vayy be dedim inan dün sabah

• Messiye bensiyorsan, epey degerli olabilirsin. Vay bedenilecek kiz atgibi,olmadi midilli gibi olmali.

• ne açıdan benziyorsam

• Messiye benziyorsan, beni kafesle

• Bunun için estetik olman lazım sen.

• ne alaka.

• kız kızmalıkız sevinmelikız sevmelikız öpmelikız kalmalıkız ibadet etmelikız inanmalıkız güvenmelikız konuşmalıkız yarı yolda napıcam dememelikız susmamalıkız benimsin demeli sevdiğinekız herkesle muhatap olmamalıkız etek değil pantolon giymelio kız benim olmalı

• vay be denilenler dikkat çekenlerdir

• işte nasıl çekilir ki.

• Yanıma geldiğinde bi ateş basıyorsa şayet işte vay beee derim yoksa sadece fiziksel bi beğeniden öteye geçemez

• işte nasıl olmalı ki o beğeniyi sağlayabilsin

• bir kriter yok şöyle olursa olur olmazsa olmaz diye bişey yok görürsün ve olur o kadar neden yada nasıl olduğunu açıklayamassın

• vay be denilecek kız bence hem güzel hem kariyerli (zeki) hem de dini bütün olan kızdır. gerisi teferruat.

• alman liginden birinemi benzetti acaba?

• yok ya gitti milos krasic e benzetti salak. :/

• görmek lazımm

• tanısam resim atardım ama buraya olmaz şimdi :/

• :) anladım sıkıntı yok :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 7

• valla su sordugun sorudan sonra vahhhh beeeeeeeeeeeeee derim baskada bise demem :D yazik millet vay be dicekten ne olcak bilmiomki

• Çok sarıysa kaşın boya,gerçekten çok değiştiriyo insanı.ya bide ben kızlarda şeyi sevmiyorum...neysen karakterin nasılsa onu giyin..spor seviyosan emin ol sana ennn çok yakışan odur..gidipte millete yakışıyo diye özenip topuklu giyersen zaten çok sırıtırsın..kötü durur..sadelik herzaman iyidir.

• ne yakıştığını bilmiyorum ki sorun o :/ ben kimim neyim bilmiyorum şu an yani. yok ya kaşlarım koyudur incecik de değildir ama kalın da değildir

• Ozaman kendine bi tarz yaratmakla basla.sana en yakın gelen kombinleri al.en çok hoslandığın sekilde yap sacını vs..bisüre snra endini bulmuş olursun.ama ennnn basta temizlik geliyor..ellerinden ayaklarına kadar bakımlı ol güzel kok

• temizliğime bakımıma çok önem veririm zaten de neyin yakıştığını bilmiyorum o da deneme yanılma yoluyla olur herhalde. boyum kısa bol pantolon filan gideceğini düşünmüyorum ama fazla sıradan, sevimli ve fazla süslü şeylerden nefret ederim

• zaten güzelmişsin canım sadece öz güvenini geliştir davranışların rahat kendinden emin ol işte o zaman çekici olursun ki sen bile şaşırırsın vayy bee kıza bak işte o zaman derler

• vAY BE DENİLİCEK KIZ benim!11111111111111111111111 bu asla değişmez! elf kızlarına benziyom ayrıca<3<3

• bana vay be demesinler istemem yani..ama diyen oluyor...genelde erkekler derler onu..özel bir kelime değilki..

• Her erkeğin beğenisini kazanman mümkün degil ama eğer acik kumral isen ve gizlerin de renkli ise pek cok turk erkeği bu tarz kadınlara hasta oluyor. ;)

• işte bizde bi arza var da çözemedim -,-

• çirkin ördek yavrusu tribini yiring

• kuğuya dönüşek ya :(

• hehe

Yükleniyor...