2 yıl sonra kız arkadasımın dönmek istemesi

arkadaslar iki yıl önce 5-6 aylıkbir arkadaslıgım vardı kız arkadasım saçma sapan nedenlerden ayrıldı ilk zamanlar yalvardım adeta ama bir yerden ciddi ciddi artık beni rahat bırak görmek istemiyorum diyince gururum kırıldı ve anladım ki artık bırakmalıyım dedim ve bitti bir daha rahatsız etmedim yoluma baktım ama hep gönlümün bir yerinde hatıraları kaldı bu sekide aradan 2 yıl kadar bir süre gecti ve bir gün işyeri te. arandı ve kendisini tanıttı bana seni uzun zamandır arıyordum bir türlü bulamadım pişmanlık duyup seni aradım ama bir türlü ulasamadım en sonunda işyeri numaraı bulup sana bunları anlatmak istedim dedi ne yapacagmı bilmiyorum acilen fikirlerinize ihtiyacım var bayan arkadaslar hepininze tesekkür ederim şimdiden

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bunları anlatma amacı nedir , tekrar başlamak mı sadece bilmeni istemesi mi ? Bu durumda sen ne istiyorsun o önemli ..

Kızlar Ne Diyor 4

• İstese bulurdu 2 yıl geçmiş ya ; ) şu aralar bir boşlukta demek ki, o boşluğu seninle doldurmak istiyor.

• bence unut gitsin..zamanında yaralamış..şimdi hiçbirşey olmamış gibi dönmesine izin verme..insanlar böyle işte kaybettiği zaman kıymet bilinir..

• bir daha üzebilir bence kafanı karıstırmasına izin verme

• gezmis dolasmis, eylenmis, onula oturmus bununla durmus,kimse yuz vermeyince yine sana donmus,s**tiret ,

Erkekler Ne Diyor 3

• kafan rahatsa bulaşma bence daha.ama ders alıp geldiyse bu ayrılık avantajda olabilir.bende barıştım başta avantaj gibi başladı sonra daha kötü şekilde bitti.belki senin öyle olmaz ama bilemem.hayırlısı olsun hakkında inş

• eyvallah arkadas

• bence geçmiş geçmişte kalmalı

• hayatında başka biri varsa gitme ... eger yoksa belki mantıklı sebeblerı vardır gıt bır dınle derım ...

Yükleniyor...