Biseksüelim. Ablamın Günlüğünde okudum, ve ablam da biseksüel. Ne yapmalıyım?

DripDropp
Merhaba arkadaşlar.

Ben üniversite öğrencisiyim ve biseksüelim. Kesinlikle farklılık olsun, havam olsun diyip böyle olduğunu söyleyenlerden değilim. Şu zamana kadar ne hissettiysem onu yaşadım.

Erkekleri de sevdim, aşık oldum, acı çektim. Kızlara da. Yakışıklı, sempatik, nazik bi erkek görsem de dönüp bakarım, bakımlı, hoş, güzel ve tatlı bi kız görsem de.

Biseksüelliğimden asla utanmadım, utanmam da. Ve şu an bir kız arkadaşım var, 2 senedir birlikteyiz. Onu gerçekten çok seviyorum. Ben yaşadığım yerde bir üniversite kazandığım için ailemle yaşıyorum. Ablam da aynı şekilde. Şuan Ankara'da tıp okuyorum. 1. sınıf, inşallah doktor olacağım. Ablam da yine Ankara'da sınıf öğretmenliği okuyor. Asıl gelelim soracağım şeye; ben ablamla aynı odayı paylaşıyorum. Ve geçenlerde odayı toparlarken ablamın günlüğüyle karşılaştım. Kesinlikle insanların kişisel eşyalarına saygım var ama öyle olunca çok dikkatimi çekti ve okumaya başladım. Mehmet diye bir çocuğu seviyormuş, aşıkmış. Ne kadar da güzel! ama okumaya devam ettiğimde gerçekten şok oldum. Okuldan bi kız arkadaşının evinde ders çalışırken kız ablamı ani bir hareketle dudaklarından öpmüş, ve ablam çok etkilenmiş. Nasıl olduğunu anlayamadan ablam kıza karşılık vermiş ve öpüşmeye devam etmişler. O anda ablam yanlış bir şey yaptıklarını düşünüp geç olmadan kızı itmiş ve evden çıkmış. Yani olanlar en fazla 2 dakika sürmüş. Kız ertesi günlerde ablamla konuşup özür dilemiş olanlar için. ve barışmışlar. Kız şakayla karışık seni çok seviyorum, sana aşığım falan diyormuş. Ablam da kızdan çok hoşlanıyormuş ama, söylemeyecekmiş, söylemek istemiyormuş. Yani Biseksüel olduğunu anlayalı çok olmamış. Ben biseksüelim, ablam da biseksüel, sizce gidip ona söylemeli miyim? Ablacım, ben böyleyim, senin de böyle olduğunu öğrendim, sen benim kanımdan canımdansın, her halinle kabulümsün, sen de beni böyle kabul et böyle sev demeli miyim? Sizce beni anlayışla karşılar mı?
Güncellemeler
+1 yıl
Git ablanla seviş o zaman, git tedavi ol diyecekler zahmet edip yorum bile yazmasın lütfen.
Biseksüelim. Ablamın Günlüğünde okudum, ve ablam da biseksüel. Ne yapmalıyım?