Babamdan nefret ediyorum

ben ve arkadaşlarım mahallede sürekli oyunlar oynar güler eğlenirdik. ta ki büyüyene kadar. 13-14 yaşlarımda babam sokağa bile çıkarttırmıyordu... Daha Fazla

Güncellemeler:
arkadaşlar bi de şöyle bişey var babam beni sevmiyor sanırım bazen iyi davranır bazen çok kötü hatta geçen sene e okulda not girmesine yardım ederken ben yanlış sayı yazdım düzelt dedi o arada ben seni vala da sevmiyorum billa da .. aynen bu lafı söyledi .şok oldum tabii..annem babamın beni çok sevdiğini söyler fakatsarılmaz öpmez nasılsın pek demez.ama en son bayramda sarılıp öptüğümde çok sevinmiş neyse artık ve babam kötüyken bana çok hakaret eder bıktım artık
ama ona rağmen ben çok pozitif bi insanım mutluyum yani küçücük şeylerden mutlu oluyorum..ve çok sevdiğim arkadaşlarım bana yeter:))))

En İyi Erkek Görüşü

• seni çok iyi anlıyorum

az önce kız kardeşimi korumak adına ailemle ağır bi kavga ettim zaten

geçen sene de okulu bırakmasına karar vermişlerdi,benim çabalarım sonucu vazgeçmişlerdi

ama yıpranıyorum zaten ağır dersler alıyorum,2 saat yol çekiyorum bi de gelip bu sorunlarla uğraşıyorum

düşünüyorum bu sorunlar nasıl çözülebilir ?

sonra zor diyorum '' dışarı çıksın da onla bunla şey mi etsin '' zihniyetindeki biriyle ben ne konuşabilirim ki !

ya baban ders verici nitelikte bir olay yaşayıp akıllanacak ya da sen doğru bir erkeği bulup bu aileden göçeceksin

malesef ama malesef başka çözümü yok

asosyallik konusuna gelince, o durumda kurtulmak çok kolay olmuyor

şimdinin parasıyla 5 kuruş kaybettiğim için ölesiye dövüldüğümü hatırlarım

bu durumdaki bir çocuğun rahat rahat insanlar arasına karışmasını nasıl bekleyebiliriz ?!

ki ben , üstümdeki kabuğu kırmak için çok çaba sarfettim ve kırdım fakat inanın çok çok zor oluyor

lütfen ilerde çocuk yaparsanız , onlara bilinçli bir şekilde yaklaşın, gerekirse çocuk yetiştirme konusunda eğitim alın

çocuklarınızın hayatlarının kararmasına sebep olmayın

lütfen..

• teşekkürler yazınız için çok beğendiim

• Öncekileri Göster
    • süpersin canım benim ne güzel düşüncelerin var senin öyle +745356798752...

• o an içimdekileri salıverdim sadece abartılacak bişey yok :))